Laten we de krachten dan bundelen om borstkanker de wereld uit te helpen en alle resources daarvoor in te zetten zonder dat de aandacht wordt afgeleid door marginale varianten.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Borstkanker staat toch al hoog op de agenda?
quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:10 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Zie je wel. Zo moeilijk is dat niet. Zand erover. Dan kunnen we vanaf nu weer samen door 1 deur.
Dat lijkt me een zeer slecht plan. Stel de winst die te behalen valt voor borstkanker zit al op 80% (noem maar even wat) met alles wat er al gedaan wordt. Dan lijkt het mij zwaar onzinnig om heel veel resources te gebruiken om daar een paar procentpunt bij te krijgen, terwijl je met diezelfde resources een andere vorm van zeg 20% naar 60% kan krijgen! Het is geen lineair geval van resources gebruikt naar winst behaald.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:13 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Laten we de krachten dan bundelen om borstkanker de wereld uit te helpen en alle resources daarvoor in te zetten zonder dat de aandacht wordt afgeleid door marginale varianten.
Dat is mogelijk. U is een verstandig mens.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:15 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat lijkt me een zeer slecht plan. Stel de winst die te behalen valt voor borstkanker zit al op 80% (noem maar even wat) met alles wat er al gedaan wordt. Dan lijkt het mij zwaar onzinnig om heel veel resources te gebruiken om daar een paar procentpunt bij te krijgen, terwijl je met diezelfde resources een andere vorm van zeg 20% naar 60% kan krijgen! Het is geen lineair geval van resources gebruikt naar winst behaald.
Het is een leuk idee, wat niet werkt in de praktijk. Het is helaas niet simpelweg een geval van ergens maar genoeg geld in stoppen om een oplossing te vinden. Wetenschap zelf is al een proces van stapjes, waar niet zo vaak grote sprongen gemaakt worden.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:21 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Dat is mogelijk. U is een verstandig mens.
Eigenlijk heb ik in heel veel post's proberen duidelijk te maken dat de krachten gebundeld dienen te worden. En dan doen we eerst de grote dingen en daarna de kleine dingen.
Het is even een zijsprongetje: voor werkelijk ieder orgaan in ons lichaam bestaat er een goed doel. Allemaal eilandjes. Common sense zegt dat zij in dienst van het algemeen belang veel beter de krachten zouden kunnen bundelen in plaats van slecht hun eigen particulier orgaan te supporten en te sponsoren.
Dat was 40 post's geleden mijn insteek maar ik krijg dat niet helder blijkbaar.
Ik vind dat een beetje aanmatigend eerlijk gezegd. Maar je zult het wel weten.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:25 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Het is een leuk idee, wat niet werkt in de praktijk. Het is helaas niet simpelweg een geval van ergens maar genoeg geld in stoppen om een oplossing te vinden. Wetenschap zelf is al een proces van stapjes, waar niet zo vaak grote sprongen gemaakt worden.
Dat is pas echt aanmatigendquote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:08 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Ja, toen werd het even stil.
Je zou ook eens kunnen zeggen: inderdaad Bart, je hebt gelijk. Wegens jouw visie en de argumenten die je in stelling brengt.
Ok danquote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:31 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Ik vind dat een beetje aanmatigend eerlijk gezegd. Maar je zult het wel weten.
Mee eens.quote:
Het valt me op dat jij geregeld een veel te grote broek aantrekt en onnozel commentaar geeft op dingen die je niet begrepen en/of niet gelezen hebt.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:34 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ok danMoet jij vooral zeggen.
Misschien een wat duidelijker (en iets extremer) voorbeeld dan. Denk je dat we binnen zeg nu en 5 jaar een functionerende Star Trek warp drive kunnen ontwikkelen, als we er maar genoeg geld in stoppen?
Grappig, zo denk ik ook ongeveer over jou.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:42 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Het valt me op dat jij geregeld een veel te grote broek aantrekt en onnozel commentaar geeft op dingen die je niet begrepen en/of niet gelezen hebt.
Wat is jouw achtergrond als ik vragen mag? Ook een expert op het gebied van immunologie en oncologie als Lambiekje of heb je nog een rudimentaire vorm van bescheidenheid?quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:42 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Het valt me op dat jij geregeld een veel te grote broek aantrekt en onnozel commentaar geeft op dingen die je niet begrepen en/of niet gelezen hebt.
Dan zijn we het met elkaar eens. Dat is een mooi ding.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:46 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Grappig, zo denk ik ook ongeveer over jou.
Oh dat denk ik niet.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:47 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Dan zijn we het met elkaar eens. Dat is een mooi ding.
Ik ben slechts een bekommerde socialist.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:47 schreef starla het volgende:
[..]
Wat is jouw achtergrond als ik vragen mag? Ook een expert op het gebied van immunologie en oncologie als Lambiekje of heb je nog een rudimentaire vorm van bescheidenheid?
Dat geeft een beetje rust. Ik moet mijn aandacht even besteden aan het koken.quote:
Akkoord. Maar dan snap ik iets niet en dit is niet flauw bedoeld. Als je helemaal niets weet van vaccins, immunologie, oncologie e.d. hoe kun je daar dan wél een mening over hebben?quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:49 schreef Bart2002 het volgende:
Ik geef ook geen inhoudelijk commentaar over immunologie en de rest omdat ik daar niets van weet. Dat laat ik net als het auto-onderhoud aan de specialist over.
Als je kunt citeren waar ik dat doe dan wil ik dat verantwoorden. Maar ik ben me er niet van bewust dat ik dat doe. Een heldere discussie staat bij mij op de 1e plaats.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:10 schreef starla het volgende:
[..]
Akkoord. Maar dan snap ik iets niet en dit is niet flauw bedoeld. Als je helemaal niets weet van vaccins, immunologie, oncologie e.d. hoe kun je daar dan wél een mening over hebben?
Ik weet geen zak van paarden af, nog sterker ik vind het maar kutbeesten, vandaar dat ik topics over paarden ook negeer.
Ah ok, je bent een soort arbiter dus. Nice.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:12 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Als je kunt citeren waar ik dat doe dan wil ik dat verantwoorden. Maar ik ben me er niet van bewust dat ik dat doe. Een heldere discussie staat bij mij op de 1e plaats.
Dat "dus" snap ik niet. Maar geef eens aan wat er niet klopt en waar je het niet mee eens bent.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:13 schreef starla het volgende:
[..]
Ah ok, je bent een soort arbiter dus. Nice.
1 + 1 = 3 klopt o.a. niet.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:15 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Dat "dus" snap ik niet. Maar geef eens aan wat er niet klopt en waar je het niet mee eens bent.
En daar zult u het mee moeten doen.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:30 schreef starla het volgende:
[..]
1 + 1 = 3 klopt o.a. niet.
En ik ben het met heel veel niet eens, maar met
heel veel dingen die waar zijn wel.
Hier ben ik het nou 100% mee eens.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 18:42 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Het valt me op dat jij geregeld een veel te grote broek aantrekt en onnozel commentaar geeft op dingen die je niet begrepen en/of niet gelezen hebt.
En overigens ook dat je nooit inhoudelijk meedoet aan een discussie maar slechts een soort "waakhond" bent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |