Jij hebt zelf fascistische trekjes met je steun voor een anti-democratische aanslag.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:18 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Al die gekke turk fascisten hier.
Zeer jammer dat de coup niet geslaagd is.
Kijk maar is op Twitter. Heel veel soldaten die zich overgaven zijn afgeslacht door islamitische haatbaarden. Helaas klopt alleen het eerste deel van je verhaal.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:19 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Die jongetjes van 18-20 zijn gelukkig heel weinig bereid om op hun eigen bevolking te schieten.
Je zag ook dat ze uiteindelijk werden beschermd door wat oudere agenten tegen de boze bevolking.
Grote meerderheid van de soldaten stond hier sowieso niet achter.
De enige manier om een dictator af te zetten.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:19 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Jij hebt zelf fascistische trekjes met je steun voor een anti-democratische aanslag.
Hij heeft geen false flag nodig om groepen die hem niet tegenstaan uit het leger te dumpen. Dat doet hij namelijk al meer dan 10 jaar zonder succesvolle tegenwerking. Geen onderbouwing gezien die het tegenovergestelde moet bewijzen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:18 schreef Atak het volgende:
Islamisering kan nu op volle toeren nu Erdogan zijn Reichstag false-flag succesvol heeft georkestreerd.
[ afbeelding ]
Hmmmm. Volgens mij gaat het met dit volk aardig goed, kan me niet heugen dat we hier op elkaar gaan inschieten. Ik zal het wel mis hebben.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:20 schreef xaban06 het volgende:
Ziek volk dat jullie zijn. Altijd willen bemoeien met anderen. Les willen voorlezen. Want landen waar de westen democratie heeft gebracht gaat het zo goed.
Lang leve Turkije, lang leve Erdogan.
We lezen graag voor in de westen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:20 schreef xaban06 het volgende:
Ziek volk dat jullie zijn. Altijd willen bemoeien met anderen. Les willen voorlezen. Want landen waar de westen democratie heeft gebracht gaat het zo goed.
Lang leve Turkije, lang leve Erdogan.
quote:
twitter:Mythoplastis twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 12:08:51@Conflicts From Alexandroupoli airport the Turkish BlackHawk helicopter. https://t.co/zptA6LaTkB reageer retweet
twitter:Conflicts twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 11:52:10MORE: Greek media report a Turkish military helicopter with 8 passengers has landed in Alexandroupolis.https://t.co/ylHTQiUSCR reageer retweet
twitter:
twitter:Conflicts twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 12:12:07PHOTO: Greek media show footage of Turkish military heli that landed at Alexandroupolis airport - @Mythoplastis https://t.co/Q4FnYqBqfZ reageer retweet
Hij gaat nu gewoon een schepje bovenop doen en dictatoriale machten aan zichzelf geven met zijn zogenaamde presidentiële systeem.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:21 schreef HexHunter het volgende:
[..]
Hij heeft geen false flag nodig om groepen die hem niet tegenstaan uit het leger te dumpen. Dat doet hij namelijk al meer dan 10 jaar zonder succesvolle tegenwerking.
In welk fantasiewereldje leef jij? Het is een gekozen regering met steun van de bevolking zoals dat gisteren ook bleek.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:21 schreef skysherrif het volgende:
[..]
De enige manier om een dictator af te zetten.
Ik kon het verloop gisternacht letterlijk volgen. Binnen anderhalf uur waren de straten ineens gevuld met Erdogan-aanhangers en liepen ze vervolgens moeiteloos het bezette vliegveld binnen en het televisiestation. Nogmaals, ik ben helemaal niet van de complottheorieën, maar hier hangt een vreemd luchtje aan.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:19 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is zeer opmerkelijk, beide elementen van je post. Wie zijn überhaupt de leiders?
Je kunt je ook afvragen of het landverraders waren. Ik lees steeds meer dat er een passage in de turkse grondwet staat dat het leger MOET ingrijpen als de seculariteit in gevaar komt.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:17 schreef SupportIceland het volgende:
[..]
Nederland is ook nooit lief geweest voor landverraders, hoor.
Krijgen ze dat?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:23 schreef UpsideDown het volgende:
twitter:Conflicts twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 11:52:10MORE: Greek media report a Turkish military helicopter with 8 passengers has landed in Alexandroupolis.https://t.co/ylHTQiUSCR reageer retweet
twitter:twitter:Conflicts twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 12:12:07PHOTO: Greek media show footage of Turkish military heli that landed at Alexandroupolis airport - @Mythoplastis https://t.co/Q4FnYqBqfZ reageer retweet
Het zal betekenen dat de hooggeplaatsten worden vervangen door diegenen die de regering goed gezind zijn. Meer strategisch van aard en minder effectief.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:22 schreef SupportIceland het volgende:
Maar, Erdogan die het leger nu nog verder gaat zuiveren. Wat blijft er exact van het Turkse leger over?
Volgens mij heeft Erdogan die wet al aangepast. Verder is Erdogan democratisch verkozen en was deze coup onrechtmatig.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:23 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Je kunt je ook afvragen of het landverraders waren. Ik lees steeds meer dat er een passage in de turkse grondwet staat dat het leger MOET ingrijpen als de seculariteit in gevaar komt.
Een die niet durft op te komen van de wensen die Atatürk had.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:22 schreef SupportIceland het volgende:
Maar, Erdogan die het leger nu nog verder gaat zuiveren. Wat blijft er exact van het Turkse leger over?
Wie is Sissy ook al weer?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 11:54 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Waarom niet?
Sissi deed het, Assad deed het. Werkt gewoon. Alternatief is je laten lynchen door een boze menigte.
Ach. Daar heb je eigenlijk ook helemaal gelijk in. Veel plezier Turken, met meneer Erdoganquote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:23 schreef Ceberut het volgende:
[..]
In welk fantasiewereldje leef jij? Het is een gekozen regering met steun van de bevolking zoals dat gisteren ook bleek.
De grote landen met een sterk leger die Turkije niet zo mogen, lachen zich de ballen uit de broek.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:25 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Het zal betekenen dat de hooggeplaatsten worden vervangen door diegenen die de regering goed gezind zijn. Meer strategisch van aard en minder effectief.
Ik ben het met je eens, er is niet gestreden, maar ik geloof ook niet in complotten...quote:Op zaterdag 16 juli 2016 12:23 schreef Elzies het volgende:
[..]
Ik kon het verloop gisternacht letterlijk volgen. Binnen anderhalf uur waren de straten ineens gevuld met Erdogan-aanhangers en liepen ze vervolgens moeiteloos het bezette vliegveld binnen en het televisiestation. Nogmaals, ik ben helemaal niet van de complottheorieën, maar hier hangt een vreemd luchtje aan.
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 11:27 schreef Zelva het volgende:
[..]
De koude kermis is er vooral voor de Turken, alleen weten ze dat niet.
DIt ja nu gaat ie nog meer doordraaien. En er zijn ook zat die een hekel aan hem hebben, maar die worden de mond gesnoerd. AL die protesten zijn weggehaald.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 11:27 schreef Zelva het volgende:
[..]
De koude kermis is er vooral voor de Turken, alleen weten ze dat niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |