Ja lijkt me wel handig, ook als je niet met naam speelt kun je daarna nog ff je naam intypen bij de score voor je een screenshot maakt. Anders kan iedereen namelijk elk willekeurig screenshot van het internet plukken en zeggen dat zij 't warenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:31 schreef over_hedge het volgende:
[..]
ah ja mijn naam staat er niet bij. Ik speel eigenlijk nooit met een naamMaar wil ik best gaan doen hoor
Ach ik zou ook een score kunnen photoshoppen wat niet van echt te onderscheiden is. Maar neem aan dat niemand dit soort dingen doet om in een top 10 te komenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:32 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja lijkt me wel handig, ook als je niet met naam speelt kun je daarna nog ff je naam intypen bij de score voor je een screenshot maakt. Anders kan iedereen namelijk elk willekeurig screenshot van het internet plukken en zeggen dat zij 't waren
True hehequote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:34 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ach ik zou ook een score kunnen photoshoppen wat niet van echt te onderscheiden is. Maar neem aan dat niemand dit soort dingen doet om in een top 10 te komen
Geluk hebben. Je score zal redelijk normaal verdeeld zijn dus statistisch gezien zal je af en toe die ene uitschieter hebben die nodig is voor een echt goede score.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:32 schreef Moira. het volgende:
En toen stond ik nog maar 5e
Ik heb echt wel ff tips nodig van jullie pro's hoe ik in godsnaam daar nog boven kom zonder dood te gaan door al die ettertjes in die servers
Gewoon heeeel rustig doen en geen risicos nemenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:32 schreef Moira. het volgende:
En toen stond ik nog maar 5e
Ik heb echt wel ff tips nodig van jullie pro's hoe ik in godsnaam daar nog boven kom zonder dood te gaan door al die ettertjes in die servers
Ja je moet echt mazzel hebben soms, dan is er bijv. net in een rustig stukje een grote slang doodgegaan die je helemaal in je eentje op kan peuzelenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:35 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Geluk hebben. Je score zal redelijk normaal verdeeld zijn dus statistisch gezien zal je af en toe die ene uitschieter hebben die nodig is voor een echt goede score.
Ik ben er echt te ongeduldig voorquote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:38 schreef Fopje het volgende:
[..]
Gewoon heeeel rustig doen en geen risicos nemen
Ja dat maakte ik gisteravond dus mee. Best wel bizar. Hoe gaat zo'n enorme slang dood zonder dat er iemand in de buurt is die het allemaal grijpt?quote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:40 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja je moet echt mazzel hebben soms, dan is er bijv. net in een rustig stukje een grote slang doodgegaan die je helemaal in je eentje op kan peuzelen
[..]
Ik ben er echt te ongeduldig voorhaha ga proberen
Ik denk dan doodgegaan door een bot ofzo, en toevallig niemand die in dat stukje was.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:44 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ja dat maakte ik gisteravond dus mee. Best wel bizar. Hoe gaat zo'n enorme slang dood zonder dat er iemand in de buurt is die het allemaal grijpt?
Er zitten ook gastjes bij die hel alleen lijken te spelen om de grotere dood te maken.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:44 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ja dat maakte ik gisteravond dus mee. Best wel bizar. Hoe gaat zo'n enorme slang dood zonder dat er iemand in de buurt is die het allemaal grijpt?
Ja, volgens mij zijn dat meestal (al dan niet altijd) bots. Irritante kutdingen.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:49 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Er zitten ook gastjes bij die hel alleen lijken te spelen om de grotere dood te maken.
Gisteren werd ik gedood door zo'n figuur, deed heel erg zijn best en kreeg me uiteindelijk te pakken. In die paar seconden die je dan nog ziet zag ik hem gewoon weggaan, op naar de volgende. Liet alles gewoon liggen.
Geen idee, zou kunnen.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:57 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja, volgens mij zijn dat meestal (al dan niet altijd) bots. Irritante kutdingen.
De meest irritante bij mij (figuren zoals boven beschreven niet meegeteld) zijn die oranje met een K labeltje.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:02 schreef Elvi het volgende:
De slangen met zo'n wiebelende brofist op hun hoofd zijn t irritantste. Net als de groene met 1 oog, en nu ook de slakken. Als ik die zie dan weet ik dat ze gaan irriteren en ga ik zo snel mogelijk wel
Iemand postte hier een filmpje waarin een slak met uitstekende ogen voorkwam maar die heb ik ook nog nooit gezien.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Geen idee, zou kunnen.
Ze reageren iig goed genoeg dat ik ze wel altijd als spelers heb gezien. Ik bedoel niet die continu boostende, maar echt berekenend op iemand jagen. Om dan gewoon weg te gaan als ze hebben gewonnen.
[..]
De meest irritante bij mij (figuren zoals boven beschreven niet meegeteld) zijn die oranje met een K labeltje.
Ik zie even niet welke je met die slakken bedoelt.
Ja, ik denk dan iig altijd alsnog dat dat bots zijn omdat ieder weldenkend mens achter z'n computertje gelijk die bolletjes zou opvreten, of iig een deel daarvan zou proberen te claimenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Geen idee, zou kunnen.
Ze reageren iig goed genoeg dat ik ze wel altijd als spelers heb gezien. Ik bedoel niet die continu boostende, maar echt berekenend op iemand jagen. Om dan gewoon weg te gaan als ze hebben gewonnen.
Haha ja, die zijn van de Nederlandse youtuber Kwebbelkop. Die groene met dat ene oog is van de Ierse Jacksepticeye, en de blauwe brofist is natuurlijk van de Zweedse Pewdiepiequote:[..]
De meest irritante bij mij (figuren zoals boven beschreven niet meegeteld) zijn die oranje met een K labeltje.
Ik zie even niet welke je met die slakken bedoelt.
Deze:quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Iemand postte hier een filmpje waarin een slak met uitstekende ogen voorkwam maar die heb ik ook nog nooit gezien.
Oooh welke is van Jelly dan? Die is ook Nederlands toch? Een van de weinige Nederlandse Youtubers waarbij ik écht aan het accent niet kon horen dattie Nederlands wasquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:21 schreef Fopje het volgende:
Die slakken zijn nieuw. Is een skin gebasseerd op Slogoman. Een britse YouTuber die vaak samenwerkt met Kwebbelkop en Jelly. Die ook een eigen skin hebben
Jelly heeft een gifgroene slang met dat lachende gezichtje. Kwebbelkop heeft die Oranje slang met die "K" op zn kop. Zijn nederlands. Van die Jelly hoor je dat inderdaad niet. Al spreekt kwebbelkop ook echt vloeiend. Ze maken wel leuke video's met zn drieënquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:22 schreef Moira. het volgende:
[..]
Oooh welke is van Jelly dan? Die is ook Nederlands toch? Een van de weinige Nederlandse Youtubers waarbij ik écht aan het accent niet kon horen dattie Nederlands was
Had laatst een filmpje gezien van Kwebbelkop, dattie gewoon een 400k mansion in Damsko heeft gekocht met een stel youtubersquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:24 schreef Fopje het volgende:
[..]
Jelly heeft een gifgroene slang met dat lachende gezichtje. Kwebbelkop heeft die Oranje slang met die "K" op zn kop. Zijn nederlands. Van die Jelly hoor je dat inderdaad niet. Al spreekt kwebbelkop ook echt vloeiend. Ze maken wel leuke video's met zn drieën
Draaien is het enige dat op mobiel wel makkelijker gaat. Ik stuur hem altijd fucking precies, waar je op de laptop mensen altijd slingerend over dode slangen heen ziet sprinten en dan de helft van de punten missen.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:38 schreef Moira. het volgende:
Stuur je weg met je muis, gaat die fucking slang alsnog dood omdat hij niet met je muis meedraaitkutslither
Ik bewonder je controle over je slang, ik vind 'm precies sturen nog steeds lastig. Mobiel meer dan achter de PC, trouwens.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Draaien is het enige dat op mobiel wel makkelijker gaat. Ik stuur hem altijd fucking precies, waar je op de laptop mensen altijd slingerend over dode slangen heen ziet sprinten en dan de helft van de punten missen.
Hahahaquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik bewonder je controle over je slang, ik vind 'm precies sturen nog steeds lastig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |