nee hoor..quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:20 schreef -Phineas- het volgende:
Religie zaait en oogst geen haat. Het is de mens.
anscgshtquote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:20 schreef -Phineas- het volgende:
Religie zaait en oogst geen haat. Het is de mens.
nee...quote:
Dan ben ik die domme geloof ik, oepsquote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:28 schreef Thezappa het volgende:
[..]
nee...
angst daardoor is alles ontstaan..
ene mens is net iets slimmer als de ander
wat heb je vandaag gegeten?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:34 schreef -Phineas- het volgende:
[..]
Dan ben ik die domme geloof ik, oeps
Ken er wel mee leven
Het gaat wel bijna altijd gepaard met onwetendheid en geweld. Hoe religieuzer het land, hoe kutter vaak.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:20 schreef -Phineas- het volgende:
Religie zaait en oogst geen haat. Het is de mens.
Gepaard wel ja inderdaad (ik merk vooral dat religie wordt gebruikt als een soort dekking ... ) bijv. dat iets in naam van god gedaan wordt gedaan) Maar uiteindelijk gaat het ze om iets heel anders en daar maken die grote leiders van die landen ook misbruik van (van religie dus)quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:40 schreef NobodyKerz het volgende:
[..]
Het gaat wel bijna altijd gepaard met onwetendheid en geweld. Hoe religieuzer het land, hoe kutter vaak.
Het resulteert wel in gebrek aan wetenschap. Een islamitische leider deed ooit de uitspraak dat wiskunde duivels was, sinds dien zijn de islamieten keihard achteruit gegaan. Je ziet bijna geen islamitische wetenschappers terwijl woorden als "algebra" arabisch zijn.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:52 schreef -Phineas- het volgende:
[..]
Gepaard wel ja inderdaad (ik merk vooral dat religie wordt gebruikt als een soort dekking ... ) bijv. dat iets in naam van god gedaan wordt gedaan) Maar uiteindelijk gaat het ze om iets heel anders en daar maken die grote leiders van die landen ook misbruik van (van religie dus)
Maar mijn punt was dat religie dus niet hetgene is wat de meeste oorlogen direct veroorzaakt.. maar dat er een hoop andere dingen meespelen en gebeurt onder de tafels.. Is allemaal gewoon hypocriet spelletje
Het uitstellen van vernietigende oorlogen om grondstoffen. Nu hebben mensen iets anders dus nog om elkaar te hersenen in te slaan.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:17 schreef papierentijdschrift het volgende:
Wat is het nut van religie tegenwoordig.
Dat buitenaards leven zal het wel herkennen van zichzelf. Zij zullen ook primitieve verklaringen over universe gehad hebben.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 02:23 schreef the-eye het volgende:
Je schaamt je toch ook de pleuris als hier nog eens buitenaardsleven even langskomt om kennis te maken. Hoe leg je religie en religieuzen aan hun uit?
De mens is van nature niet vredelievend, noch beschaafd of monogaam. Dat de meesten dat allemaal wel graag willen zijn, verhindert niet dat door sterke overtuigingen oerinstincten naar boven komen.quote:
Wat voor mongool maakt nou wezens met een 'vrije wil' en verwacht van ze dat ze hem massaal hersendood gaan aanbidden. Nee nog mooier, je moet hem aanbidden zonder dat er ook maar een schrijntje bewijs is dat hij bestaat, en als je dat niet doet word je voor eeuwig gestraft. En als klap op de vuurpijl wist de schepper vanaf de nanoseconde dat hij begon met creëren dat 99% van zijn creatie voor eeuwig zal doodbranden.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:34 schreef girlygirl8 het volgende:
De enige reden dat God ons schiep is om Hem te aanbidden (dmv het navolgen van de geboden en afstand nemen van het verbodene --> hiermee bereik je uiteindelijk vrede met jezelf en de ander = het nut)
Echter tegenwoordig leeft de meerderheid van de mensheid dit niet na, ja dan krijg je zo'n wereld
In welvarende landen zoals Nederland is religie of een culture traditie waar mensen in zijn blijven hangen of een psychologische behoefte (koud universum zonder doel is scary)quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:17 schreef papierentijdschrift het volgende:
Wat is het nut van religie tegenwoordig. Ik bedoel maar het zaait en oogst alleen maar oorlogen en haat onder mensen.
quote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:34 schreef girlygirl8 het volgende:
De enige reden dat God ons schiep is om Hem te aanbidden (dmv het navolgen van de geboden en afstand nemen van het verbodene --> hiermee bereik je uiteindelijk vrede met jezelf en de ander = het nut)
Echter tegenwoordig leeft de meerderheid van de mensheid dit niet na, ja dan krijg je zo'n wereld
Mens houd bloos je snavel! Wat doe je hier? Bombruid. Wordt je gedwongen hier te blijven? Jullie zijn "altijd" het slachtoffer. Ik drop geen bommen in jullie landen. Zelfreflectie is niet aan de orde muts. Het zal mij worst wezen dat jullie elkaar onderling afslachten voor je zielige islam. Zolang jullie maar binnen je eigen gebied blijven!quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:05 schreef girlygirl8 het volgende: Bommen droppen in hun landen, daar de moslimbevolking afslachten: vrouwen, kinderen, ouderen etc. en vervolgens verwachten dat het niet terugkaatst Zelfreflectie is types als ts vreemd
quote:Op vrijdag 22 juli 2016 01:20 schreef -Phineas- het volgende:
Religie zaait en oogst geen haat. Het is de mens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |