Je praat poep.quote:Op maandag 18 juli 2016 14:17 schreef Jenji het volgende:
[..]
Passief wachten op hun belletje is veel beter ja
Ga langs kaart het vriendelijk aan en wijs ze er ook op dat ze wettelijk verplicht zijn jouw gegevens te bewaren.
Kaart het probleem aan> verontschuldig je voor het kwijt raken van zo iets belangrijks en geef aan dat je enorm geholpen zou zijn als ze de moeite voor je zouden nemen> tot slot wijs ze op de wettelijke verplichting waar zij zich aan moeten houden.
Doe dit per mail daarmee dwing je gepaste reacties af want je kunt het mailtje doorsturen naar een klachtencommissie.
Laat de gemeente/casemanager eens contact opnemen met de organisatie. Misschien kunenn ze nog een proefplaatsing uit de hoge hoed toveren. Dat trekt ze misschien over de streep?quote:Op maandag 18 juli 2016 10:22 schreef radeloosje1987 het volgende:
Update. Ben niet aangenomen😟😡. Ze vonden het een raar verhaal en geloofden niet meer in het stukje opleidingsverhaal met betrekking tot de functie.
Vorige week woensdag kreeg ik het verzoek om een diploma te laten zien. Dus praat alsjeblief geen flauwekul.quote:Op maandag 18 juli 2016 12:17 schreef hottentot het volgende:
Velen hier vergeten denk ik dat TS niet slechts 2 weken heeft gehad, TS had dit moeten gaan regelen gelijk vanaf dat hij op een baan solliciteerde waarbij hij geen enkel schriftelijk bewijs kon overleggen dat hij het door hem toegezegde opleidingsniveau heeft.
TS heeft het er op aan laten komen en had er zelf veel eerder achteraan moeten gaan.
Ik ben ook benieuwd op welke dag TS voor het eerst het verzoek kreeg om een diploma te laten zien.
Waarom?quote:Op maandag 18 juli 2016 17:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat zal ook wel niet meegeholpen hebben bij het coulant opstellen van de werkgever.
Sinds wanneer wist je dat je je diploma kwijt was?quote:Op maandag 18 juli 2016 23:21 schreef radeloosje1987 het volgende:
[..]
Vorige week woensdag kreeg ik het verzoek om een diploma te laten zien. Dus praat alsjeblief geen flauwekul.
Je wist minimaal 25 dagen geleden al dat je rond de 20 dagen geleden op gesprek mocht komen. Daarvoor heb jij dus al gesolliciteerd. Die opleidingseis komt toch niet spontaan uit de lucht vallen.quote:Op maandag 18 juli 2016 23:21 schreef radeloosje1987 het volgende:
[..]
Vorige week woensdag kreeg ik het verzoek om een diploma te laten zien. Dus praat alsjeblief geen flauwekul.
Dankjewel voor je helpende reactie, doet me goed 😂quote:Op maandag 18 juli 2016 23:29 schreef hottentot het volgende:
[..]
Je wist minimaal 25 dagen geleden al dat je rond de 20 dagen geleden op gesprek mocht komen. Daarvoor heb jij dus al gesolliciteerd. Die opleidingseis komt toch niet spontaan uit de lucht vallen.
Dus praat alsjeblieft geen flauwekul.
Tevens neem ik dat soort papieren zelf altijd mee op een eerste gesprek. Vragen ze er niet naar dan blijven ze in de tas, vragen ze er wel naar dan ben ik voorbereid. Ik krijg de indruk dat jij het allemaal maar de schuld van anderen vind, terwijl als jij zelf ten tijde van de wetenschap dat het gesprek ging komen je zaken voor elkaar had getracht te krijgen, en je toen al actie ondernomen had alles op tijd was gaan lopen en je nu dit hele gezeik niet gehad.
Dus ga nu niet beweren dat ik flauwekul roep, je bent toch geen puber meer.
Vorige week woensdag. Ben gelijk gaan zoeken.quote:Op maandag 18 juli 2016 23:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Sinds wanneer wist je dat je je diploma kwijt was?
Als je lang thuis zit is het idee al snel dat er 'iets mis' met je is. Of dat nou in iemands persoonlijke geval terecht is of niet, werkgevers zien dat nou eenmaal zo. Het levert meteen minpunten op.quote:
quote:Op maandag 18 juli 2016 23:07 schreef Renesite het volgende:
[..]
Laat de gemeente/casemanager eens contact opnemen met de organisatie. Misschien kunenn ze nog een proefplaatsing uit de hoge hoed toveren. Dat trekt ze misschien over de streep?
Ze gaf aan dat ze bij haar vorige banen nooit een diploma heeft moeten laten zien, dus ik kan me best voorstellen dat ze er helemaal niet bij stil stond dat het nu wel zou moeten.quote:Op maandag 18 juli 2016 23:29 schreef hottentot het volgende:
[..]
Je wist minimaal 25 dagen geleden al dat je rond de 20 dagen geleden op gesprek mocht komen. Daarvoor heb jij dus al gesolliciteerd. Die opleidingseis komt toch niet spontaan uit de lucht vallen.
Dus praat alsjeblieft geen flauwekul.
Tevens neem ik dat soort papieren zelf altijd mee op een eerste gesprek. Vragen ze er niet naar dan blijven ze in de tas, vragen ze er wel naar dan ben ik voorbereid. Ik krijg de indruk dat jij het allemaal maar de schuld van anderen vind, terwijl als jij zelf ten tijde van de wetenschap dat het gesprek ging komen je zaken voor elkaar had getracht te krijgen, en je toen al actie ondernomen had alles op tijd was gaan lopen en je nu dit hele gezeik niet gehad.
Dus ga nu niet beweren dat ik flauwekul roep, je bent toch geen puber meer.
Met werk krijg je werk is mij altijd bijgebracht.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 19:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Als je lang thuis zit is het idee al snel dat er 'iets mis' met je is. Of dat nou in iemands persoonlijke geval terecht is of niet, werkgevers zien dat nou eenmaal zo. Het levert meteen minpunten op.
Dit in elk geval.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 20:32 schreef Sylver_ het volgende:
Ik hoop dat je snel een andere baan vindt.
Die is er ook, dat is het diplomaregister. Maar zoals hier gezegd is (en TS zelf ook heeft gezien) staan daar alleen diploma's behaald vanaf 2007. TS is afgestudeerd in 2004.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:58 schreef Apekoek het volgende:
Hoe slecht ook, ik vind dat de overheid een soort databank zou moeten hebben met behaalde erkende diplomas. Natuurlijk moet je zuinig zijn op je spullen, maar je kan een keer veel pech hebben dat je iets dergelijks kwijt raakt, een brand kan bijvoorbeeld ook uitbreken. En dan, heb je dan pech? Dan telt jouw universitaire graad opeens niet meer?
Dankje.quote:Op woensdag 20 juli 2016 20:52 schreef sirdanilot het volgende:
Van mijn middelbare school diploma heb ik scans op mijn computer (en ook voor de cijferlijst), en van mijn Bachelordiploma heb ik het origineel aan de muur hangen (staat leuk en je raakt hem iig niet kwijt) + alle kopieën/getuigschriften etc liggen ergens verscholen in mijn papieren la ergens.
Met het internet is het tegenwoordig minder erg als je het kwijtraakt maar ja, voor 2007 dan ben je idd de lul.
Veel succes ermee iig, TS.
Nee, zijn geen foto's van.quote:Op woensdag 20 juli 2016 19:37 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Die is er ook, dat is het diplomaregister. Maar zoals hier gezegd is (en TS zelf ook heeft gezien) staan daar alleen diploma's behaald vanaf 2007. TS is afgestudeerd in 2004.
TS mss stom idee, maar: zijn er geen foto's oid van jouw diploma? Desnoods van jou met het papiertje in je handen bij de uitreiking? Het is maar een stom idee, maar misschien kan je zo alsnog bewijzen dat je het toch echt hebt gehaald.
Jammer... Heb je niet ergens een brief ofzo liggen met dat je bent afgestudeerd en dat je diploma klaarligt?quote:
Ja, dat was ik ☺quote:Op woensdag 20 juli 2016 23:13 schreef Postbus100 het volgende:
Huh, was jij niet degene die hier op Fok! bijna een live-verslag deed van de sollicitatierondes. Oke, ik overdrijf, maar dat ging over die reiskosten van het sollicitatiegesprek. Rot voor je...
In jouw tijd klopte dat ook wel.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 20:37 schreef hottentot het volgende:
[..]
Met werk krijg je werk is mij altijd bijgebracht.
"Grappig" dat jij altijd zo negatief bent en je eigen ervaring aangaande dit onderwerp brengt als de landelijke norm.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 18:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
In jouw tijd klopte dat ook wel.
Is nu toch echt anders, het veranderd meer naar engels model.
Geen rechten voor de werknemer en zo eruit zonder vergoeding.
De baas zn kont kussen is nog enige optie in plaats van 1 van de opties.
WW-er gespotquote:Op zaterdag 23 juli 2016 18:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
In jouw tijd klopte dat ook wel.
Is nu toch echt anders, het veranderd meer naar engels model.
Geen rechten voor de werknemer en zo eruit zonder vergoeding.
De baas zn kont kussen is nog enige optie in plaats van 1 van de opties.
Mijn werkgever heeft mijn diploma's. En anders de accountant van het werk of de rechtbank wel. Geruststellend welquote:Op zaterdag 23 juli 2016 18:11 schreef egelhond het volgende:
Hmm eigenlijk nooit bij nagedacht. Ik heb al mijn diploma's hier in de kast staan. Maar als mn huis in de fik vliegt heb ik niks meer. Toch maar eens alles inscannen. Baal wel dat ik mijn strikdiploma niet meer heb
Precies dat ja. Al helemaal na twaalf jaar werkervaring. Wat boeit een opleidinkje dan nog..quote:Op zondag 24 juli 2016 16:15 schreef Bugno het volgende:
Beetje balen van je school. Heb hetzelfde gehad met mijn HBO-diploma. Daar hadden ze op school gelukkig wel een gewaarmerkte kopie.
Verder vind ik het buitengewoon ouderwets als werkgevers een diploma willen zien (zeker oudere diploma's). Laat je sollicitant lekker een testje doen om t niveau te bepalen...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |