Geen idee, maar 1 vreemde snuiter hier vond haar lekker en sindsdien ben ik NOS gaan kijken. Wat een leugens. Lijkt de westerse media wel.quote:
Tuurlijk, dat wil Frau Merkel.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:05 schreef Infection het volgende:
Heb zo'n gevoel dat Erdogan gewoon aan de macht blijft.
Dat vroeg ik me ook afquote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:06 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik ben benieuwd hoe de verslaggeving van de NOS eruit had gezien als Nice ook vanavond was gebeurd ipv gisteravond.
Dat is echt niet iets om blij of trots op te zijn.quote:
Na vanavond gaat dat nooit meer stabiel zijn. Als hij straks het leger wil indammen of harde repercussies treft, gaat hij hoe dan ook weer verzet tegenkomen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:05 schreef Infection het volgende:
Heb zo'n gevoel dat Erdogan gewoon aan de macht blijft.
Trap er niet in.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:06 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, maar 1 vreemde snuiter hier vond haar lekker en sindsdien ben ik NOS gaan kijken. Wat een leugens. Lijkt de westerse media wel.
Sowiesoquote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:06 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat is echt niet iets om blij of trots op te zijn.
White power!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:07 schreef Physsic het volgende:
Damn, wat ben ik blij dat ik niet in zo'n multiculti stad vol met zwakbegaafde debielen -Rotterdam- woon.
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:07 schreef Physsic het volgende:
Damn, wat ben ik blij dat ik niet in zo'n multiculti stad vol met zwakbegaafde debielen -Rotterdam- woon.
Ik vind het echt zonde van Turkije en d'r inwoners. Echt, oprecht.quote:
Turkse consulaat zit daarquote:Op zaterdag 16 juli 2016 02:07 schreef PXY225 het volgende:
Ook in Deventer en Den Haag
In Rotterdam heeft de politie een deel van de Westblaak en het Churchillplein afgezet, vanwege protest van Turken. Ook in Deventer en Den Haag zijn Turkse demonstranten bijeen gekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |