wow ik vind m geweldig!!quote:Op maandag 5 september 2016 19:50 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik kom zojuist terug van de shop, I love it!
[ afbeelding ]
Lief dat je mijn naam hebt laten uitbeeldenquote:Op maandag 5 september 2016 19:50 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik kom zojuist terug van de shop, I love it!
[ afbeelding ]
Speciaal voor jouquote:Op maandag 5 september 2016 20:22 schreef Kittekop het volgende:
[..]
Lief dat je mijn naam hebt laten uitbeelden
Dank! Ik ook!quote:
Nice frankie, wat word het?quote:Op woensdag 7 september 2016 14:56 schreef Franknfurter het volgende:
Yes, tijdens de conventie in Venray gaat Xander Mulder mijn arm volpennenmag er de hele dag voor gaan zitten, dus ga me de komende 30 dagen maar eens voorbereiden op het worden van een dierentuinaapje
Dat hou ik nog even geheim, 9 oktober plaats ik hier wel een fotootje als ik dan niet om 21:00 uitgeteld benquote:
Erg tof!quote:Op maandag 5 september 2016 19:50 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik kom zojuist terug van de shop, I love it!
[ afbeelding ]
Alles wordt nog ingekleurd? Ben benieuwdquote:Op vrijdag 9 september 2016 07:17 schreef robskem het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste keer schaduw. Het viel mij erg tegen maar goed dat heb ne soms. Nog 7 sessies te gaan.
Wow, die is echt prachtig zeg!!quote:Op maandag 5 september 2016 19:50 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik kom zojuist terug van de shop, I love it!
[ afbeelding ]
7 sessie van hoelang? Niet mijn smaak maar wel heel mooi gezet!quote:Op vrijdag 9 september 2016 07:17 schreef robskem het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste keer schaduw. Het viel mij erg tegen maar goed dat heb ne soms. Nog 7 sessies te gaan.
Benji Bold/Ben de Boef (Amsterdam) doet dat ook veel.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 19:54 schreef spmwinkel het volgende:
Hi all - ben op zoek naar een geschikte artiest en hoopte in een community wat gerichte tips te kunnen krijgen.
Ik wil van een aantal reizen wat thema's samenvatten in een tattoo in mijn bovenarm. Een aantal natuurobjecten verwerkt tot één afbeelding, met een omlijsting, en volgens mij valt de stijl onder neotraditional.
Eigenlijk doet Samuele Briganti precies wat ik wil.
Instagram link: https://www.instagram.com/samuelebriganti/
Punt is, hij zit in Italië, en als de bespreking, outline en kleur in 3 sessies moeten gebeuren wordt dat wel erg prijzig.
Ik heb een páár Instagramaccounts gevonden van artiesten in NL die wel eens zo'n stuk hebben gemaakt, maar dan was ik bijv. niet enthousiast over het kleurgebruik (te flets, gek kleurverloop).
Kennen jullie artiesten in NL die bedreven zijn in dit soort werk?
Nice!quote:Op dinsdag 13 september 2016 17:25 schreef Memento-Mori het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst [ afbeelding ] volledig handpokedna genezing zullen de grijstinten nog anders worden, wat lichter zodat het zwart ook donkerder oogt
Heel erg mooiquote:Op maandag 5 september 2016 19:50 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik kom zojuist terug van de shop, I love it!
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Opzich wel belangrijk dat ik dan bij iemand gaat die goed is met portretten
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
quote:Op woensdag 14 september 2016 16:23 schreef Blistering het volgende:
[..]
Heel erg mooi
Nu ik wat geld over heb kriebelt het bij mij toch ook wel weerWil dolgraag gaan beginnen met m'n halve sleeve, maar geen idee waar ik heen moet qua artiest. Heb m'n vorige tattoo bij Tattoomania laten zetten, maar dat waren maar 3 woorden.
Nu wil ik zoiets:https://www.instagram.com/madeleinehoogkamer.tattoo/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Opzich wel belangrijk dat ik dan bij iemand gaat die goed is met portretten
Of bij Andrea Frencken. Die zit sinds kort ook bij Tattoo Joey in de shop en ze is ook erg goed.quote:Op woensdag 14 september 2016 21:53 schreef Franknfurter het volgende:
Voor portretten zou ik toch juist gaan kijken naar een Bob Rijnja of Tattoo Joey.
weet niet waar je woont, maar bij fearless doet youri hele goede portrettenquote:Op woensdag 14 september 2016 21:53 schreef Franknfurter het volgende:
Voor portretten zou ik toch juist gaan kijken naar een Bob Rijnja of Tattoo Joey.
bij de etos had ik dat ook, maar de gewone zalf hadden ze achter de kassaquote:Op donderdag 15 september 2016 16:20 schreef moussy het volgende:
De bepanthen zalf ligt hier nergens in de schappen, alleen de creme en de babyzalf, heeft iemand ervaring met die babyzalf? ik smeer nu maar met de creme bij gebrek aan zalf
Zelfs dat hebben ze niet, ik kon hem ook al niet online bestellen bij bijv kruidvat (zit het dichts bijquote:Op donderdag 15 september 2016 16:21 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
bij de etos had ik dat ook, maar de gewone zalf hadden ze achter de kassa
Babyzalf gebruikt. Geen probleem.quote:Op donderdag 15 september 2016 16:30 schreef sproetjes het volgende:
Volgens mij had ik laatst ook babyzalf, werkte net zo goed
uit het losse handje gezetquote:
Ja hoor, die zijn vaak wat grover, google maar eens op dreamcatcher tattoo menquote:Op vrijdag 16 september 2016 10:00 schreef Antaris het volgende:
Bestaan er ook mannelijke varianten van een dreamcatcher?
Ik vind het idee en ontwerp erg tof
https://www.google.nl/sea(...)ChoKHSO5D-0Q_AUIBigBquote:Op vrijdag 16 september 2016 10:00 schreef Antaris het volgende:
Bestaan er ook mannelijke varianten van een dreamcatcher?
Ik vind het idee en ontwerp erg tof
https://www.instagram.com/timbeijsens/ misschienquote:Op donderdag 15 september 2016 22:30 schreef leppeh het volgende:
Heeft iemand tips voor Nederlandse artiesten die een stijl vergelijkbaar met die van Rafel Delalande hebben? Voor wat ik wil zou ik vier keer op en neer naar Londen moeten, zou op zich kunnen maar orienteer me graag op alternatieven. Voorbeelden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Goeie suggestie, dank je.quote:Op vrijdag 16 september 2016 17:53 schreef ledzeppelin het volgende:
[..]
https://www.instagram.com/timbeijsens/ misschien
Hoofd leeg: niet stressen. En laat het gezoem op je inwerken. Na een uur of vierverveel je je dood maar focus op die zoem. Na acht uur ben je beurs en stijf maar klaar voor meer! (althans, dat had ik bij elke dagsessie). Oh en elke uur/twee uur een korte pauze en wat drinken.quote:Op woensdag 21 september 2016 11:52 schreef Franknfurter het volgende:
Wie heeft er wel eens een dagsessie gedaan? Ik wil graag weten hoe ik me het beste kan voorbereiden.. goed slapen, goed eten en snacks meenemen staan al op de lijst, maar heeft iemand nog tips?
Dat stressen zal wel meevallen denk ik, vorige keer stresste ik ook voor de tattoo en toen ik eenmaal daar was was de stress helemaal weg. Is het asociaal om iets van muziek ofzo mee te nemen en dan 1 oordopje in te doen, zodat je wel nog kunt praten maar ook wat afleiding daaruit kunt halen? Sowieso met je telefoon in je hand zitten, kan dat of is dat echt een no-go? (ik ben een beetje sociaal gehandicapt geloof ik haha, maar wil ook niet dat mn artist dadelijk denkt dat ik een botte hork ben die niet in is voor een praatje als ik aan kom kakken met mn oordopjes en telefoon.quote:Op woensdag 21 september 2016 12:01 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Hoofd leeg: niet stressen. En laat het gezoem op je inwerken. Na een uur of vierverveel je je dood maar focus op die zoem. Na acht uur ben je beurs en stijf maar klaar voor meer! (althans, dat had ik bij elke dagsessie). Oh en elke uur/twee uur een korte pauze en wat drinken.
Ik heb zelf nooit een telefoon of muziek, maar ik zie vaak mensen die dat wel hebben. Ik denk niet dat het ze iets uitmaakt, het gaat erom wat voor jou het beste werkt. Als jij relaxt wordt (en stiller blijft zitten) van een muziekje dan is dat prima toch?quote:Op woensdag 21 september 2016 12:36 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dat stressen zal wel meevallen denk ik, vorige keer stresste ik ook voor de tattoo en toen ik eenmaal daar was was de stress helemaal weg. Is het asociaal om iets van muziek ofzo mee te nemen en dan 1 oordopje in te doen, zodat je wel nog kunt praten maar ook wat afleiding daaruit kunt halen? Sowieso met je telefoon in je hand zitten, kan dat of is dat echt een no-go? (ik ben een beetje sociaal gehandicapt geloof ik haha, maar wil ook niet dat mn artist dadelijk denkt dat ik een botte hork ben die niet in is voor een praatje als ik aan kom kakken met mn oordopjes en telefoon.
geef het aan en vraag het inderdaad, mijn ervaring met de artists van wie ik een Tattoo heb is dat deze zelf ook niet veel praten en dat prima vinden , ik laat ze lekker geconcentreerd hun ding doen en ik klooi wel wat op m'n telefoon aanquote:Op woensdag 21 september 2016 12:36 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dat stressen zal wel meevallen denk ik, vorige keer stresste ik ook voor de tattoo en toen ik eenmaal daar was was de stress helemaal weg. Is het asociaal om iets van muziek ofzo mee te nemen en dan 1 oordopje in te doen, zodat je wel nog kunt praten maar ook wat afleiding daaruit kunt halen? Sowieso met je telefoon in je hand zitten, kan dat of is dat echt een no-go? (ik ben een beetje sociaal gehandicapt geloof ik haha, maar wil ook niet dat mn artist dadelijk denkt dat ik een botte hork ben die niet in is voor een praatje als ik aan kom kakken met mn oordopjes en telefoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |