Wat ik zo misselijkmakend vind is dat terreur tegen burgers die gepleegd wordt door Islam theologie wordt verdedigd door LInks en moslims. Altijd proberen ze het goed te praten door Islam fobie erbij te halen.
Volkskrant:
" Rouwen én vrezen voor een nieuwe golf van homohaat en Islamfobie"Yasmin Ahmed ( Ierland) :
" Tegen homohaat en tegen moslimhaat!"Meteen komen berichten op Linkse sites zoals
" Een Christelijke pastoor keurt aanslagen op homo's goed! Maar dat is dan weer geen nieuws he want een Imam zegt het niet. Als een Iman het zegt dan is het wereldnieuws hoor. Dus nee tegen homofobie maar ook nee tegen Islamfobie!"" Een Jood steekt 6 homoseksuelen neer in Jeruzlam. Dan is het een gestoorde uitzondering. Moslims schiet 55 man neer in Orlando. Dan is het 'de Islam'Waarom steeds de Joden en Israelis erbij halen??? En hoezo strijden tegen homohaat én Islamfobie? Na de aanslagen in Frankrijk en Brussel ook : " samen strijden tegen terrorisme én Islamfobie"
Pardon?
Bij de begravenis van Muhammed Ali spreekt een hippie Rabbijn Michael Lerner over dat niet alle moslims zo zijn. Dat de wereld maar goed weet!
uit zijn speech :
" we will not tolerate blaming Muslims for a few people ( enorm applaus)
we will oppose the Israeli government's repression of Palestinians"Pardon??? Wat the fuck heeft een Joodse staat met de dood van een bokser te maken??
En dat ie begint over " wij Joden hebben...". Nee gewoon nee.
Ik vind het zo ontzettend knap hoe Links na terreuraanslagen zowel de Zwarte Piet als Islamfobie als het Jodendom als Israel als Palestijns lijden als Joden én Zionisme én etnisch profileren in één adem kunt benoemen. Knap hoor
Een stuk in NRC ( voor of direct na de aanslagen in Tel Aviv)
" Nationalistische vlaggenzwaaiers in Jeruzalem die Palestijnse marktkooplui dood wensen " Tja beter met vlaggen zwaaien dan met messen denk ik maar.
En als er een aanslag in Israel plaats vindt dan wordt het bij Links doodstil...
En als het nieuws komt dat een Europese Frans man ( extreem rechts?) een aanslag wil plegen komt het uitgebreid bij Links langs hoor:
"Waarom kan het niet in Nederland gebeuren? Waarom geen aandacht omdat het eigen volk is?""Een Fransman wilde 15 aanslagen plegen! En nog steeds extreemrechts niet als probleem willen zien!"Knettergek die mensen. Vormt een groot gevaar dat Links