Zij heeft 1 van de 2 kruisbanden niet meer, jij hebt hem blijkbaar nog. Lezen voordat je oordeelt, pipo. En mocht jij 1 vd 2 kruisbanden ook niet meer hebben, dan is dat niet uit je post op te maken.quote:Op maandag 11 juli 2016 21:07 schreef CarlosJacques het volgende:
Ik weet niet hoor, ik heb ook een kruisband afgescheurd jaren geleden tijdens een voetbalwedstijd maar ik kan gewoon alles weer, inclusief voetballen. Mijn knie voelt weer precies zo als voor mijn blessure.
Of je moet nooit aan sport of enkele andere vorm van bewegen gedaan hebben en beenspieren als elastiekjes hebben. In dat geval zou ik zeggen, ga eens sporten in plaats van jezelf als een invalide te beschouwen. Een afgescheurde kruisband =/= een kapotte knie.
Wat lul jij nou weer?quote:Op dinsdag 12 juli 2016 11:27 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Zij heeft 1 van de 2 kruisbanden niet meer, jij hebt hem blijkbaar nog. Lezen voordat je oordeelt, pipo. En mocht jij 1 vd 2 kruisbanden ook niet meer hebben, dan is dat niet uit je post op te maken.
En je hebt nooit gehoord van het feit dat je van een hamstring een kruisband kan maken? Misschien zit ze daarom wel in een minder stabiele houding.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 13:48 schreef CarlosJacques het volgende:
[..]
Wat lul jij nou weer?Je weet dat een knie een voorste en achterste kruisband heeft? Ze schrijft dat ze er eentje mist, net zoals ik. Een kruisband afscheuren = een kruisband missen, want zodra hij in zijn geheel afscheurt ben je alle functionaliteit van de band kwijt. Hierdoor wordt je knie wat instabieler wat je kan opvangen met het trainen van je beenspieren.
TS beschrijft het missen van een kruisband zowat als invalide zijn/niks meer kunnen met je knie, terwijl je er in werkelijkheid zo goed als niets van merkt als je beenspieren een beetje op orde zijn.
Jawel, maar dat heeft nul komma nul met wat TS schrijft te maken. Als je kiest voor een kruisbandreconstructie dan zou je knie sowieso geen problemen moeten opleveren, ongeacht je spiersterkte. TS mist een kruisband en doet alsof ze een been mist.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 13:49 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
En je hebt nooit gehoord van het feit dat je van een hamstring een kruisband kan maken? Misschien zit ze daarom wel in een minder stabiele houding.
Het gaat over dat ze niet goed in bepaalde houdingen kan zitten kneus. Niet iedereen is even flexibel en kan dus meer problemen hebben bepaalde spieren te gebruiken.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 13:52 schreef CarlosJacques het volgende:
[..]
Jawel, maar dat heeft nul komma nul met wat TS schrijft te maken. Als je kiest voor een kruisbandreconstructie dan zou je knie sowieso geen problemen moeten opleveren, ongeacht je spiersterkte. TS mist een kruisband en doet alsof ze een been mist.
Flexibel? spieren gebruiken? Daar valt prima aan te werken door te sporten en heeft beiden geen reet met het missen van een kruisband te maken. Heb je ervaring met het missen van een kruisband of lul je maar een eind weg?quote:Op dinsdag 12 juli 2016 13:53 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Het gaat over dat ze niet goed in bepaalde houdingen kan zitten kneus. Niet iedereen is even flexibel en kan dus meer problemen hebben bepaalde spieren te gebruiken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |