Lekker boeiendquote:Op zondag 3 juli 2016 00:40 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Totaal geen origineel onderwerp, maar ik vind wel dat het bespreekbaar gemaakt moet worden (Weet niet of je serieus bent of niet though)
Vind het belachelijk dat iedereen maar te pas en on te pas kanker gebruikt in een zin alsof het niks is.
Hey hai hoi ik ook gr grquote:Op zondag 3 juli 2016 00:42 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
he alle nieuwe mensen tjek mij vlog
lang en saaiquote:
die kijk ik ook nietquote:Op zondag 3 juli 2016 00:49 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Dan ken je de vlogs van Enzo Knol zeker niet
Maar jij vind dit interessant voor mensen?quote:Op zondag 3 juli 2016 00:49 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Dan ken je de vlogs van Enzo Knol zeker niet
quote:Op zondag 3 juli 2016 00:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Maar jij vind dit interessant voor mensen?
quote:Op zondag 3 juli 2016 00:32 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Heeft vrij weinig met narcisme te maken maar meer met dat het tegenwoordig verdomde makkelijk is om geld te verdienen met YouTube, iedereen doet het.
Ben zelf absoluut niet narcistisch of zelfverzekerd for that matter, maar ik vind het oprecht leuk om filmpjes te maken met als insteek discussies aan te wakkeren via YouTube, mijn mening ergens over te geven, en mócht het zover komen dat die 100,000 views er komen en dus mijn betalingsdrempel dan is dat ook mooi meegenomen.
Maar ik weet ook heel goed dat dit niet realistisch is, zeker niet in een tijd waarin iedereen, zelfs jongetjes van 7-8 vloggen en het zo willen doen.
Al denk ik wel dat ik mij van een aantal vloggers onderscheid omdat ik niet mijn hele dag doorneemÉn omdat ik ook buiten het vloggen nog dingen doe met het kanaal in de vorm van muziekvideo's en een dashcam filmpje hier en daar. (En wat nieuws berichtjes die ik doorneem
)
Okequote:
fokkie vind je mij filpje wel beetje intressant denkje voor mensen met weinig iq zoquote:Op zondag 3 juli 2016 00:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Maar jij vind dit interessant voor mensen?
Wel leuk dat je die ouwe vent wat vragen stelt, maar die gast achter je moet natuurlijk gewoon z'n mond houden om het serieuzer over te laten komenquote:Op zondag 3 juli 2016 00:55 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
fokkie vind je mij filpje wel beetje intressant denkje voor mensen met weinig iq zo
even kijken dan
dat ben ik denkikquote:Op zondag 3 juli 2016 00:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wel leuk dat je die ouwe vent wat vragen stelt, maar die gast achter je moet natuurlijk gewoon z'n mond houden om het serieuzer over te laten komen
waar?quote:
dit smaakt naar meerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |