quote:De liefde tussen Lil Kleine en Monica Geuze lijkt definitief voorbij. De rapper zou zijn ex bij een optreden hebben uitgescholden.
Bij de aankondiging van een nummer zegt Lil Kleine volgens Shownieuws: "Pak je beste vriend of vriendin vast en ga schuifelen. Deze is speciaal voor jou en voor m'n ex. Kankerhoer."
Eerder kwam een vergelijkbare actie Dave Roelvink op veel kritiek te staan. Hij schold een bezoeker van een feest waar hij plaatjes draaide uit. Ook hij gebruikte daarbij de ziekte.
In het ene topic verdienen vloggers levenslang of een verkrachting, maar als Lil Kleine een duit in het zakje doet is het weer niet goed.quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:49 schreef LompeHork het volgende:
Lil kleine is sowieso een kansloos ventje. Moet dit echt in NWS?
Ik heb geen idee waar je het over hebt.quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:54 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In het ene topic verdienen vloggers levenslang of een verkrachting, maar als Lil Kleine een duit in het zakje doet is het weer niet goed.
Zijn vriendin.quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:54 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ik heb geen idee waar je het over hebt.
Ik ken de naam. Verder zegt ie me niks. Zo te zien weer een bastaard met een minderwaardigheidscomplex.quote:Op woensdag 8 juni 2016 22:49 schreef LompeHork het volgende:
Lil kleine is sowieso een kansloos ventje.
Verknipt, qua haar.quote:Op donderdag 9 juni 2016 06:25 schreef totebel het volgende:
Sneu mannetje..zegt meer over hem dan over haar
Want voordat zij zich expliciet in kankertermen uitlieten gebeurde dat niet, of nauwelijks?quote:Op woensdag 8 juni 2016 23:23 schreef timmmmm het volgende:
Sowieso is het een beetje triest dat dankzij onze 'BN-ers' kanker steeds normaler wordt in onze taal. Met dank aan Dave Roelvink, Lil Kleine en Erik van Muiswinkel
nooit !quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:00 schreef Copycat het volgende:
[..]
Want voordat zij zich expliciet in kankertermen uitlieten gebeurde dat niet, of nauwelijks?
Ze maken het wel laagdrempeliger, zeg maar. Vroeger wíst je nog dat het eigenlijk niet kon en taxeerde je nog een beetje je gezelschap. Dat lijkt nu niet meer te hoeven.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:00 schreef Copycat het volgende:
[..]
Want voordat zij zich expliciet in kankertermen uitlieten gebeurde dat niet, of nauwelijks?
Ja, want mensen als Dave Roelvink en Lil kleine zijn de grote voorbeelden van het hele land en als zij het doen, zal het dus wel goed zijn?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 18:03 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ze maken het wel laagdrempeliger, zeg maar. Vroeger wíst je nog dat het eigenlijk niet kon en taxeerde je nog een beetje je gezelschap. Dat lijkt nu niet meer te hoeven.
Inderdaad. Ze krijgen imo iets (...) teveel 'credits' voor het kankergebruik in de Nederlandse vloekgeschiedenis. Toen ze nog een schittering in hun vaders ogen waren, waren er al kankerlijers te kust en te keur.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 18:07 schreef FlyDutchMan het volgende:
Ja, want mensen als Dave Roelvink en Lil kleine zijn de grote voorbeelden van het hele land en als zij het doen, zal het dus wel goed zijn?
Nou, ze steken wellicht weer andere tokkies aan. Vergeet niet dat de drempel in Nederland al niet hoog ligt, he?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 18:07 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Ja, want mensen als Dave Roelvink en Lil kleine zijn de grote voorbeelden van het hele land en als zij het doen, zal het dus wel goed zijn?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |