is ze lekker?quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:39 schreef strikeforce het volgende:
Bij mij achter woont een marokkaanse die verstoten is omdat ze te westers is.
Ik geef geen zak om verstoting. Het contact met familie was altijd al zeer minimaal. Eens in de tijd op thee. Geef weinig om tribale banden des te meer om de individu, hoewel familie zeer belangrijk is, maar een stammengevoel in combinatie met extreme trouw ten koste van alles hoeft van mij niet.quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:39 schreef strikeforce het volgende:
Bij mij achter woont een marokkaanse die verstoten is omdat ze te westers is.
Ik geloof wel dat meer is dan de mensheid op aarde, buitenaards leven en dergelijke. Het geloof in God is niet meer. Arabische en islamitische landen zijn niet meer dan een verstikkende puinzooi. Daar hoef ik geen link mee te hebben. Godzijdank ben ik geen Arabier. Blegh.quote:
quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:03 schreef Dingflofbips het volgende:
Moedig besluit en terechte klacht wel.
pas op dat je je verstand blijft gebruiken en niet een emotionele hater wordt. Je benoemen van arabische ethniciteit wijst daar nl opquote:Op woensdag 29 juni 2016 06:53 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat meer is dan de mensheid op aarde, buitenaards leven en dergelijke. Het geloof in God is niet meer. Arabische en islamitische landen zijn niet meer dan een verstikkende puinzooi. Daar hoef ik geen link mee te hebben. Godzijdank ben ik geen Arabier. Blegh.
Strak punt. Ik kan het beter gaan camoufleren voor de time being. Het heeft mee te maken dat die cultuur alles wat anders is de kop in wil drukken. De verlichte geesten zijn minimaal. Een dergelijk topic in een van de islamitische parels op deze wereld had mij een bezoekje opgeleverd van de plaatselijke politie.quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:57 schreef Drug het volgende:
[..]
pas op dat je je verstand blijft gebruiken en niet een emotionele hater wordt. Je benoemen van arabische ethniciteit wijst daar nl op
Het ligt voor vrouwen een heel stuk anders. Die hebben sowieso vaak al een achtergestelde positie in die cultuur. Het is voor mij anders. Ik ben niet bang voor confrontatie. Ik verlang heel graag naar zelfs. Zonder confrontatie gaat nooit wat veranderen. Dan blijft het bij een luchtballon vol met leugens en opsmuk.quote:Op woensdag 29 juni 2016 07:19 schreef Drug het volgende:
Ik had een relatie met een ex moslima. Zij koos ervoor niet de confrontatie met familie aan te gaan, omdat het geen positief resultaat zou brengen.
Ja, al kan ik me voorstellen dat in de jaren na zo'n breuk de frustraties over de situatie er voor maar langzaam weg ebben, denk dat ze toch op de een of andere manier geventileerd moeten worden.quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:57 schreef Drug het volgende:
[..]
pas op dat je je verstand blijft gebruiken en niet een emotionele hater wordt. Je benoemen van arabische ethniciteit wijst daar nl op
Bedankt, kerel. Het gaat om de boodschap. De reactie die daaruit voorkomt maakt mij niet heel veel uit. Wat willen ze doen? Ze kunnen vrij weinig doen.quote:Op woensdag 29 juni 2016 07:24 schreef Trashcanman het volgende:
Welkom terug TS
Ik hoop dat je ouders begripvol reageren.
[..]
Ja, al kan ik me voorstellen dat in de jaren na zo'n breuk de frustraties over de situatie er voor maar langzaam weg ebben, denk dat ze toch op de een of andere manier geventileerd moeten worden.
Mijn ex was niet bang voor confrontatie, believe mequote:Op woensdag 29 juni 2016 07:23 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Het ligt voor vrouwen een heel stuk anders. Die hebben sowieso vaak al een achtergestelde positie in die cultuur. Het is voor mij anders. Ik ben niet bang voor confrontatie. Ik verlang heel graag naar zelfs. Zonder confrontatie gaat nooit wat veranderen. Dan blijft het bij een luchtballon vol met leugens en opsmuk.
Ja normaal hoor. Maar het is een risico om van het ene extreme (of door ts als zodanig ervaren) te vervallen in een ander extreem, en dat zou voor ts zonde zijnquote:Op woensdag 29 juni 2016 07:24 schreef Trashcanman het volgende:
Welkom terug TS
Ik hoop dat je ouders begripvol reageren.
[..]
Ja, al kan ik me voorstellen dat in de jaren na zo'n breuk de frustraties over de situatie er voor maar langzaam weg ebben, denk dat ze toch op de een of andere manier geventileerd moeten worden.
Dan zal het zo geschieden. Het besluit staat vast. Het sprookje is over. Ik verlang naar. Het is niet alleen puur familie. De verstikkende sociale controle is overal om ons heen. Probeer als Marokkaan maar eens tijdens de Ramadan buiten wat te drinken als iemand van eigen afkomst langs loopt. Dan kun je de schuine blikken verwachten. Het is een verziekte cultuur, het heeft zeker mooie punten, maar over het algemeen is het anti-vrijheid. Als Noord-Afrikaan in Noord-Afrika zal de politie minimaal een paar vragen stellen. Een enorme hoerenindustrie in Marrakech waar ze niks aan doen, maar wel in actie komen als mensen met een soortgelijk uiterlijk aan het drinken of eten slaan. Het is opdringen van geloof en cultuur.quote:Op woensdag 29 juni 2016 07:29 schreef Drug het volgende:
[..]
Mijn ex was niet bang voor confrontatie, believe me![]()
Maar ze wist dat ze haar familie zou kwijt raken als ze erover open zou zijn, dus dat is geen positieve verandering.
Je moet zelf de afweging maken, maar tenzij je denkt dat je begrip gaat vinden voor je standpunt, heeft die confrontatie denk ik weinig zin. Lijkt me wel lastig overigens, hoe je er ook invulling aan geeft.
quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:03 schreef Dingflofbips het volgende:
Moedig besluit en terechte klacht wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |