abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:16:30 #1
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163559984
Etappe 5: Limoges - Le Lioran, 216 km

Na twee slaapverwekkende etappes gaan we dan eindelijk beginnen met het echte werk. Etappe 4 was ook weer niet om aan te gluren, hoewel er wel iets harder werd gereden dan tijdens de derde rit. Het was meteen weer duidelijk dat er een nieuwe massasprint zou komen. Een enigszins lastige sprint, door het oplopende stuk in de slotkilometer. Het bleek te machtig voor enkele renners, zoals Kristoff, Cavendish en Greipel. Kittel daarentegen kon er prima mee omgaan en zo wint hij eindelijk weer eens een rit in de Tour. Coquard was er nog verrassend dichtbij, maar een Franse overwinning in de sprint is al jaren niet meer voorgekomen. Op deze manier zal het ook nog wel wat langer gaan duren. Sagan gaat door met waar hij goed in is, ereplaatsen verzamelen. In de slotfase hadden de renners vooral moeite met een rotonde, maar wonderwel ging er niemand onderuit. Verrassend weinig valpartijen nog, deze Tour. Normaal gesproken lagen er nu minstens tien renners in het ziekenhuis, maar voorlopig zit iedereen niet op de fiets. Het sprinttreintje van Lotto Jumbo ontspoorde weer eens, gelukkig zijn er altijd nog wat zekerheden in het leven. Sagan fietst nog steeds rond in het geel en krijgt nu de eerste echte uitdaging. We gaan de bergen in, naar het Centraal Massief. In het slot van de rit krijgen de renners drie lastige klimmetjes te verwerken. De eerste echte test voor de mensen met klassementsambities. Er zijn al wat jongens die tijd verloren tijdens de tweede rit, maar op zo'n kort en explosief klimmetje kan dat nog gebeuren. Als je hier tijd verliest weet je dat je echt een probleem hebt. De vijfde rit kan zomaar een leuke gaan worden, het profiel is in ieder geval veelbelovend. Laat de Tour nu maar echt losbranden.




We gaan van start in de aankomstplaats van de vorige rit. Limoges is nog steeds waar we zijn. De hoofdstad van de Haute-Vienne was in de middeleeuwen ook bekend vanwege het emaille, een glazuurlaag, dat ze op koper deden. Ja, dan ben je wel echt een grote stad hoor. Knooppuntje in Frankrijk, maar dat koper glazuren deed 't 'm. Enfin, er is een museum over dat email. Musée Municipal de l'Evêché. Het museum bezit ruim 300 stukken, van de 12de eeuw tot heden. Voorts zijn er belangrijke Egyptische oudheden en Gallo-Romeinse vondsten, een mineralogische collectie en schilderijen, waaronder twee doeken van de in Limoges geboren schilder Auguste Renoir. Rechtstreeks van Wikipedia, hoppa. De rest is tijdens de vorige rit al besproken, dus dat slaan we dan maar over. Ritten die vanuit Limoges vertrekken leveren vaak wel grote namen op als winnaars. Wat dacht u van Fausto Coppi, in 1952? Een rit met begin in Limoges en een aankomst bergop op La Puy de Dôme was een prooi voor hem. In 1970 won Eddy Merckx dus een proloog in Limoges en in 2000 werd een rit met vertrek vanuit Limoges gewonnen door Erik Dekker. Toen er in 2004 een rit vertrok in Limoges ging de overwinning naar Richard Virenque, in 2009 was die eer dan weer weggelegd voor Mark Cavendish. Op basis van de route van vandaag gaan we vandaag vooral op zoek naar een nieuwe Richard Virenque.



We gaan tijdens deze rit weer een stuk verder richting het zuiden van Frankrijk fietsen, maar in een wat minder rechte lijn dan tijdens de vorige ritten. Er zal ook een heel stuk naar het oosten worden gefietst. Al vroeg in de rit krijgen de renners met een eerste klimmetje te maken. Net buiten het dorp Saint-Léonard-de-Noblat ligt er een heuveltje van de vierde categorie. Iets minder dan twee kilometer lang en 5% gemiddeld. Makkelijkste klimmetje van de dag, er komt nog zwaarder werk. Het is vooral in het parcours opgenomen omdat we in de geboortestreek van Raymond Poulidor zitten. Poupou is iets verderop in Masbaraud-Mérignat geboren, maar woont tegenwoordig in het kleine Saint-Léonard-de-Noblat. Hij is een Miaulétou, zoals de inwoners van dit dorpje om een of andere reden worden genoemd De grootvader van Mathieu van der Poel, die zoveel grote wedstrijden won, krijgt dus een eresaluut van de Tour. In Frankrijk eren ze hun helden altijd, dus het is zeker niet de eerste keer dat we dit dorp aandoen. In 2004 startte er een rit. Poulidor stond toen uiteraard in het middelpunt van de belangstelling. Ook tijdens de ceremonie na de vierde rit zagen we hem al op het podium.



Lange tijd zal het rustig omhooglopen. In een kilometer of 60 overwinnen we uiteindelijk 400 hoogtemeters. Veel stelt dat niet voor, het grootste gedeelte van de tijd is het zo vals plat dat het eigenlijk gewoon vlak is. De renners fietsen over fatsoenlijke wegen door een bosrijk gebied. Eigenlijk fietsen de renners continu over brede wegen, die nog niet eens bovengemiddeld bochtig zijn. Alle hellingen gaan ook zo geleidelijk omhoog dat een getrainde prof het niet in de gaten zal hebben. De eerste 100 kilometer van deze rit kunnen we verder wel schriftelijk afdoen. De renners komen door weinigzeggende dorpen als Eymoutiers, Bugeat en Meymac, waar echt niets te beleven is. Onderweg is er ook niets te beleven. Vooral heel veel bos, dat is het wel zo'n beetje. Voorbij Bugeat, na een kilometer of 80, zit het omhooglopende gedeelte er voorlopig even op. Het gaat in licht dalende lijn verder. In Meymac, na 95 kilometer, zit nog een klein klimmetje. Daarna is het vlak, tot Neuvic. Neuvic bereiken we dankzij een wat minder breed weggetje, dwars door een of ander uit de kluiten gewassen dennenbos. Of een bos met andere bomen, ik heb daar geen verstand van. Het doet me in ieder geval meer aan Duitsland denken dan aan Frankrijk. Ook in Neuvic is er niet veel te doen, maar ze hebben wel een meer met een stuk of 20 campings.



Ondertussen fietsen we door het departement Corrèze en we gaan nu alles wat beklommen is weer tenietdoen. Na Neuvic is het nog een kilometer of 100 tot de finish, het is wel tijd voor het serieuze werk. We gaan afdalen richting de rivier Dordogne en dit gaan we doen over een weg die in ieder geval in 2011 nog in een slechte staat verkeerde. Met slecht bedoel ik ook echt slecht. Smal, gaten in de weg, troep op de weg, geen feest. De Tour komt langs, dus het zal ongetwijfeld nu opgeknapt zijn. Zo niet, dan kunnen we lachen. Een aantal lastige bochten ook, hoewel het dan weer niet heel steil naar beneden gaat. Na een tijdje bereiken de renners de Dordogne, maar dan zijn ze er nog niet. Het daalt nog verder af langs de rivier, tot ze echt de oevers bereiken. Op het moment dat ze beneden zijn fietsen ze over de Pont de Saint-Projet, verlaten ze Corrèze en fietsen ze het departement Cantal binnen. Opvallend bruggetje wel, zo in het midden van het niets. Bij het oprijden en het verlaten van de brug ook steeds een tunneltje.



Bij het oversteken van de Dordogne zitten we een metertje of 300 boven zeeniveau. Over exact 40 kilometer zitten we op de top van de Col de Neronne op 1240 meter boven zeeniveau. Er gaat dus behoorlijk wat geklommen moeten worden in de komende kilometers. Vrijwel direct na het passeren van de brug begint de weg al omhoog te lopen. Het duurt desondanks nog wel een paar kilometer voor de eerste serieuze klim van de dag echt gaat beginnen. De Côte du Puy Saint-Mary is een beklimming van de derde categorie, 6,8 kilometer lang en 4% gemiddeld. Nog niet echt een schokkende klim, maar de eerste renners zullen hier ongetwijfeld al gaan lossen. Na 142 kilometer koers komen de renners boven, maar eigenlijk zijn ze er dan nog lang niet. Twee kilometer na de top van deze klim ligt de tussensprint, in het dorpje Mauriac. Richting deze tussensprint loopt het ook omhoog, dit lijken me weer een aantal gratis punten voor Sagan. Van Mauriac is het twintig kilometer fietsen naar Salers, waar de volgende klim van de dag gaat beginnen. Tijdens deze 20 kilometer overwinnen we 200 hoogtemeters, het gaat dus continu een piepklein beetje omhoog. Afdalingen zitten er nog niet tussen. In Salers, na 164 kilometer, begint de mooie beklimming van de Col de Neronne. Een beklimming van de derde categorie, zeven kilometer lang en drie procent gemiddeld. Zwaar is de klim niet, maar het uitzicht is eigenlijk continu mooi. Na 173 kilometer, op iets meer dan 40 kilometer van de streep, komen de renners boven.



Zonder een echte afdaling gaan we door naar de volgende klim. Er zijn een paar stroken in dalende lijn, maar op die strookjes na gaat het stug verder omhoog. De klim die nu gaat volgen is de zwaarste van de dag en een bekende klim in de Tour. Le Col de Pas du Peyrol. 5,4 kilometer lang en 8,1% gemiddeld, dat is best zwaar. Het is een klim over een redelijk brede weg, door een donker bos. In 2004, toen de rit ook vertrok vanuit Limoges, lag deze klim ook op de route. De latere winnaar van de rit, Richard Virenque, kwam als eerste boven. Een aantal jaren later, in 2008, kwam een van de geweldige Saunier Duval Spanjaarden als eerste boven. De jongen die in vergelijking met zijn ploeggenoten nog best goed weg is gekomen, David de la Fuente. De laatste keer dat we deze col aandeden was in 2011 en dat hebben de renners toen geweten. Het was de dag dat Sandy Casar, Thomas Voeckler, Juan Antonio Flecha, Luis Leon Sanchez en Johnny Hoogerland samen in de aanval gingen. Op de Pas du Peyrol kwam Voeckler als eerste boven, voor Hoogerland. In het peloton gebeurde niet zo gek veel, behalve in de afdaling. Tijdens deze technische, bochtige en ook smalle afdaling werd een bocht verkeerd ingeschat door een aantal renners. Het resultaat was best heftig. Vinokourov, Van den Broeck, Zabriskie, Frederik Willems en nog een aantal renners kwamen zwaar ten val. Vinokourov vloog over de vangrail en boog zich om een boom. Hij werd door een ploeggenoot en iemand van het team uit het afgrondje getild, maar later bleek dat hij zijn bovenbeen had gebroken. Jurgen van den Broeck brak ook een heleboel. Die jongen is er nu ook weer bij, dus hij zal wel zin hebben in deze rit. Zware klim en een lastige afdaling, vooral als het een beetje nat is.



Na 185 kilometer komen de renners boven op Pas de Peyrol, de klim die het venijn in de staart heeft. De laatste drie kilometer van de klim komt het eigenlijk niet onder de 11%, het is een enorm steil ding. De afdaling begint nog wel redelijk makkelijk en overzichtelijk, maar dat overzicht raak je na een aantal kilometer kwijt, als de renners moeten afdalen door een bos. In totaal is de afdaling ongeveer 10 kilometer lang en in die tien kilometer dalen we zo'n beetje 700 meter af. Het gaat dus af en toe best flink naar beneden. Zeker in combinatie met nattigheid is dit simpelweg een listige afdaling. Met droog weer zou het nog wel moeten lukken. Na 196 kilometer komt hopelijk iedereen veilig aan, beneden in Mandailles. Imitaties van Vinokourov lijken me niet zo nodig, hoewel het wel een beeld is om niet snel te vergeten.




Beneden in Mandailles kan het klimfeest alweer beginnen. We gaan verder klimmen, de Col du Perthus staat op het programma. Een beklimming van de tweede categorie, die maar 4,4 kilometer lang is. Met een stijgingspercentage van 7,9 gemiddeld is dit ook weer een enorm lastige kuitenbijter. De klim is onregelmatig, met enkele kilometers die praktisch vlak zijn, maar heeft ook een paar kilometer waar het stijgt aan een procentje of 11. Dat is vervelend steil. Boven op de top van de Col du Perthus is het nog 15 kilometer tot de streep. Er is hier maar een relatief smal weggetje, dus ook deze afdaling is niet zonder gevaren. De afdaling is niet heel erg gevaarlijk, maar er zijn wel een paar listige bochten. Vooral de laatste bocht, bij het bereiken van het dorpje Saint-Jacques-des-Blats, mag er zijn. Als je niet goed oplet vlieg je daar rechtdoor een muur in. Na die bocht hebben de renners het ergste wel weer gehad. Ze komen op een grote weg terecht en direct begint het weer voorzichtig op te lopen. We gaan op weg naar de laatste klim van de dag, de Col de Font de Cère. Het loopt eerst ongeveer drie kilometer vals plat omhoog, met een maximale stijgingsgraad van drie procent. Daarna begint de klim echt, drie kilometer aan 6%. Geen lastige klim, de weg is ook nog eens enorm breed. Daardoor lijkt het al helemaal bijna vlak. Alleen het laatste stuk richting de top gaat over een wat minder brede weg. Bijna boven slaan de renners linksaf en laten ze de grote weg achter zich. Ze rijden dan door wat nederzettingen met wat vakantiehuisjes. Op slechts 2,5 kilometer van de streep komen de renners boven op deze beklimming van de derde categorie. Deze twee klimmetjes kwamen trouwens ook voor in de eerdergenoemde rit uit 2011. Waar Hoogerland op de Pas de Peyrol nog werd verslagen, was hij nu twee keer Voeckler te snel af. Hierdoor kon de bergtrui hem niet meer ontgaan. Hoogerland was natuurlijk helemaal in zijn nopjes, maar dat veranderde een aantal kilometer later. Deze rit was namelijk de rit van een OTO, nee! In ieder geval, weer twee beklimmingen gehad, nu nog even de laatste kilometers richting Le Lioran afraffelen.



Op de site van de Tour wordt aangekondigd dat deze laatste kilometers echt iets zijn voor de goede dalers van het peloton. Dat ligt er maar net aan hoe je het bekijkt. De afdalingen van de Pas de Peyrus en de Col du Perthus zijn dat zeker. Smalle wegen, bochtig, in het bos, steil, alles wat een goede daler wil. Het afdalinkje van de Col de Font de Cère zou heel lastig kunnen zijn, maar we rijden door z'n afgelegen gebied dat ze bij Google niet eens de moeite hebben genomen om hun karretje over deze straten te laten rijden. Ik heb dus geen idee hoe de afdaling er precies uit zal zien. Het is een korte afdaling in ieder geval, maar twee kilometer lang. In de afdaling zitten vier flinke haarspeldbochten en nog een aantal bochtjes. De weg is niet enorm breed en een deel van de afdaling gaat door een bos. Het zou nog best lastig kunnen zijn, maar het is dusdanig kort dat er ook weer niet heel veel hoeft te gebeuren. Met iets minder dan een kilometer te gaan is het dalen gedaan en komen de renners uit in Le Lioran. Ze komen hier weer op een grote en brede weg terecht. De weg begint hier weer omhoog te lopen. Iets meer dan een halve kilometer aan 6%, speciaal voor de renners die na deze rit nog een punch in de benen heeft. Hoewel het ook weer niet zwaar genoeg is om als aanvaller nog terug te vallen, dus aanvallen zou zeker kunnen lonen tijdens deze rit. Is het niet ergens bergop, dan wel ergens in een afdaling. De streep is getrokken in de buurt van enkele niet zo mooie appartementen in Le Lioran.




Le Lioran is een skistation in het Centraal Massief, aan de voet van de Plomb du Cantal. Dat is de hoogste berg van de Monts du Cantal. Het skigebied hier noemen we Super Lioran, zo geweldig is het. 60 kilometer aan skipistes, met liefst 18 skiliften en alles. Om te skiën hoef je helemaal niet naar de Alpen of de Pyreneeën, dat kan ook prima in het centrum van Frankrijk. Le Lioran is wel eens gepasseerd in de Tour, in vergelijkbare ritten, maar er is niet vaak een rit aangekomen. Eén keer eerder slechts, in 1975. Het zou de langste rit van die Tour worden, want de rit tussen Albi en Le Lioran was 260 kilometer lang. De Belgische veelwinnaar Michel Pollentier ging na een rit van meer dan negen uur met de winst aan de haal. Deze rit is een stuk minder lang, maar mag er met 216 kilometer alsnog zijn. Het zal weer een uitputtingslag worden. Een van de belangrijkste skistations, dat naast de 60 kilometer aan pistes, 300 kilometer wandelroutes en twee mountainbikeroutes heeft krijgt er mogelijk weer een grote naam bij op de erelijst. We zitten nog in de eerste week en dit is de eerste lastige rit, dus dat de favorieten zich in gaan spannen valt niet uit te sluiten.



Het zal weer een mooie dag gaan worden. Zowel in Limoges als in Le Lioran een graadje of 23 à 24. De afdalingen van deze rit zijn vrij link, maar in tegenstelling tot 2011 zal het nu wel droog blijven. Dat scheelt voor de veiligheid al de helft. Ook bijna geen wind, dus aan het weer zal het niet liggen. Om 11:25 zal men vertrekken vanuit Limoges, om 10 minuten later definitief op gang te schieten. De finish wordt verwacht tussen 16:50 en 17:35. Daar valt dus eigenlijk geen zinnig woord over te zeggen. Over het begin van de uitzending valt dan wel weer een zinnig woord te zeggen. Net als de voorgaande dagen zijn zowel de NOS als Sporza er om 14:10 weer bij. Het eerste deel van de rit stelt niet veel voor, dus echt iets missen doen we ook niet. Het venijn zit echt in de laatste 100 kilometer en die kilometers gaan we meekrijgen.

Ik heb geen idee wat ik van deze rit moet verwachten. Het kan echt alle kanten op. De belangrijkste vraag is wie er in het peloton gaat rijden. Tinkoff zal dat vermoedelijk niet doen. Sagan heeft misschien wel een kans om deze rit te winnen, maar door tempo te rijden zetten ze wel hun eigen kopman Contador onder druk. Voor Contador zullen ze hopen dat het een rustige rit wordt. Andere ploegen zoals Sky, Movistar en Astana zouden dan wel weer kunnen gaan rijden, puur om te kijken hoe het met Contador is. Als hij nog steeds verzwakt is hebben ze een uitstekende gelegenheid om hem uit te schakelen voor het klassement. Je zit natuurlijk ook met de strijd om de gele trui. Wie wil er nu al de gele trui? Voor Sky zal dat niet zo nodig hoeven, die kunnen makkelijk wachten tot het weekend. Misschien dat Etixx wel wil rijden om Alaphilippe richting de trui te krijgen. De laatste jaren gaat de eerste echte bergrit vaak ook naar de klassementsrenners, maar dit is ook weer niet een echte bergrit. Het zijn een aantal korte, steile klimmetjes. Normaal gesproken lastig te controleren, zeker ook door die listige afdalingen. Daarom zou het ook zomaar voor een groepje vluchters kunnen zijn. Ik verwacht dat Etixx, Movistar en Astana wel gaan rijden. De rest zal dat niet doen. Dan ligt het er nogal aan hoeveel vluchters er zijn. Een groepje van vijf of zes kan mooi ronddraaien en die kunnen het dan ook halen. Met een grotere of kleinere groep wordt het weer een ander verhaal. Ik twijfel heel erg wat het gaat worden en meestal maak ik dan net de verkeerde keuze. Ik neig toch naar een strijd tussen de favorieten, vooral omdat Alaphilippe en Valverde een kans op de rit en gele trui niet zullen willen laten lopen. Nu ik neig naar een strijd tussen de favorieten gaat deze etappe absoluut voor een groepje vluchters zijn, zet daar maar je geld op in. Navarro, Plaza, Cummings, Voeckler en dat soort erkende aanvallers zullen ongetwijfeld van de partij zijn. Misschien zelfs wel onze eigen Breakaway Bertje. Als het een strijd tussen de favorieten wordt ga ik voor de volgende namen.
1. Alaphilippe. Vriend Lollerphilippe heeft overal lak aan en doet waar hij zin in heeft. Een paar van die steile klimmetjes doen hem helemaal niets, daar lacht hij om. Afdalen kan hij ook heel behoorlijk, dus van deze jongen komen we zeker niet af. Vervolgens is hij in de sprint bergop een van de beste, zo zagen we ook tijdens de tweede rit. Daar was alleen Sagan nog wel bij. Die gaat er nu niet bij zijn, vermoed ik.
2. Valverde. Prima ritje voor Piti. Dit soort dingen zijn wel op zijn lijf geschreven. Werd al derde in een rit die eigenlijk te makkelijk voor hem is, dan moet hij in deze lastigere rit nog wat verder van voren zitten. Heeft ook een unieke kans op geel en die kans zal hij niet willen laten lopen. Als hij nu niet wint weet hij dat hij echt zal moeten gaan werken voor Nairo. Hij zei wel dat hij dat wilde gaan doen, maar uiteindelijk is Bala natuurlijk ook gewoon een professionele leugenaar. Die wil helemaal niet werken en dat werken kan hij voorkomen door nu even het truitje te pakken. Arme Nairo.
3. Gallopin. Die kan dit nog wel aan denk ik. Is sowieso vaak in het begin van de Tour wel sterk. Na deze rit zal hij wel weer een tijd uit beeld verdwijnen. Voor de viezeriken onder ons is het hopen dat hij het goed gaat doen, dan is de kans weer wat groter dat zijn vrouw in beeld komt.
4. Dan Martin. Om de Etixx-dominantie te voltooien zal Martin ook nog wel mee gaan sprinten. Hoewel hij in een normale wereld zijn reet eraf zou moeten rijden voor Alaphilippe gaat dat natuurlijk niet gebeuren. Die houdt zich lekker rustig en sprint dan ook mee. Simon Gerrans-tactics. Briljant.
5. Froome. Duwt zijn winkelwagentje netjes naar de vijfde plaats. Gaat over een paar dagen weer iedereen vernederen, zin an.
pi_163559988
Jeannesson, wtf.
pi_163559989
Tom :W
pi_163559993
Tommeke toch.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:16:46 #5
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163559995
Geen geel voor Tom
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:16:47 #6
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163559997
Op dit stuk had ik LollerMajka wel verwacht
pi_163559999
Tom!
pi_163560008
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:16 schreef noodgang het volgende:
Geen geel voor Tom
Dat was sowieso al kansloos nu.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:07 #9
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560010
Vogelenzang :')
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:09 #10
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560011
Vogelenzang :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:15 #11
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560013
Mis ik Gallopin nou omdat de Nierstichting per se nu moet aanbellen? :'(
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
pi_163560019
Heerlijke koers!
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:33 #13
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560020
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:17 schreef TheArt het volgende:

[..]

Dat was sowieso al kansloos nu.
Hij wou dicht blijven tot aan de tijdrit, dat plan kan ook wel weg
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:35 #14
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_163560021
Movistar fietst er wel veel tijd vanaf nu.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:36 #15
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560023
Voor Sagan ook te zwaar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560025
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Jeannesson moet ook beter kunnen.
Die heeft te kampen met een kapotte pols.
pi_163560026
Peter ontploft.
pi_163560027
Sagan ook geparkeerd.

Haha Koffieplanter.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:46 #19
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560028
Sagan :W
pi_163560029
Henao ook al
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:48 #21
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560030
Lollerspanjolen
pi_163560031
Zet het net aan. Wat een show _O_ _O_
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:17:58 #23
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_163560035
IK WIST HET

MAAR IK HEB ER GEEN KUT AAN
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:02 #24
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560036
Weg is Sergio Luis
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:04 #25
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560038
lekker showtje dit.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:09 #26
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560042
Hihi, Nibali.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:13 #27
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560046
BELGISCHE topshow dit _O_
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_163560048
Dag Nibs.
pi_163560051
Nibali :W
pi_163560052
Nibs :W
pi_163560053
Nibali, awwwww Slob.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:26 #32
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560055
Wielerflits tipte Nibali

Haha
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:32 #33
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_163560057
STAF
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:33 #34
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560058
Slagveld.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_163560062
Sjorsje Bennett probeert aan te klampen aan de staart van het peloton.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:38 #36
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560063
Movistar _O_
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:40 #37
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560064
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wielerflits tipte Nibali

Haha
:D
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560067
Astana gaat in de laatste week full retard
pi_163560072
Grmay _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:18:52 #40
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560073
Movistar oh movistar
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560076
Was Henao er echt al af?
pi_163560080
Nibali misschien zaterdag?
pi_163560082
Heerlijk dit van Movistar _O_
pi_163560083
Pauwels ^O^
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:19:16 #45
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560084
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:18 schreef TheArt het volgende:
Grmay _O_
Uitstekende post.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:19:17 #46
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560086
LollerMajkaaaa
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:19:34 #47
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560095
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:19 schreef Max23 het volgende:
Was Henao er echt al af?
Nog niet definitief, maar wel al op een gaatje.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:19:38 #48
14505 OProg
A Life in Music
pi_163560097
Valverde gaat toch ook zo keihard werken?
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:03 #49
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560107
Sagan gaat nog effe een wheelie doen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  FOK!fotograaf woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:08 #50
842 Zorro
Z
pi_163560109
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
Movistar oh movistar
Fietst Harpo voorop? *O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_163560111
quote:
10s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:19 schreef OProg het volgende:
Valverde gaat toch ook zo keihard werken?
haha.
pi_163560113
quote:
10s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:19 schreef OProg het volgende:
Valverde gaat toch ook zo keihard werken?
1 meter op kop, en dan meteen omkijken of iedereen nog in zijn wiel zit.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_163560114
Sagan klimt verstandig.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:17 #54
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560115
Kleine groep nog maar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:28 #55
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560120
Als de Belgen zo zouden voetballen dan dat ze zouden koersen dan was het 0-5 tegen Wales...
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_163560123
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:17 schreef Mani89 het volgende:
IK WIST HET

MAAR IK HEB ER GEEN KUT AAN
Wij kunnen elkaar de hand schudden.

  woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:34 #57
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560124
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:18 schreef TheArt het volgende:
Grmay _O_
O+
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:40 #58
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560128
Lollerlanda weg?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560132
Hoe gaat het met Bauke en ons Wielco?
pi_163560133
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:19 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Nog niet definitief, maar wel al op een gaatje.
Verbaast me wel, was samen met Landa de enige die nog geen tijd had verloren. Dacht dat die bij pech van Froome achter de hand werden gehouden.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:20:48 #61
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560134
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
Als de Belgen zo zouden voetballen dan dat ze zouden koersen dan was het 0-5 tegen Wales...
Eh okee
pi_163560138
Rolland oogt ook al de hele week geweldig.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:21:16 #63
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560143
Nairo heeft nog niet een keer geademd.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:21:20 #64
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560146
Ion nu al op kop zetten is wel een slechte tactiek. Die heb je nodig voor de afdaling.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560148
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:20 schreef Ajacied422 het volgende:
Hoe gaat het met Bauke en ons Wielco?
Bauke zat rond positie 20, maar lijkt niet heel gemakkelijk te zitten.

Wilco nog niet gezien.
pi_163560150
Fränkie.
pi_163560153
Daar parkeert Landa.
pi_163560154
Landa :W
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:21:44 #69
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560156
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:20 schreef TheArt het volgende:
Rolland oogt ook al de hele week geweldig.
Sked zei dat ik Meintjes moest kiezen ipv Rolland. Ik geloofde die jongen ;(
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:21:48 #70
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560157
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Nairo heeft nog niet een keer geademd.
Die denkt nog steeds dat het vlak is
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:05 #71
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560164
Dag Landa
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:05 #72
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_163560165
quote:
9s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:20 schreef wimderon het volgende:

[..]

Wij kunnen elkaar de hand schudden.

[ afbeelding ]
Walgelijke dag.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:08 #73
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560166
Edu lost, jammer Koffieplanter.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560169
Tour > Giro.
pi_163560170
Poelsje
pi_163560171
Nieve eraf
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:16 #77
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560172
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Nairo heeft nog niet een keer geademd.
Is ie al gestikt dan? :{

Zag ik Sepulveda?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:27 #78
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560175
Skybots kraken
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:27 #79
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560176
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:21 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Sked zei dat ik Meintjes moest kiezen ipv Rolland. Ik geloofde die jongen ;(
Ik heb op het laatste moment Rolland ingeruild voor Porte :')
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:27 #80
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560177
Mensen die dachten dat sprinters als EBH eraan zouden blijven hangen :')
pi_163560179
Keldermerckx voorin ^O^
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:32 #82
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560180
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Edu lost, jammer Koffieplanter.
Hij is pas net weer fit joh, no worries. Uitpakken in derde week.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_163560181
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:22 schreef Max23 het volgende:
Nieve eraf
Was dat niet #6?`
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:40 #84
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560185
Lollerphilippe heeft het zwaar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560190
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:22 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Was dat niet #6?`
Ik dacht 5
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:22:56 #86
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560193
Pinot lekker harken
pi_163560194
Alaphilippe ook op breken hoor.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:23:03 #88
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560196
BMCtje pakt effe een koekje
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560197
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Lollerphilippe heeft het zwaar.
Onmogelijk.
pi_163560199
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:22 schreef Max23 het volgende:

[..]

Ik dacht 5
Mh, maar kan me voorstellen dat het Nieve was. Die heeft al geknald in Italia.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:23:14 #91
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560201
Pinot gaat ook tijd verliezen vandaag.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560204
Dit is schudden a la Mollema
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:23:24 #93
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560205
LollerMovistar
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:23:25 #94
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560206
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:22 schreef TheArt het volgende:
Alaphilippe ook op breken hoor.
Toneel!
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:23:29 #95
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560207
Lollerflip gaat kapot.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:23:42 #96
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560213
Dit is echt genieten
pi_163560218
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Lollerflip gaat kapot.
Toneel
pi_163560225
Sagan is dood.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:24:20 #99
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560228
Flip deed alsof hij kapot ging in Californie en pakte toen straatlengte voorsprong

Mooi was dat
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:24:37 #100
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560235
Sagan is te moe voor een wheelie.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:24:44 #101
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560238
Sagan vindt het wel prima
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:25:14 #102
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560248
Ik draai enorm verlies vandaag.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_163560252
Ik zie het nog gebeuren dat de Belgen terug worden gepakt
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:25:32 #104
362868 crew  Slobeend
of all places
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:25:36 #105
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560257
Sagan chillt m gewoon
pi_163560258
Craddock ook mee?
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:25:43 #107
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560261
Sagan pakt 10 minuten terug in de afdaling!
pi_163560267
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:25 schreef TheArt het volgende:
Craddock ook mee?
Dacht het wel
pi_163560270
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:25 schreef Slobeend het volgende:

[..]

:').
Ach, ik kan ook al drie man wegstrepen.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:26:20 #110
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560275
Valv.Piti wil het geel.

Jeetje.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560277
Herbert :') :') :') :')
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:26:44 #112
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560286
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Valv.Piti wil het geel.

Jeetje.
Nee joh, die rijdt voor Kientana :')
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:26:47 #113
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560287
Denk dat de twee Belgen het wel net gaan redden.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560293
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:25 schreef KolonelBroodje het volgende:
Ik zie het nog gebeuren dat de Belgen terug worden gepakt
teveel afdaling in de laatste 20 km om voor het peloton veel goed te maken.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:02 #115
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560297
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Valv.Piti wil het geel.

Jeetje.
Goed excuus om daarna geen werk te doen voor Kientana _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:07 #116
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560299
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:26 schreef Bugno het volgende:

[..]

Nee joh, die rijdt voor Kientana :')
Ja, en Ajax is kampioen geworden.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:15 #117
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560302

altijd blijven lachen.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560306
Belgjes gaan het wel nog redden normaal.
pi_163560308
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:26 schreef Ereinion het volgende:

[..]

reveel afdaling in de laatste 20 km om voor het peloton veel goed te maken.
Denk dat het op max 3,5 stokt.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:30 #120
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560312
Een camera bij Nibali, wat een onzin
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:35 #121
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560315
Benieuwd of iedereen op zn fiets blijft zitten in de afdalinkjes
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:56 #122
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560327
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:27 schreef Bugno het volgende:
Benieuwd of iedereen op zn fiets blijft zitten in de afdalinkjes
froome zal wel een fietswissel plegen.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:27:57 #123
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560328
Die piepende banden :D
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:28:09 #124
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560336
Wuyts had vroeger schrik van Bugno.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_163560339
Pauwels weer zichzelf gevonden?
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:28:33 #126
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560349
RIP Bertje
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560357
Wat een slecht moment
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:28:57 #128
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560364
Nog meer pech kan er wel bij
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:28:58 #129
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_163560365
Altijd leuk zo'n eerste bergrit om te zien hoe de verhoudingen liggen.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:29:00 #130
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560366
Als Belg is dat natuurlijk genieten _O_

Maar ze zullen wss wel weer terug gepakt worden...
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:29:08 #131
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560369
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:28 schreef Max23 het volgende:
Wat een slecht moment
Heeft nog wel ploeggenoten
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560377
Voordeel van het blauwe strookje.
pi_163560382
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:29 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Heeft nog wel ploeggenoten
Kreuzinger steekt in een prima vorm iig.
pi_163560399
BMC lijkt me nog met minstens 3 man aanwezig te zijn. Porte en Van Garderen nog hulp van Caruso en misschien nog iemand?
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:30:34 #135
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560404
Hier gaan er weer 3 minuten vanaf
pi_163560408
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:30 schreef TheArt het volgende:
BMC lijkt me nog met minstens 3 man aanwezig te zijn. Porte en Van Garderen nog hulp van Caruso en misschien nog iemand?
Porte

edit: goede edit
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:30:46 #137
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_163560411
Hup Thomas _O_
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:30:50 #138
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560418
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:30 schreef Max23 het volgende:

[..]

Porte
Ja dat zegt ie
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560419
Hm, poursuivants toch verder dan ik dacht.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:31:00 #140
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560426
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:30 schreef TheArt het volgende:
BMC lijkt me nog met minstens 3 man aanwezig te zijn. Porte en Van Garderen nog hulp van Caruso en misschien nog iemand?
Nog een vooruitgeschoven post ;)
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:31:49 #141
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560442
Ja duhhh, tuurlijk wordt groep 3 Alaphilippe genoemd. dat heeft er niks mee te maken of ie gelost is of niet :') :') :')
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:31:58 #142
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560444
Waar is Grivko?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560450
quote:
7s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:31 schreef Sheffield het volgende:

[..]

Nog een vooruitgeschoven post ;)
Ja natuurlijk, maar die is voor de etappe van vandaag van geen tel meer.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:12 #144
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560453
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waar is Grivko?
Ergens aan het zwemmen
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:15 #145
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560455
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:31 schreef DeLuna het volgende:
Ja duhhh, tuurlijk wordt groep 3 Alaphilippe genoemd. dat heeft er niks mee te maken of ie gelost is of niet :') :') :')
Hij staat het hoogst in het klassement :)
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560457
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waar is Grivko?
Die stond al een tijdje geparkeerd op de klim.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:25 #147
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560459
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Sked het volgende:

[..]

Ergens aan het zwemmen
Niks mis mee, lekker weertje
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:30 #148
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560461
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:31 schreef DeLuna het volgende:
Ja duhhh, tuurlijk wordt groep 3 Alaphilippe genoemd. dat heeft er niks mee te maken of ie gelost is of niet :') :') :')
Ze kunnen het ook peloton noemen en er dan zo'n wit truitje bij zetten. Is wel logischer.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:30 #149
362868 crew  Slobeend
of all places
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:38 #150
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560466
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Sked het volgende:

[..]

Ergens aan het zwemmen
Nog voor de POURSUIVANTS?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:32:41 #151
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560467
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Hij staat het hoogst in het klassement :)
Ja maar hij deed alsof groep 3 een geloste groep is, terwijl dat het 'peloton' is
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
pi_163560468
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Slobeend het volgende:
Zat Wout er nog?
Leek dat hij of Nieve loste.
pi_163560475
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Leek dat hij of Nieve loste.
Poels is gelost volgens Radio 1.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:33:04 #154
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560476
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nog voor de POURSUIVANTS?
Ik vermoed van wel.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:33:04 #155
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560477
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef hhh38 het volgende:

[..]

Ze kunnen het ook peloton noemen en er dan zo'n wit truitje bij zetten. Is wel logischer.
Ja precies dat.
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:33:04 #156
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560478
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:32 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Leek dat hij of Nieve loste.
Nieve zat er nog.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560480
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:33 schreef TheArt het volgende:

[..]

Poels is gelost volgens Radio 1.
Dus toch.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:33:26 #158
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560486
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:33 schreef TheArt het volgende:

[..]

Poels is gelost volgens Radio 1.
Maar dit was zijn dag?
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:07 #159
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560498
Zal wel weer tactiek zijn van skybots, een voor een lossen om vervolgens in week 3 weer te schitteren met 6 man de berg op.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:30 #160
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560504
Aanval van d'n Olvarit.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:31 #161
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560505
D&D vinden het verrassend dat Mollema en Kelderman er nog bij zitten

We mogen juichen jongens!
pi_163560508
Gregje :o
pi_163560510
Greg valt aan :o
pi_163560512
Van Avermaet _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:42 #165
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560514
Krek gaat m pakken
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:42 #166
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_163560515
RIP Thomas ;(
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:43 #167
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560516
De Gendt :')
pi_163560517
"ze staan bijna stil"

En van Avermaet rijdt gelijk weg
_O- _O- _O-
pi_163560519
Wuyts :')
pi_163560520
Wuyts _O-
pi_163560521
Wtf Greg lost De Gendt
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:34:59 #172
362868 crew  Slobeend
of all places
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:07 #173
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560525
Doeiiii
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:13 #174
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560527
De Belgen maken elkaar gewoon af :')
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:17 #175
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_163560529
JAA KREK
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:20 #176
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560531
Krek in geel lijkt me wel een mooie.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:26 #177
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560536
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:34 schreef Slobeend het volgende:
Van Avermaet wint de Tour.
vandaag toch
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_163560537
Krek!
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:28 #179
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560538
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:39 #180
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560542
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:35:45 #181
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560546
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
pi_163560547
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
pi_163560549
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:01 #184
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_163560554
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar opgesteld hebben.
Fixed
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:03 #185
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560555
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560559
Pinot heeft Reichenbach nog.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:13 #187
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560560
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:13 #188
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560561
Ik heb Olvarit wel opgesteld hoor, daar niet van.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:26 #189
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560567
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:28 #190
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560570
Poelsuivants ;(
pi_163560571
Krek ^O^

geen gezeik maar rammen :P
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:33 #192
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560573
Ik heb Krek wel trouwens, in Scorito en in CM.
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:36:39 #193
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560576
Meintjes ook ver van achter :{
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560582
Ik heb Krek in Scorito.

Kg
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:37:00 #195
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560585
quote:
10s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:36 schreef DeLuna het volgende:
Ik heb Krek wel trouwens, in Scorito en in CM.
Ik heb hem bij Scorito niet opgesteld :')
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:37:00 #196
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560586
quote:
10s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:36 schreef DeLuna het volgende:
Ik heb Krek wel trouwens, in Scorito en in CM.
:o
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:37:23 #197
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560598
Wuyts fapt :{
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:37:25 #198
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_163560599
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou van Avermaet maar niet opgesteld hebben.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:37:25 #199
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560600
Krek wel in Scorito maar niet in CM uiteraard

Zo rol ik
pi_163560604
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:37 schreef noodgang het volgende:

[..]

Ik heb hem bij Scorito niet opgesteld :')
Mijn twijfel killde me gisteren en zondag.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:37:46 #201
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560608
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:37 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wuyts fapt :{
In dit geval redelijk terecht
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
pi_163560621
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:37 schreef Frozen-assassin het volgende:
Krek wel in Scorito maar niet in CM uiteraard

Zo rol ik
x2
pi_163560623
Stay safe Pauwels.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:38:38 #204
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560628
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:37 schreef Bugno het volgende:

[..]

In dit geval redelijk terecht
idd

TOPSHOW van de BELGEN _O_
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:39:05 #205
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_163560634
Pauwels valt eraf
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:39:09 #206
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560636
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:38 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]

idd

TOPSHOW van de BELGEN _O_
Voor Nederlanders kun je beter naar het EK Atletiek kijken
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:39:11 #207
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560637
Pauwels stuk
pi_163560648
quote:
7s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:39 schreef Sheffield het volgende:
Pauwels stuk
Was ie de vorige klim ook half.
pi_163560653
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
De Belgen maken elkaar gewoon af :')
Wat wil je dan, samen een kopje thee drinken en op het peloton wachten?
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:40:05 #210
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560660
Wielco gaat er zo af
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
pi_163560664
Greg gaat makkelijk 3 minuten overhouden
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:40:24 #212
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560667
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:39 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Wat wil je dan, samen een kopje thee drinken en op het peloton wachten?
OP zijn minst een pintje.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560668
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef Bugno het volgende:
Wielco gaat er zo af
Hij leek me nog redelijk oke te zitten.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:40:36 #214
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560676
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef Bugno het volgende:
Wielco gaat er zo af
Hoe kan dat nou. Het zat zo goed met de vorm
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:40:42 #215
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560679
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef TheArt het volgende:

[..]

Hij leek me nog redelijk oke te zitten.
Mm, zat wel aardig naar achteren
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:40:48 #216
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560682
Straks rijden de skybots weg van movistar, zo voorspelbaar.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:40:52 #217
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560684
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef TheArt het volgende:

[..]

Hij leek me nog redelijk oke te zitten.
Wel ver van achter, maar dat zegt bij hem niet zoveel
pi_163560687
Greg fietst weer soepeler.
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 6 juli 2016 @ 16:41:19 #219
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_163560698
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef noodgang het volgende:

[..]

Wel ver van achter, maar dat zegt bij hem niet zoveel
Ver van achter, dus redelijk vooraan?
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:41:24 #220
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560700
Niet verwacht van onze greg...
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:41:35 #221
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560702
Hierna nog 3 kleine klimmetjes toch? Dat moet wel genoeg zijn met nog 6 minuten
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:41:56 #222
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560707
Flipske harkt weer
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:41:58 #223
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560708
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:41 schreef capuchon_jongen het volgende:
Niet verwacht van onze greg...
gewoon uitstekend voorjaar gereden.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560709
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hierna nog 3 kleine klimmetjes toch? Dat moet wel genoeg zijn met nog 6 minuten
Drie? Eentje.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:42:03 #225
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560711
quote:
14s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:41 schreef Pino112 het volgende:

[..]

Ver van achter, dus redelijk vooraan?
Goed punt, redelijk achteraan dan :)
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:42:24 #226
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560717
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:41 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Drie? Eentje.
Finish loopt toch ook wat op? Maar 2 dus, dan
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560726
Pact :')

Wat een eikels
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:42:51 #228
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560732
Henao zit er gewoon weer.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_163560739
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef Bugno het volgende:

[..]

Mm, zat wel aardig naar achteren
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:40 schreef noodgang het volgende:

[..]

Wel ver van achter, maar dat zegt bij hem niet zoveel
Nu al opgeschoven.
pi_163560747
Adam Yates zit wel op een laag verzet maar lijkt niet op het punt van fuck daar gaan we.
pi_163560748
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Finish loopt toch ook wat op? Maar 2 dus, dan


Zijn nu dus op de top van de Perthus
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:43:36 #232
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560751
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Finish loopt toch ook wat op? Maar 2 dus, dan
Die laatste 500 meter kan je geen klimmetje meer noemen.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:43:54 #233
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560758
Was dat de laatste beklimming of komen er nog beklimmingen?
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:44:06 #234
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_163560764
Buchmann valt ook tegen.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:44:12 #236
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560765
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:43 schreef capuchon_jongen het volgende:
Was dat de laatste beklimming of komen er nog beklimmingen?
Kan je niet lezen?
pi_163560774
hoeveel man nog?
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:44:36 #238
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560776
Krek pakt even alle truien
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:44:38 #239
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560777
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Sked het volgende:

[..]

Kan je niet lezen?
pi_163560779
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Slobeend het volgende:
Van Astana alleen Aru en Rosa?
Klopt.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:44:53 #241
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560783
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef MichelWuyts het volgende:
hoeveel man nog?
Dat moet jij toch weten
pi_163560784
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Krek pakt even alle truien
Ook de jongerentrui, ja?
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:04 #243
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560787
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Krek pakt even alle truien
Mijn Scorito-hart doet pijn
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:11 #244
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560791
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Krek pakt even alle truien
najah de witte nie
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:16 #245
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560792
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Krek pakt even alle truien
Wit & Groen ook?
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:16 #246
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560793
quote:
9s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ook de jongerentrui, ja?
Het groen pakt 'ie ook niet.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:19 #247
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_163560796
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:45 schreef Bugno het volgende:

[..]

Mijn Scorito-hart doet pijn
Die van mij ook
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:20 #248
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560797
quote:
9s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ook de jongerentrui, ja?
Ja.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560799
Ik kijk nu ook.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:32 #250
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560802
dat was een mooie auto van team sky.. de tering.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560808
Pauwels is dus dood.
pi_163560809
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Dat moet jij toch weten
Meegank is ziek
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:50 #253
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560812
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:45 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja.
En de bruine trui?
pi_163560814
.@EmuBuchmann closed the gap to the group of favorites in the downhill and is back in the game! #AllezEmu #TDF2016 #BoraArgon18 Maar ik zie hem niet meer in de groep...
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:45:56 #255
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560817
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:45 schreef opperkleurder het volgende:
Ik kijk nu ook.
Verstandig, zo laat ingeschakeld. Dan mis je niks.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:46:11 #256
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560820
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:44 schreef Sked het volgende:

[..]

Kan je niet lezen?
Neen, helaas...
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:46:12 #257
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560821
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:45 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Verstandig, zo laat ingeschakeld. Dan mis je niks.
_O-
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560825
Die Van Avermaet kan toch gewoon top 20 fietsen?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_163560828
Huzarski gaat zo parkeren.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:46:36 #260
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_163560829
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die Van Avermaet kan toch gewoon top 20 fietsen?
Vandaag wel ja
pi_163560832
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:45 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Verstandig, zo laat ingeschakeld. Dan mis je niks.
Heb alles wel via de radio gevolgd.
pi_163560833
Greg gun ik niks. :r :N
pi_163560834
Sky zit laf te doen.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:46:53 #264
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_163560835
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die Van Avermaet kan toch gewoon top 20 fietsen?
Nee.
pi_163560839
Greg toch weer winst geboekt op de POURSUIVANTS.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:47:08 #266
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560841
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die Van Avermaet kan toch gewoon top 20 fietsen?
Samen met Flipje de beste klimmer die kan sprinten ja. Eventueel Valv.Piti of Rojas als je die nog als 'kan sprinten' wil rekenen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:47:27 #267
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_163560848
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die Van Avermaet kan toch gewoon top 20 fietsen?
Al die er zich op toe zou leggen misschien, maar ik denk dat die liever voor ritten gaat.
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:47:30 #268
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560850
Tsgabu momenteel op plek 54.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560853
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die Van Avermaet kan toch gewoon top 20 fietsen?
Kan best, al is top 20 nog wel een groot verschil met top 30. Kan zomaar een uur verschil zitten tussen 15 en 25.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:47:56 #270
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560858
Iedereen die een beetje kan klimmen kan top 20 rijden in de Tour.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:48:09 #271
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_163560863
GREGje GREGJe GREGje wat doe je nu
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_163560867
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Samen met Flipje de beste klimmer die kan sprinten ja. Eventueel Valv.Piti of Rojas als je die nog als 'kan sprinten' wil rekenen.
Gesink niet noemen :')
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
pi_163560868
quote:
1s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:46 schreef hhh38 het volgende:

[..]

Nee.
38e als knecht
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_163560872
Gaat Valverde nog iets doen voor Nairo vandaag?
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:48:26 #275
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560873
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
Iedereen die een beetje kan klimmen kan top 20 rijden in de Tour.
gewaagd
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:48:29 #276
436595 Sked
Zonnestraal
pi_163560874
Frank :')
pi_163560879
De motors hebben inmiddels schijt aan Nibs en Peter
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:48:40 #278
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560881
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:48 schreef Columbiafan het volgende:
Gaat Valverde nog iets doen voor Nairo vandaag?
Haha
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_163560883
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:47 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Al die er zich op toe zou leggen misschien, maar ik denk dat die liever voor ritten gaat.
Met wat geluk pakt ie 3 minuten of zo vandaag
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_163560884
Etappe zakt weg.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:48:52 #281
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560888
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:48 schreef Sked het volgende:
Frank :')
Iemand vindt dit niet leuk.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:48:56 #282
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560890
quote:
14s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:48 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

gewaagd
Gewoon vaak mee zitten met ontsnappingen in de bergen en bergop aanklampen wanneer nodig en je hebt je top 20.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:49:16 #283
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560898
Zelfs Rob Ruijgh kon top twintig rijden in de Tour, dus we moeten niet gaan doen alsof het onmogelijk is.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:49:28 #284
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560901
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Zelfs Rob Ruijgh kon top twintig rijden in de Tour, dus we moeten niet gaan doen alsof het onmogelijk is.
RemmertGod
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:49:59 #285
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560911
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Zelfs Rob Ruijgh kon top twintig rijden in de Tour, dus we moeten niet gaan doen alsof het onmogelijk is.
Evans won zelfs een tour.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560915
Barguil, Alaphillipe en Yates allemaal achterin. Wielco voor wit?
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:50:40 #287
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560929
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:50 schreef baggerbaas het volgende:
Barguil, Alaphillipe en Yates allemaal achterin. Wielco voor wit?
Barguil of Lollerfilp gaat vandaag met wit naar huis.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_163560933
Lekker hoor voor België, ritwinst, gele trui en dan lekker Wales - Portugal kijken.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:50:49 #289
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560935
Lekker smalle afdaling zeg
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:50:54 #290
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_163560937
quote:
99s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Zelfs Rob Ruijgh kon top twintig rijden in de Tour, dus we moeten niet gaan doen alsof het onmogelijk is.
Lollersoleil
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:51:03 #291
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560942
Skybots eten ook gelijk. Wat een teamwork.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:51:11 #292
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560948
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:50 schreef opperkleurder het volgende:
Lekker hoor voor België, ritwinst, gele trui en dan lekker Wales - Portugal kijken.
Om een triplete van Bale om de oren te krijgen. Genot
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
pi_163560951
Krek de Klimgeit _O_
  Redactie Sport woensdag 6 juli 2016 @ 16:51:36 #294
274204 crew  Mexicanobakker
pi_163560954
Rijden er Welshmen mee in de Tour?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:51:38 #295
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_163560955
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:51 schreef Bugno het volgende:

[..]

Om een triplete van Bale om de oren te krijgen. Genot
Ik weet niet wat hier gebeurde
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
pi_163560956
Hoeveel dagen houdt ie geel vast?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:51:53 #297
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_163560957
Tsgabu 51ste.. Heerlijk klimmen van mijn allerbeste vriend.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_163560958
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rijden er Welshmen mee in de Tour?
Thomas dacht ik?
  woensdag 6 juli 2016 @ 16:52:05 #299
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_163560960
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rijden er Welshmen mee in de Tour?
Thomas Geraint.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_163560961
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rijden er Welshmen mee in de Tour?
Alberto Contador.
  Moderator woensdag 6 juli 2016 @ 16:52:10 #301
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_163560963
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juli 2016 16:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rijden er Welshmen mee in de Tour?
Rowe en Thomas.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')