Zo doe ik ze ook inderdaad. Ik was al aan het zoeken naar een plaatje, maar zo is het veel makkelijker.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:39 schreef SteekjesLos het volgende:
Ik borduur op linnen en heb de rand met steekjes aan de zijkant vast. Zit al ruim twee jaar zo, dus werkt ook goed
[ afbeelding ]
En je de stof goed om houdtquote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:54 schreef Nina_Hobbysite het volgende:
Gewoon lekker beginnen met borduren komt echt wel goed.
Als de kruisjes maar allemaal dezelfde kant op staan.
Ik begin altijd linksonder (of rechtsboven als ik ondersteboven borduur). Ik zoom niet om, en grid niet. Het is maar net wat je zelf prettig vindt werken.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 17:36 schreef blabbel6 het volgende:
Ik snap wat je bedoelt Fennek. Ik denk dat ik maar ga beginnen waar ik wil: midden onder. Dan zie ik wel waar het schip strand.
Hmmm. Ik snap nu hoe het zit met de aantallen steken die steeds genoemd worden.
Ik heb de stof gemeten naar wat er op het patroon staat maar dat blijkt niet te kloppen met het aantal steken? Ik kom op 66 steken breed uit en het patroon is 73 steken breed.
Kan ik nu de stukjes stof die ik geknipt en omgezoomd heb niet gebruiken? Op zich past het patroon er wel op, maar dan heb ik niet meer 4 cm aan iedere kant over om in te lijsten, hooguit nog 2-3 cm.
Zonde dat ik er al 3 geknipt heb.
Ik was een beetje aan het rondkijken op je blog en zag 'all our yesterdays' voorbijkomen. Ik ben een ontwerp daarvan voor mijn moeder aan het borduren, zo leukquote:Op maandag 30 mei 2016 12:05 schreef Fennek7154 het volgende:
Bedankt voor jullie welkom! Ik heb gister meteen mijn werk opgepakt en heb weer een paar steekjes gezet. Ik bn compleet nieuw op dit forum, dus hoe ik foto's kan plaatsen moet ik nog uitvinden. Zo gauw het lukt, zal ik wat laten zien.
Nina, volgens mij ken ik jou van je blog. Ik heb er zelf ook eentje: borduurnaalden en breipennen. Ik heb er al een tijd niks meer mee gedaan vanwege tijdgebrek.
Oi! Niet lief!!!quote:Op dinsdag 31 mei 2016 13:34 schreef Shandaly het volgende:
[..]
En je de stof goed om houdtToch Lijn?
Was het nog gelukt met uithalen?
Ik heb al bijna een week geen steekje meer gezet... begin al bijna ontwenningsverschijnselen te krijgen...
Wow, 1 projectquote:Op woensdag 1 juni 2016 11:12 schreef Shandaly het volgende:
Ik doe meestal maar 1 project tegelijk. Of ik moet een (klein) cadeautje voor iemand willen maken, dan doe ik dat even tussendoor..
Nee, hooguit een wat stijve nek na 3 uur borduren op de bank... maar niet in mijn arm na slechts 28 kruisjes... Is je houding wel goed?quote:Op woensdag 1 juni 2016 15:09 schreef blabbel6 het volgende:
Hebben jullie geen last van spierpijn?!
Ik heb nu 4 rijtjes van 7 kruisjes gedaan en mijn arm brandt
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 1 juni 2016 15:20 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Nee, hooguit een wat stijve nek na 3 uur borduren op de bank... maar niet in mijn arm na slechts 28 kruisjes... Is je houding wel goed?
Ik kan even geen goed plaatje vinden op google, maar het zijn drie kinderen die kijken naar luchtballonnen. Ik vind het leuk dat er ook veel kleine patronen zijn, zo kan je ook af en toe een klein cadeautje gevenquote:Op woensdag 1 juni 2016 10:33 schreef Fennek7154 het volgende:
@Ceviche Welke ben jij aan het borduren van All Our Yesterdays? Ik heb de twee die je op mijn blog zag nog steeds liggen en ik heb ook nog een groot pakket er van. Als ooit mijn Berenstraat af is, ga ik daar aan beginnen.
En deze heb ik een paar jaar geleden gemaakt: (nu maar hooen dat het plaatsen van de foto lukt, anders staat het ook zo raar, hahaha)
[ afbeelding ]
Ik wilde nog een foto laten zien, maar blijkbaar was dit een toevalstreffer. Steeds als ik een url wil plaatsen, floept het toetsenbord van mijn tablet er overheen en kan ik niks meer typen. Note to self: foto's plaatsen via laptop!
Allemaal hard-core borduursters!quote:Op woensdag 1 juni 2016 18:15 schreef IJsdraakje het volgende:
Sowieso staan er bazentips in deze reeks.
Nee echt? Die staat niet op je site of wel?quote:Op woensdag 1 juni 2016 18:41 schreef Fennek7154 het volgende:
@Ceviche Die met de luchtballonnen is mijn grote project als mijn berenstraat af is. Ik vind die kleuren zo mooi!!
Erg mooi. Heel simpel maar ook veelzeggend. Knap.quote:Op woensdag 1 juni 2016 19:28 schreef Patapon het volgende:
ontwerpje voor de herdenkingstegel voor poezebeest.
[ link | afbeelding ]
Hmm... dat kwartiertje werd 3 uur... maar wel iets af waar ik al een tijdje tegenaan zat te hikken, dus toch beetje goed gevoel. Morgen maar steekjes zetten dan. Alhoewel... Mount Washmore wil ook aandachtquote:Op woensdag 1 juni 2016 20:08 schreef Shandaly het volgende:
En ik ga nog een kwartiertje iets voor mijn werk doen zometeen, en dan de rest van de avond steekjes zetten!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |