Coupquote:Op zondag 17 juli 2016 16:43 schreef Dakterras het volgende:
Ben zelf niet van de complotheorieen, maar aan deze coupe zit een naar geurtje.
De opdrachtgevers van deze coupe konden toch wel voorspellen dat men met slechts 3000+/- van de 600.000 militairen niks zouden bereiken?
Op internet circuleren diverse lynchpartijen op de (jonge)Turkse militairen door haathaarden, terwijl men zich al had overgegeven. Trieste zooi!
Ja opkomen voor de democratie is indoctrinatie.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:43 schreef empa1010 het volgende:
[..]
De mens is heel makkelijk te indoctrineren, dat blijkt maar weer.
Voortaan je kapper vragen of ze je haren willen wassen, stinkt het minder.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:43 schreef Dakterras het volgende:
Ben zelf niet van de complotheorieen, maar aan deze coupe zit een naar geurtje.
De opdrachtgevers van deze coupe konden toch wel voorspellen dat men met slechts 3000+/- van de 600.000 militairen niks zouden bereiken?
Op internet circuleren diverse lynchpartijen op de (jonge)Turkse militairen door haathaarden, terwijl men zich al had overgegeven. Trieste zooi!
Er is niks meer te triggeren. Na gisteren en vandaag is er niemand meer over die enigszins leiding kan geven aan het leger. Alle kopstukken zijn weggehaald en zullen worden vervangen door ongeschoolde nietswetende poppetjes van Erdogan.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:19 schreef sonnyspek het volgende:
Enige positieve aan deze 'purge' is dat het misschien weer wat kan triggeren bij het leger.
Dat lijkt me ook. Ik ben dan ook zeer benieuwd naar de straffen die de militairen krijgen. Van wat ik gezien heb waren er veel militairen die dus echt geen kogel wilde lossen op een burger. Moet zo iemand levenslang of de doodstraf krijgen? Bij lange na niet naar mijn mening.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:42 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het idee was juist het vertrouwen in het leger, dat het leger niet op de bevolking zou schieten, een alternatief zou zijn dat de gepantserde eenheden uit Thracie zouden oprukken samen met de straaljagers van Eskisehir die al paraat stonden, mogelijkerwijs hadden we het dan gehad over (10)duizenden doden.
Democratie my ass. Meewerken aan een dictatuur ja.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja opkomen voor de democratie is indoctrinatie.
Oké.
Ik snap niet eens waarom je de moeite neemt om te doen alsof democratie je iets interesseert...Als je gewoon eerlijk zegt dat je liever een islamofascistischestaat realiteit ziet worden, dan scheelt dat een hoop onzinnig heen en weer gezemel.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja opkomen voor de democratie is indoctrinatie.
Oké.
Dat biedt perspectief voor een ambitieus buurland.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:45 schreef Kyran het volgende:
[..]
...Na gisteren en vandaag is er niemand meer over die enigszins leiding kan geven aan het leger. Alle kopstukken zijn weggehaald en zullen worden vervangen door ongeschoolde nietswetende poppetjes van Erdogan.
Als je Turkije wil binnenvallen is nu je kans inderdaad als buurland. Niet dat de buurlanden stabiel/sterk genoeg zijn, maar toch.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:48 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Dat biedt perspectief voor een ambitieus buurland.
Dit.quote:Op zondag 17 juli 2016 16:47 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Democratie my ass. Meewerken aan een dictatuur ja.
Precies waar zegt hij dit?quote:Op zondag 17 juli 2016 16:52 schreef Kyran het volgende:
Zie hier de geweldige denkstructuur van een AKP-aanhanger.
https://twitter.com/jalolei?ref_src=twsrc%5Etfw
Voor diegenen die geen Turks kunnen. Deze gast zegt dus serieus dat ze Amerika achterna moeten gaan (qua wapenwetgeving) en ook de burgers moeten bewapenen, zodat ze in geval van een coup zelfs de wapens kunnen oppakken.
Goed idee man! Geweldig, vooruitstrevend! Doen!
Voordat je hem een AKP aanhanger noemt, verdiep je dan wel eerst in de beste manquote:Op zondag 17 juli 2016 16:52 schreef Kyran het volgende:
Zie hier de geweldige denkstructuur van een AKP-aanhanger.
https://twitter.com/jalolei?ref_src=twsrc%5Etfw
Voor diegenen die geen Turks kunnen. Deze gast zegt dus serieus dat ze Amerika achterna moeten gaan (qua wapenwetgeving) en ook de burgers moeten bewapenen, zodat ze in geval van een coup zelfs de wapens kunnen oppakken.
Goed idee man! Geweldig, vooruitstrevend! Doen!
quote:Op zondag 17 juli 2016 16:28 schreef Gia het volgende:
Kan iemand die fout uit de eerste quote in de OP halen?
Het is een mislukte coup, geen mislukte coupe, anders moet je je geld terugvragen bij de kapper.
quote:
twitter:jalolei twitterde op zondag 17-07-2016 om 16:23:38Şeref Malkoç; "Silah ruhsatı vermenin önünün açılması lazım." https://t.co/EHHBqMjiIc reageer retweet
Kijk dit afquote:Op zondag 17 juli 2016 17:01 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Oke, precies welke seconde, want het filmpje heb ik al bekeken.
liever een gekozen dictatuur dan een opgelegde dictatuurquote:Op zondag 17 juli 2016 16:47 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Democratie my ass. Meewerken aan een dictatuur ja.
Want er bestaat maar 1 soort wapenwetgeving en dat is automatisch die van Amerika, ja?quote:Op zondag 17 juli 2016 17:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]twitter:jalolei twitterde op zondag 17-07-2016 om 16:23:38Şeref Malkoç; "Silah ruhsatı vermenin önünün açılması lazım." https://t.co/EHHBqMjiIc reageer retweet
Het schijnt.quote:Op zondag 17 juli 2016 17:02 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Want er bestaat maar 1 soort wapenwetgeving en dat is automatisch die van Amerika, ja?
Hij is één van de raadgevers van Erdogan man kom op zeg ....quote:Op zondag 17 juli 2016 16:59 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Voordat je hem een AKP aanhanger noemt, verdiep je dan wel eerst in de beste man
hier maakt hij AKP kapot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |