En dat kun jij hier zien?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:03 schreef Scrummie het volgende:
[ afbeelding ]
Lijkt me toch geen Breivik aanhanger..
twitter:AFP twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 20:02:44#BREAKING 'Likely at least six dead' in German mall shooting: police source reageer retweet
Misschien een Zweed die te lang onder de zonnebank heeft gezeten?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:03 schreef Scrummie het volgende:
[ afbeelding ]
Lijkt me toch geen Breivik aanhanger..
Je ziet toch vrij duidelijk een behoorlijk donkere haardos met een donkere huiskleur? Dat zie jij toch ook wel?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
En dat kun jij hier zien?
Overigens "kkhomo"Hoe kinderachtig is dat dan weer.
Niet zo legendarisch doen man. Probeer je sober voort te bewegen.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:03 schreef Atak het volgende:
Ik realiseer mij net dat de grenzen met Duitsland open zijn en dat de daders zo bij mij in de stad kan komen. En ik ga straks de stad in.
Weet je wel hoe ver München van de Nederlandse grens is?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:03 schreef Atak het volgende:
Ik realiseer mij net dat de grenzen met Duitsland open zijn en dat de daders zo bij mij in de stad kan komen. En ik ga straks de stad in.
twitter:PolizeiMuenchen twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 20:02:22There has been gunfire - the Situation is unclear. we will keep you informed #munich #west #moosach reageer retweet
De Duitse autoriteiten zakken echt enorm door de mand.twitter:wierdduk twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 19:59:25Ongelooflijk gebrek aan convrete informatie bij politie München. Dit is verontrustend gezien dreiging van IS. #muenchen reageer retweet
Okee, nu ook sprake van tweede schietpartij dus, waar gewonden zijn gevallen. In het stadscentrum.twitter:dld_nieuws twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 19:28:13Gewonden op tweede locatie München zegt @N24. Gaat om stadscentrum. reageer retweet
Bier drinken.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:05 schreef NoNickOne het volgende:
Ik ben erg bang en weet niet meer wat ik moet doen
Ja dat laatste verwijt ik jou ook nietquote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:05 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je ziet toch vrij duidelijk een behoorlijk donkere haardos met een donkere huiskleur? Dat zie jij toch ook wel?
En die naam van het plaatje kan ik ook maar weinig aan doen natuurlijk, idd vrij kinderachtig.
Dat plaatje is zo onscherp dat ik het nog zou geloven als je zegt dat het Joachim Löw is.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:03 schreef Scrummie het volgende:
[ afbeelding ]
Lijkt me toch geen Breivik aanhanger..
Ik zou ook wegrennen.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:05 schreef Pedroso het volgende:
Je hoopt altijd maar dat als je zo iemand z'n geweer ziet pakken dan je 'm dan overmeesterd maar het komt er op neer dat iedereen direct wegduikt / rent.
Deze hele tweet zorgt voor meer onduidelijkheid dan duidelijkheidquote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:05 schreef Infection het volgende:
Politie München meldt zojuist geweerschoten in München west:twitter:PolizeiMuenchen twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 20:02:22There has been gunfire - the Situation is unclear. we will keep you informed #munich #west #moosach reageer retweet
Deze man sport veel blijkbaar.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:03 schreef Scrummie het volgende:
[ afbeelding ]
Lijkt me toch geen Breivik aanhanger..
IS of AKP militant. Ik zie niet zoveel verschil eigenlijk.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:06 schreef Zahreddine het volgende:
Misschien is het wel een ordinaire AKP militant.
Denk eerder een Sunni Arab.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:06 schreef Zahreddine het volgende:
Misschien is het wel een ordinaire AKP militant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |