Op basis van welke database zijn die stops eigenlijk gemaakt? Wikipedia ofzo? Hoe werkt dat?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:03 schreef timmmmm het volgende:
Je zit nu in de officiele app, alleen niet via de officiele weg
De pokestops, de blauwe punten op de map, staan vast. Die kan je niet nieuw plaatsen en daar zal je het mee moeten doen. Die zijn geplaatst bij monumenten en kunst. Beiden in de breedste zin van het woord overigens.
Of je anderen gaat kunnen zien looen weet ik niet, daarvoor zullen we updates af moeten wachten. Wel is aangegeven sat een tradefunctie na mondiale release de hoogste prioriteit heeft, dus aan meer interactie wordt gewerkt
Ingress.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:05 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Op basis van welke database zijn die stops eigenlijk gemaakt? Wikipedia ofzo? Hoe werkt dat?
Volgens mij had de ontwikkelaar hiervoor een soel, ingress, en is die database gebruikt. Ik denk dat als je dat wil weten, je via dat spel verder komtquote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:05 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Op basis van welke database zijn die stops eigenlijk gemaakt? Wikipedia ofzo? Hoe werkt dat?
ja ik zag laatst ergens ook een één of andere boom of zoquote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:09 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ingress.
Het basketbalveldje met 3 tegels bij mijn ouders in de buurt is een pokestop_!
Helaas, zelf toevoegen kan niet. Dan zal je op pad moetenquote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:10 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
ja ik zag laatst ergens ook een één of andere boom of zo
dus ik dacht misschien kan ik zelf wat toevoegen, maar dat kan dus niet? Want hier is echt helemaal niks
Als ik op mijn werk bij het raam ga staan heb ik ook toegang, maar dan moet ik voor het raam gaan staan en lacht iedereen me uitquote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:11 schreef timmmmm het volgende:
Er zijn gewoon mensen die in bed liggen thuis en dan toegang hebben tot 2 pokestops en dat maakt me jaloers
Ja, die kan je gewoon inzien.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:12 schreef timmmmm het volgende:
Zijn er (al dan niet van Ingress) databases/kaarten die stops en gyms in kaart brengen?
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:11 schreef timmmmm het volgende:
Er zijn gewoon mensen die in bed liggen thuis en dan toegang hebben tot 2 pokestops en dat maakt me jaloers
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:11 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Helaas, zelf toevoegen kan niet. Dan zal je op pad moeten
App van Ingress downloaden.quote:
https://www.ingress.com/intelquote:
Bof ik als ik voor mijn woning een pokestop heb? Of komt het wel vaker voor?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:09 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ingress.
Het basketbalveldje met 3 tegels bij mijn ouders in de buurt is een pokestop_!
Volgens mij zit daar dan ergens een pokemonquote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:33 schreef StateOfMind het volgende:
Soms zie ik uit het niets een soort 'groene blaadjes' als het ware uit het niets in de lucht vliegen op het scherm.
Wat is dat?
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:33 schreef StateOfMind het volgende:
Soms zie ik uit het niets een soort 'groene blaadjes' als het ware uit het niets in de lucht vliegen op het scherm.
Wat is dat?
Bron.quote:Basically, the rustling leaves are meant to indicate that this is the area on the map where Pokémon will generally spawn. Contrary to what you would assume, the leaves do not necessarily indicate that there is definitely a Pokémon in that area. If you see this graphic on your map, it’s certainly worth heading over to that area to explore, but this is more the game telling you that this is a Pokémon-friendly section of the map rather than alerting you that there is definitely a Pokémon present.
Als je een gym overneemt krijg je 500 stardust (om pokemons beter te maken) en 10 pokecoins (voor aankopen shop). Dit krijg je per gym met een maximum van 10 gym's. Deze reward kan je om de 21 uur claimen. Stel je hebt er 5, dan krijg je 2500 stardust en dat staat gelijk aan het vangen van 25 pokemons (excl bonussen ofc).quote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:03 schreef timmmmm het volgende:
Ik heb ook wat vragen aan de experts hier. Hoe werkt dat nou precies bij gyms. Wat hen je eraan, wat kan je ermee en hoe werkt het
Ik vang de hele tijd shellders, is dat een hint dat ik mijn vagina moet wassen?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:55 schreef Falco het volgende:
[..]
Bof ik als ik voor mijn woning een pokestop heb? Of komt het wel vaker voor?
En ohja, ik krijg heel veel vliegende pokemons in mijn woning. Komt dit omdat ik in een appartement woon?
Ja, dat klinkt link. Als je te lang wacht krijg je een vuurpoes.quote:Op zondag 17 juli 2016 07:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik vang de hele tijd shellders, is dat een hint dat ik mijn vagina moet wassen?
niemand?quote:Op zondag 17 juli 2016 16:48 schreef SnoepTomaatje het volgende:
Kun je Pokemon enkel bij de stops krijgen, of werkt dat niet zo?
. Zie je ze dan ook op de kaart? Ik zie enkel gyms en stopsquote:Op zondag 17 juli 2016 22:30 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Pokemons kan je overal tegenkomen, niet alleen bij pokestops
Op het moment dat er een bij je in de buurt is gaat je telefoon trillen en niet lang daarna verschijnt ie op de kaart.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:42 schreef SnoepTomaatje het volgende:
[..]
. Zie je ze dan ook op de kaart? Ik zie enkel gyms en stops
En nog een vraag,dat schermpje met die voetstapjes naar pokemon, als je er 1 selecteert, hoe weet je dan welke kant je op moet?
Nee, je ziet geen pokemons op de kaart.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:42 schreef SnoepTomaatje het volgende:
[..]
. Zie je ze dan ook op de kaart? Ik zie enkel gyms en stops
En nog een vraag,dat schermpje met die voetstapjes naar pokemon, als je er 1 selecteert, hoe weet je dan welke kant je op moet?
Je moet daarvoor wel de desbetreffende pokemon selecterenquote:Op zondag 17 juli 2016 22:54 schreef SnoepTomaatje het volgende:
Ha, dank je! Je moet het dus zien aan dat vakje rechtsonderin, dat ga ik wel ontdekken.
Als de servers het weer eens gaan doen
ah, ok, dank je!quote:Op zondag 17 juli 2016 22:56 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Je moet daarvoor wel de desbetreffende pokemon selecteren
Er komt een ei in beeld wat je ziet breken en dan verschijnt er een Pokemon.quote:Op zondag 17 juli 2016 18:00 schreef Sander_Van_Hoorn het volgende:
hoe zie je wat er uit je ei komt dat "klaar" is eigenlijk?
Dat pulse verhaal is alweer ontkracht.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:53 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Nee, je ziet geen pokemons op de kaart.
En dat systeem werkt heel slecht. Nu is ook alles 3 stappen, dit hoort eigenlijk 0 stappen, 1 stap, 2 stap en 3 stap om een afstand aan te geven.
Je kan het zien of je de goede richting opgaat door een pulse, moeilijk uit te leggen. Maar dat zie je om dat vakje rechts onderin, beweeg je mobiel in alle richtingen totdat je het krijgt. Alleen zoals ik al zei, naar mijn idee werkt dit niet super goed.
Evolueren zou ik nog even mee wachten. Naarmate je langer rondloopt zul je ook wilde pidgeotto tegenkomen en zeker pidgeys met meer CP. Dit geldt ook voor andere pokemon.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 11:43 schreef PaniniSticker het volgende:
Gisteren ook maar eens met de hype meegedaan en geinstalleerd.
Ik ben er inmiddels achter dat je level 5 moet zijn om in een gym te kunnen mee doen.
Aantal zeeeeer erge beginnersvragen
- Ik heb een Pidgey geevolueerd naar een Pidgeotto. Moet ik elke Pidgey die ik nu vang transferen naar de professor om zo candy te krijgen? Is dat het beste ?
- Wat moet ik met dubbele Pokemons doen, gewoon verkopen ?
- Vecht je in gyms tegen mensen die ook deze gym hebben aangeklikt ? Of is het willekeur. Kan het best zijn dat ik in een gym in Rotterdam vecht tegen een Hagenees ?
- Wat zijn de tips om z.s.m. voorbij level 5 te geraken ?
Zolang de app niet openstaat, kan je niet spelen of km's registreren.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 07:57 schreef Baas_bas het volgende:
- Hoe zorg je ervoor dat die niet constant aanstaat maar wel trilt als je een pokemon hebt?
- Hoe kan het dat je het spel niet makkelijk kan minimalizeren?
Veelgebruikte tactiek is om alle Pidgeys en Ratatas (pokemon die je het meest tegenkomt) vast te houden en later te gebruiken icm een lucky egg (zorgt voor dubbele XP, krijg je vanaf level 7/8 ofzo) om te levelen.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 11:43 schreef PaniniSticker het volgende:
Gisteren ook maar eens met de hype meegedaan en geinstalleerd.
Ik ben er inmiddels achter dat je level 5 moet zijn om in een gym te kunnen mee doen.
Aantal zeeeeer erge beginnersvragen
- Ik heb een Pidgey geevolueerd naar een Pidgeotto. Moet ik elke Pidgey die ik nu vang transferen naar de professor om zo candy te krijgen? Is dat het beste ?
Vasthouden dus zodat je ze kunt gebruiken om te levelen (vooral de veelvoorkomende). Af en toe je inventory opruimen zodat je weer ruimte en overzicht hebt.quote:- Wat moet ik met dubbele Pokemons doen, gewoon verkopen ?
Je vecht tegen pokemon die er door degene die de gym heeft veroverd ingezet is. Diegene moet wel echt de gym bezocht hebben en de voorganger eruit gekickt (kan dus een Hagenees zijn maar dan moet hij wel fysiek in Rotterdam bij die gym geweest zijn). Het vechten is computergestuurd van de verdedigende kant. Je moet als aanvaller een aantal keer winnen zodat je de reputation van de gym omlaag haalt en als deze op 0 komt neem je zelf de gym in. Dan moet je een pokemon selecteren om de gym te bewaken, je kan zelf niet meer actief verdedigen (doet de computer). Hoe hoger de reputation hoe meer teamleden er een pokemon naast kunnen zetten om de gym te verdedigen. En dan komt er iemand van een ander team langs die jou er weer uit probeert te kicken. Je moet wel een behoorlijk level hebben om überhaupt iets te kunnen beginnen tegen de gyms (in mijn buurt iig)quote:- Vecht je in gyms tegen mensen die ook deze gym hebben aangeklikt ? Of is het willekeur. Kan het best zijn dat ik in een gym in Rotterdam vecht tegen een Hagenees ?
Zou idd zoveel mogelijk vangen, eieren uitbroeden en stops bezoekenquote:- Wat zijn de tips om z.s.m. voorbij level 5 te geraken ?
Wat heb jer eraan om een gym te bezetten behalve dat het gewoon vet is om de baas te zijn? En ben je die Pokémon dan ook kwijt?quote:Op dinsdag 19 juli 2016 12:47 schreef CPS2000 het volgende:
Je vecht tegen pokemon die er door degene die de gym heeft veroverd ingezet is. Diegene moet wel echt de gym bezocht hebben en de voorganger eruit gekickt (kan dus een Hagenees zijn maar dan moet hij wel fysiek in Rotterdam bij die gym geweest zijn). Het vechten is computergestuurd van de verdedigende kant. Je moet als aanvaller een aantal keer winnen zodat je de reputation van de gym omlaag haalt en als deze op 0 komt neem je zelf de gym in. Dan moet je een pokemon selecteren om de gym te bewaken, je kan zelf niet meer actief verdedigen (doet de computer). Hoe hoger de reputation hoe meer teamleden er een pokemon naast kunnen zetten om de gym te verdedigen. En dan komt er iemand van een ander team langs die jou er weer uit probeert te kicken. Je moet wel een behoorlijk level hebben om überhaupt iets te kunnen beginnen tegen de gyms (in mijn buurt iig)
Ook niet altijd zeker. Soms lijkt dat inderdaad zo, maar hoe het precies zit weer ik in ieder geval niet.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 13:25 schreef heywoodu het volgende:
Ik zie steeds van die blaadjes opvliegen, alsof er iets beweegt. Betekent dat dat er een Pokémon zit? Want ik stond net zo goed als bovenop zo'n plek, maar er kwam niks tevoorschijn in beeld
Als je een gym bezet kun je dagelijks coins verzamelen. Deze kun je besteden in de shop. Dacht ook dat je andere items kon krijgen maar dat weet ik niet zeker.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 13:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat heb jer eraan om een gym te bezetten behalve dat het gewoon vet is om de baas te zijn? En ben je die Pokémon dan ook kwijt?
Ah ok, coins verzamelen is ideaal natuurlijkquote:Op dinsdag 19 juli 2016 13:30 schreef DuW2 het volgende:
[..]
Als je een gym bezet kun je dagelijks coins verzamelen. Deze kun je besteden in de shop. Dacht ook dat je andere items kon krijgen maar dat weet ik niet zeker.
Pokemon ben je niet echt kwijt, je kan m denk ik alleen niet gebruiken zolang die in een gym zit
dat betekent dat het een plek is waar relatief vaak pokemon zitten, maar het is dus geen zekerheidquote:Op dinsdag 19 juli 2016 13:25 schreef heywoodu het volgende:
Ik zie steeds van die blaadjes opvliegen, alsof er iets beweegt. Betekent dat dat er een Pokémon zit? Want ik stond net zo goed als bovenop zo'n plek, maar er kwam niks tevoorschijn in beeld
De pokemon blijft in je overzicht staan (komt een gym logo bij te staan dacht ik). Deze kan je dus niet gebruiken als je een andere gym wil aanvallen.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 13:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ah ok, coins verzamelen is ideaal natuurlijk
Maar als iemand jouw Pokémon uit je gym trapt en de boel overneemt krijg je je Pokémon weer gewoon terug dus?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |