Da's een goed kuurtje geweest.quote:Op woensdag 20 juli 2016 16:06 schreef Ereinion het volgende:
Astana nog met 5 man, die gaan nog een mooi showtje geven.
Juist, maar een beetje door zo'n warme stad slenteren lijkt me de hel...dan kun je beter 2 uur ofzo op de fiets zitten.quote:Op woensdag 20 juli 2016 16:03 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Lijkt mij juist, maar ik heb er evenveel verstand van als jij (0), dat je wel een beetje in beweging moet blijven en een beetje actief moet blijven. Anders schiet de boel helemaal op slot, denkt je lijf al dat je klaar bent.
Die waren al een tijdje goed toch?quote:
Ik zal het doorgeven aan de jongens, van_poppel van FOK! vindt het een hel om door de stad te slenteren, dus dat moeten jullie niet doen op de rustdagquote:Op woensdag 20 juli 2016 16:07 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Juist, maar een beetje door zo'n warme stad slenteren lijkt me de hel...dan kun je beter 2 uur ofzo op de fiets zitten.
Stef verstaat natuurlijk geen Spaans.quote:
Clement moet het zo doen. Anders krijg je aanvallen en daar kan ie niet mee omgaan.quote:Op woensdag 20 juli 2016 16:08 schreef Remzz het volgende:
Clement lekker met de krachten aan het smijten.
doet wel erg goede zaken voor het klassementquote:Op woensdag 20 juli 2016 16:08 schreef Remzz het volgende:
Clement lekker met de krachten aan het smijten.
Altijd kut in de Tour.quote:Op woensdag 20 juli 2016 16:09 schreef timmmmm het volgende:
van Garderen kan er ook geen kut van deze tour he?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |