Russische sporters in de atletiek mogen niet onder de Russische vlag meedoen in Rio. Mogelijk een aantal wel onder de olympische vlag, maar dat zullen er niet veel zijn.quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:04 schreef MakkieR het volgende:
Welke Russische Sporters en vertegenwoordigers worden nu geweerd in Rio, Zijn het nu alle Russen van alle sporten of van een bepaalde tak van sport?
Volgens mij tot nu toe alleen Klishinaquote:Op donderdag 21 juli 2016 14:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Russische sporters in de atletiek mogen niet onder de Russische vlag meedoen in Rio. Mogelijk een aantal wel onder de olympische vlag, maar dat zullen er niet veel zijn.
Vraag me af welke wielrenners er op staanquote:Over een algehele Russische schorsing is nog geen beslissing genomen. Wel mogen er minder gewichtheffers meedoen en is er een klein kansje dat ze in het gewichtheffen helemaal uitgesloten worden (buiten de algehele Russische schorsing die nog wel mogelijk is).
Waarop?quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Volgens mij tot nu toe alleen Klishina![]()
[..]
Vraag me af welke wielrenners er op staan
Ah dank je voor voor de uitleg, Dus als ik het goed begrijp staat er ook nog een algehele Russische Schorsing te wachten, Wanneer wordt daar een besluit op genomen en hoe groot is nu de kans dat we een OS krijgen zonder Rusland? en wat voor gevolgen heeft dat voor de Nederlanders die niet zijn gekwalificeerd, Ik heb gelezen dat de Nederlandse waterpoloërs misschien naar de spelen gaan, zijn er meer Nederlandse atleten die nu moeten afwachten?quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Russische sporters in de atletiek mogen niet onder de Russische vlag meedoen in Rio. Mogelijk een aantal wel onder de olympische vlag, maar dat zullen er niet veel zijn.
Over een algehele Russische schorsing is nog geen beslissing genomen. Wel mogen er minder gewichtheffers meedoen en is er een klein kansje dat ze in het gewichtheffen helemaal uitgesloten worden (buiten de algehele Russische schorsing die nog wel mogelijk is).
Men zegt dat komend weekeinde een besluit genomen wordt, maar het zou goed kunnen zijn dat je een situatie krijgt waarbij veel officials en autoriteiten gestraft worden terwijl sporters wel mee mogen doen, mogelijk onder de olympische vlag.quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:14 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Ah dank je voor voor de uitleg, Dus als ik het goed begrijp staat er ook nog een algehele Russische Schorsing te wachten, Wanneer wordt daar een besluit op genomen en hoe groot is nu de kans dat we een OS krijgen zonder Rusland? en wat voor gevolgen heeft dat voor de Nederlanders die niet zijn gekwalificeerd, Ik heb gelezen dat de Nederlandse waterpoloërs misschien naar de spelen gaan, zijn er meer Nederlandse atleten die nu moeten afwachten?
op die lijst met 68-doping atleten... ik las 24 renners ofzo maar daar kunnen ook ATB, Mountainbikers op staan en onbekend hoeveel mannen en vrouwen... Maar Zakarin bijv ookquote:
Dat ging volgens mij om 68 atleten uit de atletiekquote:Op donderdag 21 juli 2016 14:28 schreef Frutsel het volgende:
[..]
op die lijst met 68-doping atleten... ik las 24 renners ofzo maar daar kunnen ook ATB, Mountainbikers op staan en onbekend hoeveel mannen en vrouwen... Maar Zakarin bijv ook
Ja bovenstaande wel...maarquote:Op donderdag 21 juli 2016 14:34 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat ging volgens mij om 68 atleten uit de atletiek
quote:Natuurlijk werd hem naar het Russische dopingrapport van het WADA gevraagd. Over de mogelijke olympische boycot voor Russische sporters. En over de 26 mogelijk positieve wielrenners die in rapport Richard McLaren voorkwamen. Ilnur Zakarin van de Katusha-formatie had na zijn knappe ritzege in de eerste Alpenrit geen zin om hier dieper op in te gaan.
„De Tour vergt al zoveel stress dat ik me na de koers met niets anders bemoei. Ik lees wat boeken en kijk wat films, maar ik ga me niet verdiepen in andere nieuwszaken. Ik weet niks van het McLaren-rapport af en kan er dan ook geen commentaar opgeven”, was zijn vooraf door teammanager Viatcheslav Ekimov ingefluisterde antwoord.
Ekimov wilde wel nog een statement geven: „Over die 26 wielrenners is niets duidelijk. Zijn het renners van de weg, baan, mountainbike, vrouwen? We weten er niks van en kunnen hier dan ook geen enkel commentaar op geven.”
Dat is natuurlijk wat Rusland beslist niet wil, want dat zou betekenen dat Rusland niet voorkomt op de medaille spiegel en er wordt geen Russisch volkslied gezongen bij de atleten en andere ceremonie wat Rusland belangrijk vind.quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het kan dus zijn dat we een Spelen zonder Rusland krijgen, maar wel met Russische sporters.
En dus zou dat een prima oplossing zijn denk ikquote:Op donderdag 21 juli 2016 15:21 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk wat Rusland beslist niet wil, want dat zou betekenen dat Rusland niet voorkomt op de medaille spiegel en er wordt geen Russisch volkslied gezongen bij de atleten en andere ceremonie wat Rusland belangrijk vind.
Nee, een natie die zo ziek is dat haar overheid de sport verziekt. De goeden lijden onder de slechten, maar hier zijn zoveel slechten dat het mijns inziens gerechtvaardigd is.quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:33 schreef Onnoman het volgende:
slechte zaak van het CAS
wie straf je hier nu eigenlijk? Poetin?
Je begrijpt het niet denk ik. Het CAS straft de sporters.. niet de natie. De natie geeft geen fuck waarschijnlijk. Het zijn de sporters die eronder moeten lijden.quote:Op donderdag 21 juli 2016 17:36 schreef pfaf het volgende:
[..]
Nee, een natie die zo ziek is dat haar overheid de sport verziekt. De goeden lijden onder de slechten, maar hier zijn zoveel slechten dat het mijns inziens gerechtvaardigd is.
Laat de sporters maar asiel aanvragen als ze geen doping willen gebruiken.
Als het Russische NOC inderdaad geschorst wordt is dat juist een hele opening voor de Russische sporters om onder de olympische vlag uit te mogen komen. Lijkt me prima, want dan kunnen ze meedoen om de medailles maar heeft de natie niet de eer van het horen van het volkslied etc.quote:Op donderdag 21 juli 2016 18:00 schreef Onnoman het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet denk ik. Het CAS straft de sporters.. niet de natie. De natie geeft geen fuck waarschijnlijk. Het zijn de sporters die eronder moeten lijden.
Zou de USA op dergelijke wijze gestraft worden? Ik dacht het dus effe niet hè!
Het CAS had anders kunnen straffen.. Geldboete of inname medailles van Russische spelers.
zoiets iddquote:Op donderdag 21 juli 2016 19:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als het Russische NOC inderdaad geschorst wordt is dat juist een hele opening voor de Russische sporters om onder de olympische vlag uit te mogen komen. Lijkt me prima, want dan kunnen ze meedoen om de medailles maar heeft de natie niet de eer van het horen van het volkslied etc.
quote:Volleybalbond FIVB wil Rusland wél op Spelen
In de discussie rond een mogelijke schorsing van alle Russische sporters voor de Olympische Spelen, heeft de internationale volleybalfederatie FIVB een opvallend tegengeluid laten horen. De FIVB vindt bij monde van de Braziliaanse voorzitter Ary Graça dat de (beach-)volleybalteams uit Rusland wél naar Rio de Janeiro mogen gaan. ,,We kunnen de Russische teams niet straffen omdat er in andere sporten wat problemen zijn'', meldde Graça in een verklaring.
De Canadese jurist Richard McLaren kwam na onderzoek tot de conclusie dat de afgelopen jaren in Rusland sprake was van een door de staat aangestuurd dopingsysteem, dat bijna alle sporten behelsde. Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) overweegt daarom alle Russische sporters te weren van de Spelen.
,,De FIVB voert een zerotolerancebeleid wat betreft doping, maar we hebben er ook vertrouwen in dat er op dit gebied geen problemen zijn met Russische volleyballers'', aldus Graça. ,,Veel testanalyses worden buiten Rusland gedaan, voornamelijk in Duitsland.'' De volleybalbaas kreeg bijval van olympisch kampioenen in zijn sport als Emanuel Rego, Julius Brink en Giba.
quote:ENTIRE Russian team of 387 athletes will be banned from competing at the Rio Olympics as punishment for their country’s state-sponsored doping programme
The IOC are set to punish all 387 Russian athletes in strongest way
Country's corrupt track and field stars were banned previously
The ruling is set to be the most momentous in the IOC's history
According to well-placed sources, the International Olympic Committee will punish all 387 Russian sportsmen and women in the strongest possible way after revelations of their country’s state-sponsored doping programme shocked the world.
The country’s corrupt track and field stars have already been banned from the Games, and last week lost a desperate legal challenge to overturn that decision.
The entire Russian Olympic team will today be banned from competing at the Rio Games next month, The Mail on Sunday understands (pictured, Team Russia in the Winter Olympics)
But today’s ruling – the most momentous in Olympic history – will see Russia’s medal hopes in cycling, judo, wrestling and all other disciplines excluded from competition in the wake of the scandal.
The controversy involved President Vladimir Putin’s sports ministry handing out cocktails of steroids and covering up tainted urine samples ahead of the 2012 London Olympics.
As well as excluding Russian athletes from the forthcoming Games, senior IOC figures are also advocating a ban for the 2018 Winter Olympics in South Korea. An Olympic insider told the MoS: ‘The IOC want to ban Russia to show [doping] is an assault on the whole of sport.
‘That effectively means expulsion from Rio. But Thomas Bach (the IOC president) also wants to give consideration to the rights of individuals.’
It is understood that the Committee, led by Thomas Bach (pictured), will ask each international federation, the bodies responsible for individual Olympic sports, to examine the personal merits of potential Russian athletes, to assess whether they can compete as exceptional cases
It is understood that the Committee, led by Thomas Bach (pictured), will ask each international federation, the bodies responsible for individual Olympic sports, to examine the personal merits of potential Russian athletes, to assess whether they can compete as exceptional cases
Russia loses its appeal against Olympic ban on its athletes
To this end, a small number of Russian athletes who train abroad, subject to stringent anti-doping procedures and demonstrably free of Russia’s sphere of corruption, may be offered a lifeline to compete in Rio under a neutral flag.
It is understood that the Committee, based in Lausanne, Switzerland, will ask each international federation, the bodies responsible for individual Olympic sports, to examine the personal merits of potential Russian athletes, to assess whether they can compete as exceptional cases.
Two have already received dispensation to compete in Brazil – Yuliya Stepanova, the 800m runner and a key whistleblower in the doping scandal, and long jumper Darya Klishina, who is based and tested in Florida.
A spokesman for the IOC said: ‘The IOC Executive Board is meeting tomorrow to discuss the participation of Russian athletes in Rio. We intend to send a statement with the decision just after the proceedings.’
The IOC’s bombshell decision is likely to enrage Mr Putin, but it is unclear whether he and other Russian dignitaries will boycott the Games.
http://www.dailymail.co.u(...)l-twitter_mailonline
Hebben ook al groot "Russia Banned" als kop voor de voorpagina van morgen. Nu hoop ik helemaal dat ze niet geschorst worden. Is ook wel een ontzettende schijtkrant volgens mij.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:47 schreef TheArt het volgende:
Daily Mail denkt het al te weten. Ondanks dat morgen nog de IOC-meeting is waarin waarschijnlijk besloten gaat worden, zegt de Britse krant al dat het hele Russische team uitgesloten gaat worden van deelname.
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |