Goed persoon is het ook overigens. Feitje.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:37 schreef Ajacied422 het volgende:
Jurjus heeft zich wel bewezen vandaag ondanks vier tegengoals.
Volgend seizoen weer joh.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:37 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Ik maar hopen op GAE - TWE. Achja, dan moet Twente het beroep maar winnen.
Ja dat dacht ik dus, maar als Twente straks helemaal weg is, of als Twente in de Juup moet en GAE in de Eredivisie zit....quote:
Misschien. Misschien niet. Technisch zou die nu beginnen bij Twente.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:40 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik schakel naar Jan van Halst. Dit is toch zijn afscheidstour bij Fox?
Hij gaat samen met Kieft naar Ziggo.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:40 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Misschien. Misschien niet. Technisch zou die nu beginnen bij Twente.
De verdediging van Willem II.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:41 schreef Caland het volgende:
Hoe is het in godsnaam mogelijk dat NAC die wedstrijd nog gewonnen heeft?
quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hij gaat samen met Kieft naar Ziggo.
Ben in de rust gaan sporten, dacht dat Willem II nog wel zou uitlopen.quote:
Klopt. Minpunt aan NAC is dat uitvak. Janken zeg.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:44 schreef Ajacied422 het volgende:
Sparta, zeer waarschijnlijk Go Ahead en dan nog NAC?
Je kon je slechtere promovendi wensen.
Volgend jaar Roda eruit en de Graafschap terug.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:44 schreef Ajacied422 het volgende:
Sparta, zeer waarschijnlijk Go Ahead en dan nog NAC?
Je kon je slechtere promovendi wensen.
Excelsior eruit en Cambuur weer erin en je hebt wat mij betreft een perfecte eredivisie.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:44 schreef Ajacied422 het volgende:
Sparta, zeer waarschijnlijk Go Ahead en dan nog NAC?
Je kon je slechtere promovendi wensen.
Oja. Die ook nog.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Volgend jaar Roda eruit en de Graafschap terug.
Ach. Die hele voorrondes voor EL zijn toch een farce. Vroeger heette dat de intertoto en toen zat er letterlijk niemand op te wachten.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
En dan Her-Utr ook nog voorsprong Heracles. Kutavond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |