Check, thanksquote:Op maandag 18 juli 2016 14:30 schreef Chewie het volgende:
[..]
Oh dat is maar hoe je het bekijkt (en gaat off topic), Taiwan, Japan en de Filipijnen (maar ook Indonesie in iets mindere mate) zien het toch als agressie.
Ja dat feit is een beetje ondergesneeuwd geraakt inderdaad.quote:Op maandag 18 juli 2016 14:33 schreef Chewie het volgende:
Ben ook nog wel benieuwd naar de berichten over Erdogan die wapens levert aan IS.
De coupe plegers zouden bewijs in handen hebben begreep ik vrijdag van verschillende zenders.
Eens, dat is ook een hele grove BNW insteek. Eventueel doet wikileaks een duit in het zakje? Geen idee maar het is niet ondenkbaar dat één van de hogere piefen toch wel een bui zag hangen met de coup en een verzekering heeft geupload. Een soort digitale tijdbom zeg maar. [/purespeculatie]quote:Op maandag 18 juli 2016 14:33 schreef Chewie het volgende:
Ben ook nog wel benieuwd naar de berichten over Erdogan die wapens levert aan IS.
De coupe plegers zouden bewijs in handen hebben begreep ik vrijdag van verschillende zenders.
Als we dan toch aan het door speculeren zijn.quote:Op maandag 18 juli 2016 14:36 schreef jogy het volgende:
[..]
Eens, dat is ook een hele grove BNW insteek. Eventueel doet wikileaks een duit in het zakje? Geen idee maar het is niet ondenkbaar dat één van de hogere piefen toch wel een bui zag hangen met de coup en een verzekering heeft geupload. Een soort digitale tijdbom zeg maar. [/purespeculatie]
Zou mooi zijn als wikileaks daar wat over te melden had, werd volgens mij niet meer genoemd toen het die nacht eenmaal duidelijk werd dat de "coupe" mislukt was.quote:Op maandag 18 juli 2016 14:36 schreef jogy het volgende:
[..]
Eens, dat is ook een hele grove BNW insteek. Eventueel doet wikileaks een duit in het zakje? Geen idee maar het is niet ondenkbaar dat één van de hogere piefen toch wel een bui zag hangen met de coup en een verzekering heeft geupload. Een soort digitale tijdbom zeg maar. [/purespeculatie]
Ook nog een mogelijkheid, of de coupe poging was echt en Erdogan en zijn kliek hebben het bewust laten gebeuren om zo van nog meer ongewensten af te komen.quote:Op maandag 18 juli 2016 14:34 schreef ChrisCarter het volgende:
Misschien is die coup niet zozeer bedoeld als versterking van de macht maar het wegwerken van kopstukken/sleutelfiguren die bewijs hebben in dit geheel?
Nee, het is goed dat ze het aankondigen. Als hij nu maatregelen treft dan is meteen stekend pijnlijk duidelijk waaromquote:Op maandag 18 juli 2016 15:07 schreef ToT het volgende:
Ik snap alleen niet dat Wikileaks het vooraf aankondigt; nu geven ze Turkije JUIST de mogelijkheid om preventieve maatregelen te treffen tegen de verspreiding van die info.
Natuurlijk zal het altijd uitlekken en zal herr Erdo er slecht uitzien als hij dat probeert te voorkomen, maar procentueel zal het waarschijnlijk minder mensen bereiken dan als ze het zonder aankondiging doen.
Daarbij vrees ik dat veel blinde Erdovolgelingen het allemaal als leugens en laster van het kwade westen zullen afdoen. In het [NWS] topic zitten er ook al veel te veel die kritiek op Erdogan op één lijn trekken met dat je blijkbaar zo veel mogelijk Turken dood wil zien.
Snap ik, maar hij kan ook roepen dat hij wil voorkomen dat laste en leugens onder zijn volk verspreid worden wat Wilders Gülen in de hand kan spelen.quote:Op maandag 18 juli 2016 15:09 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Nee, het is goed dat ze het aankondigen. Als hij nu maatregelen treft dan is meteen stekend pijnlijk duidelijk waarom
Gezien the sheer volume van 100.000+ documenten is dat niet in een weekendje gemaakt. Dus als men daar al in zou trappen dan verdienen ze een overlord als erdopannekoek.quote:Op maandag 18 juli 2016 15:10 schreef ToT het volgende:
[..]
Snap ik, maar hij kan ook roepen dat hij wil voorkomen dat laste en leugens onder zijn volk verspreid worden wat Wilders Gülen in de hand kan spelen.
Heheh true, maar aan de andere kant, even een verse quote uit het NWS feedback topic: "erdo haat is gemaskeerde turkije haat. "quote:Op maandag 18 juli 2016 15:11 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Gezien the sheer volume van 100.000+ documenten is dat niet in een weekendje gemaakt. Dus als men daar al in zou trappen dan verdienen ze een overlord als erdopannekoek.
Ja, die worden nu in grote getale vastgezetquote:Op maandag 18 juli 2016 15:14 schreef ToT het volgende:
MAARRRR.......er bestaat natuurlijk ook wel een kans dat er nog steeds redelijk denkende mensen in Turkije zitten die WÉL open staan voor het idee dat hun Grote Feilloze Leider misschien toch geen reïncarnatie van Mohammed himself is.
quote:Op maandag 18 juli 2016 15:16 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ja, die worden nu in grote getale vastgezet
Dan zijn het ineens geen onderbuikgevoelens meer!quote:Op maandag 18 juli 2016 15:18 schreef Scrummie het volgende:
Die documenten zijn bijzonder gaaf natuurlijk, maar het zet het coupe complot wel in een ander daglicht natuurlijk.
-edit- Doe niet.quote:Op maandag 18 juli 2016 15:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Dan zijn het ineens geen onderbuikgevoelens meer!
Zit wat verschil tussen, Saddam was zelf hitman.quote:Op maandag 18 juli 2016 14:09 schreef Onnoman het volgende:
die erdogan begint een beetje op saddam hussein te lijken
nog even en hij staat met een shotgun op het balkon
[ afbeelding ]
Nee, ik bedoel dat het dan geen vooropgezet plannetje van Erdogan zou zijn.quote:Op maandag 18 juli 2016 15:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Dan zijn het ineens geen onderbuikgevoelens meer!
Of juist wel. Alle opties staan nog open.quote:Op maandag 18 juli 2016 15:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat het dan geen vooropgezet plannetje van Erdogan zou zijn.
laten we maar even afwachten wat er in staatquote:Op maandag 18 juli 2016 15:51 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Of juist wel. Alle opties staan nog open.
Die snap ik even niet?quote:Op maandag 18 juli 2016 15:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat het dan geen vooropgezet plannetje van Erdogan zou zijn.
Ik bedoel, Wikileaks gaat documenten publiceren, die zouden moeten weergeven wat de aanleiding is geweest van de coup van vrijdag. Als iets een aanleiding heeft, is het ook echt gebeurt als een coup.quote:
Ah jij interpreteert dat dat deel van het leger de coup gepleegd zou hebben naar aanleiding van de dingen die in die documenten staan, dus als bewuste actie tegen wat Erdo allemaal gedaan heeft? Zo had ik het nog niet eens gezien, maar we wachten idd af wat er in staat.quote:Op maandag 18 juli 2016 15:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik bedoel, Wikileaks gaat documenten publiceren, die zouden moeten weergeven wat de aanleiding is geweest van de coup van vrijdag. Als iets een aanleiding heeft, is het ook echt gebeurt als een coup.
Maar ik geloof dat ik wat te snel conclusies trek uit halve dingen. Ben op werk, vandaar
Ja, precies datquote:Op maandag 18 juli 2016 15:57 schreef ToT het volgende:
[..]
Ah jij interpreteert dat dat deel van het leger de coup gepleegd zou hebben naar aanleiding van de dingen die in die documenten staan, dus als bewuste actie tegen wat Erdo allemaal gedaan heeft? Zo had ik het nog niet eens gezien, maar we wachten idd af wat er in staat.
Ik vatte het meer op dat alles in één lijn met elkaar zou liggen, en dat de fake coup juist een logische volgende stap was.(Om bewijzen te verdoezelen en om meer macht naar zich toe te trekken.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |