Al 25.000/50.000 kaarten verkochtquote:Op donderdag 21 juli 2016 00:03 schreef hafcfan het volgende:
20 euro en nog niet uitverkocht? Jeetje.
Snap daar echt helemaal niks van. Lekker potje voetbal in de zomer. Ben je eindelijk van Frank af...quote:
Komt vooral door de vakantie denk ik, groepje waarmee ik normaal ga zijn er 4/5 van op vakantie.quote:Op donderdag 21 juli 2016 00:38 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Snap daar echt helemaal niks van. Lekker potje voetbal in de zomer. Ben je eindelijk van Frank af...
Maar met zo'n achterban kun je me niet wijsmaken dat het niet vol komt. Ik ga er zelf misschien ook nog heen. Zeker nu ik die prijs zo zie.quote:Op donderdag 21 juli 2016 00:39 schreef Brammess het volgende:
[..]
Komt vooral door de vakantie denk ik, groepje waarmee ik normaal ga zijn er 4/5 van op vakantie.
Prijzen vallen bizar mee.
Die is nu al bijna uitverkocht en nu is bijna de hele 1e ring leegquote:Op donderdag 21 juli 2016 01:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
Bij die vorige wedstrijd tegen PAOK was bijna de hele tweede ring leeg
Is zeker stuk duurder.quote:Op donderdag 21 juli 2016 01:50 schreef Brammess het volgende:
[..]
Die is nu al bijna uitverkocht en nu is bijna de hele 1e ring leeg
Haha, Heracles speelt voor het eerst in hun historie Europees voetbal en daar raken ze de kaarten aan de straatstenen niet kwijt.quote:Op donderdag 21 juli 2016 00:38 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Snap daar echt helemaal niks van. Lekker potje voetbal in de zomer. Ben je eindelijk van Frank af...
Nogal een verschil of je een achterban van +- 20.000 of 2.000.000 hebt. Oh wacht ik reageerde op een troll. Als er dan een paar duizend op vakantie zijn is dat veel makkelijker op te vangen.quote:Op donderdag 21 juli 2016 12:15 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haha, Heracles speelt voor het eerst in hun historie Europees voetbal en daar raken ze de kaarten aan de straatstenen niet kwijt.
Een keer? wij zijn vooralsnog de enige die het de laatste 10 jaar deed via de voorrondesquote:Op vrijdag 22 juli 2016 13:13 schreef ZuidGrens het volgende:
Mag hopen dat Ajax een keer de poulefase van de CL haalt. Zou goed zijn voor het Nederlands voetbal. Maar die falers zullen het wel weer niet gaan halen. Is dit tweede voorronde? Dan komen ze daarna zeker tegen clubs van het niveau FC Kopenhagen, Dinamo Zagreb of Slavia Praag en vliegen ze er alsnog uit. Maar laten we hopen van niet!
Nee dit is de derde voorronde. En daarna tegen clubs van het niveau Mönchengladbach, Roma..quote:Op vrijdag 22 juli 2016 13:13 schreef ZuidGrens het volgende:
Mag hopen dat Ajax een keer de poulefase van de CL haalt. Zou goed zijn voor het Nederlands voetbal. Maar die falers zullen het wel weer niet gaan halen. Is dit tweede voorronde? Dan komen ze daarna zeker tegen clubs van het niveau FC Kopenhagen, Dinamo Zagreb of Slavia Praag en vliegen ze er alsnog uit. Maar laten we hopen van niet!
Sowieso, Grieken zijn over het algemeen homo's behalve morgen dan steun ik ze evenquote:Op maandag 25 juli 2016 15:44 schreef kostasnisos het volgende:
PAOKMijn cluppie en gaat zeker winnen, naja dat hopen we uiteraard
Jij bent niet voor Nederlandse clubs in Europa?quote:Op maandag 25 juli 2016 15:55 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Sowieso, Grieken zijn over het algemeen homo's behalve morgen dan steun ik ze even
In de Europe League wel, maar de CL nee, anders loopt PSV geld misquote:Op maandag 25 juli 2016 16:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jij bent niet voor Nederlandse clubs in Europa?
Dat vind ik altijd zo korte termijn denken.quote:Op maandag 25 juli 2016 16:15 schreef Doublepain het volgende:
[..]
In de Europe League wel, maar de CL nee, anders loopt PSV geld mis
Just businessquote:Op maandag 25 juli 2016 17:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat vind ik altijd zo korte termijn denken.
Ja of je hoopt dat Ajax zich voor de CL plaatst zodat Nederland genoeg punten houdt om over een paar jaar de kampioen nog steeds rechtstreeks Europa in te laten gaan.quote:
Ja want Ajax staat algemeen bekend om punten te halen voor Nederlandquote:Op maandag 25 juli 2016 17:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja of je hoopt dat Ajax zich voor de CL plaatst zodat Nederland genoeg punten houdt om over een paar jaar de kampioen nog steeds rechtstreeks Europa in te laten gaan.
En dat tv geld is toch niet zoveel in Nederland.
Ja want als PSV als enigste punten binnenhaalt heb je er veel aan als alles gedeeld wordt door het aantal Nederlandse ploegen.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ja want Ajax staat algemeen bekend om punten te halen voor Nederland
Nice try, laat het maar weer aan PSV over
Als ik de selectie van Ajax zo bekijk lijkt me het juist beter dat ze in de EL verder gaan, daar gaan ze meer punten halen dan in de CL, nogmaals laat dat maar aan PSV over, het grote mensen werk.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja want als PSV als enigste punten binnenhaalt heb je er veel aan als alles gedeeld wordt door het aantal Nederlandse ploegen.
Ajax haalt gewoon bonuspunten als ze CL halen en halen daar net zoveel punten als in de EL. Dat Ajax de laatste jaren wanprestaties heeft behaald Europees ben ik volkomen met je eens, maar dat is een andere discussie.
Na het EL fiasco van vorig jaar zou ik daar niet zeker van zijn. Ook PSV haalde meer punten vorig jaar in de CL dan in de EL de seizoenen ervoor.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:34 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als ik de selectie van Ajax zo bekijk lijkt me het juist beter dat ze in de EL verder gaan, daar gaan ze meer punten halen dan in de CL, nogmaals laat dat maar aan PSV over, het grote mensen werk.
Muah soms gedijen spelers beter bij een wedstrijd onder druk. Dat kan juist meer concentratie brengen en zeker met verdedigen kan dat helpen.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:37 schreef Ziewel het volgende:
De uitslagen van de oefenwedstrijden zeggen niet alles, wel iets natuurlijk. Ik kan me niet voorstellen dat ze ineens deze wedstrijd zomaar gaan winnen. Als een scholier alleen maar onvoldoendes heeft gehaald haalt hij normaal gesproken zijn examen niet. Dit zal morgen en volgende week niet anders zijn.
Ajax heeft in de afgelopen vijf jaar meer punten gehaald dan PSV.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ja want Ajax staat algemeen bekend om punten te halen voor Nederland
Nice try, laat het maar weer aan PSV over
twitter:aad300 twitterde op dinsdag 26-07-2016 om 09:42:28Goedemorgen D-Day voor @AFCAjax voorronde @ChampionsLeague tegen @PAOK_FC vanavond analyse met @jackvangelder @ziggo https://t.co/m9KE1i2RPU reageer retweet
Misschien dat Ziggo een stream online gooit.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 08:58 schreef Dale__Cooper het volgende:
Is dit voor mensen met kpn als provider ook live te zien?
Tering, wat een goed Europees seizoen al niet met een mens kan doen.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ja want Ajax staat algemeen bekend om punten te halen voor Nederland
Nice try, laat het maar weer aan PSV over
Deze ronde geef ik ze wel een grote kans, ronde daarna wordt onmogelijk.quote:Op maandag 25 juli 2016 17:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
Al geloof ik niet dat Ajax de CL haalt hoor.
Maar de EL zal daarna wel weer een drama worden.
Ik denk niet enorm groot. Hij heeft nauwelijks met de belangrijkste elf meegespeeld in oefenwedstrijden. Tegen Beziers en Krylia Sovetov speelde hij met het tweede elftal mee waar voor de belangrijkste elf AA Gent en Olympique Marseille de tegenstanders waren. Maar maak je geen zorgen: Viergever doet ook mee. Die speelt als een drol.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:04 schreef Koffieplanter het volgende:
Hoe groot is de kans dat Westermann speelt?
Jammer, negentig minuten leedvermaak door de neus geboord.quote:
Viergever zakt ook regelmatig door de ondergrens dus ik denk dat het weinig verschil maakt. Al zal Riedewald wel weer terugzakken naar die positie als Gudelj en Bazoer weer terug zijn, volgende week. Of het huidige middenveld bevalt dusdanig.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:14 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jammer, negentig minuten leedvermaak door de neus geboord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |