Wat heb je dan te zeggen?quote:[b]Op zondag 3 juli 2016 16:31 schreef tong80 het volgende:
Kom niet aanzetten dat ik een FOK!-autist ben die niks mag zeggen. Ik sta nooit in de top-100. Ik ben sociaal en zit niet heel de dag op FOK!. Ik heb geen mobieltje. Spreek mensen aan enzo. Dit om eventuele persoonlijke aanvallen te pareren. Hebben we dat ook weer gehad.
Zie mijn foto's.quote:
Hier gaan we weer.quote:Op zondag 3 juli 2016 16:40 schreef Toefjes het volgende:
Een nieuwstopic maken om het over jezelf te hebben. Tja.
oh.quote:Op zondag 3 juli 2016 16:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hier gaan we weer.
Zal de op verwijderen.
quote:Kom niet aanzetten dat ik een FOK!-autist ben die niks mag zeggen. Ik sta nooit in de top-100. Ik ben sociaal en zit niet heel de dag op FOK!. Ik heb geen mobieltje. Spreek mensen aan enzo. Dit om eventuele persoonlijke aanvallen te pareren. Hebben we dat ook weer gehad.
Zal hem even quotenquote:Op zondag 3 juli 2016 16:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hier gaan we weer.
Zal de op verwijderen.
Tragisch idd.quote:Op zondag 3 juli 2016 16:31 schreef tong80 het volgende:
De Amsterdamse politie heeft vandaag op Facebook boos gereageerd op een incident dat vannacht heeft plaatsgevonden. Agenten kregen een melding binnen van een meisje dat onderkoeld naast een gracht zou liggen. Omstanders vonden het echter nodig haar te filmen en de video op YouTube te zetten, in plaats van hulp in te schakelen.
Afbeelding
De politie kreeg een melding binnen van de vermissing van een suïcidaal meisje dat enkele uren daarvoor was weggelopen uit een psychiatrische instelling. Uit haar pintransacties bleek dat er die avond nog met haar bankpas geld was opgenomen bij het Rembrandtplein, maar het meisje zelf was nergens te bekennen.
Omstanders
Later op de avond kregen agenten een melding binnen dat er een meisje op de Groenburgwal al een uur op de grond lag te rillen van de kou. De politie Amsterdam Centrum-Burgwallen schrijft op haar Facebook: „Omstanders vonden dit wel grappig om op YouTube te plaatsen. Toch was er gelukkig een omstander die dit níet normaal vond en hier wél een melding van heeft gemaakt.”
Het meisje is in een ambulance nagekeken en later overgebracht naar de eerste hulp waarvandaan zij is teruggebracht naar de instelling.
http://www.telegraaf.nl/b(...)eisje_in_nood__.html
Kom niet aanzetten dat ik een FOK!-autist ben die niks mag zeggen. Ik sta nooit in de top-100. Ik ben sociaal en zit niet heel de dag op FOK!. Ik heb geen mobieltje. Spreek mensen aan enzo. Dit om eventuele persoonlijke aanvallen te pareren. Hebben we dat ook weer gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |