ik ook in totaal 4 maanden sinds de OP.quote:Op donderdag 6 april 2017 11:00 schreef Norrage het volgende:
Het is wel erg rustig geworden in deze chat inderdaad.
Misschien komt dat omdat ik geblesseerd was vorig jaar![]()
Ingescheurd of afgescheurd?quote:Op donderdag 6 april 2017 12:30 schreef papert het volgende:
Jammer inderdaad. Heb hier in het verleden ook wat tips gelezen over materiaal, of wedstrijdtactiek. Zal vanaf nu ook af en toe zelf een bijdrage leveren. Helaas 3 weken geleden mijn enkelband gescheurd. Hoop de vierde competitiedag weer mee te kunnen doen. Mijn speelsterkte is 5/4.
ik heb het juist met de single..... blijkbaar ben ik beter in dubbelen, terwijl single toch mijn favoriete ding is.quote:Op donderdag 6 april 2017 15:30 schreef Komakie het volgende:
vorig jaar alleen maar pech gehad met dubbeluitslagen waardoor ik nu zelfs 5/6 ben geworden.
Ook nog terwijl de dubbel mijn sterkste onderdeel is
quote:Op donderdag 6 april 2017 15:35 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
ik heb het juist met de single..... blijkbaar ben ik beter in dubbelen, terwijl single toch mijn favoriete ding is.
2017 6-5
2016 5-6
2015 6-5
2014 5-6
2013 6-5
ik weet denk ik nu al wat er volgend jaar op mijn pasje staat......
Dan moet ik weer eens in Zeeuws Vlaanderen gaan spelen!quote:Op vrijdag 7 april 2017 08:41 schreef knijn1985 het volgende:
al jaren aan het jojo-en in dubbel dan weer 6 en 5..
denk nu wel tijdje in de 5 te blijven, maar dit komt ook door niveaudaling in de rest van de omgeving lijkt het..
In de enkel weleens de 5 aangetikt, maar kan in de 5 net mijn wedstrijden niet afmaken, waar dit in de dubbel juist heel goed gaat.
De regels over het bier drinken na de wedstrijden?quote:Op zondag 9 april 2017 21:15 schreef TradeMarkie het volgende:
Beide partijen gewonnen. En 4-2 winst tegen een stel kleuters die de ongeschreven regels nog niet kennen
als thuisspelende ploeg zorgen voor het eerste rondje koffie en ga je bij elkaar op het terras zitten, als je een partij wint haal je een drankje voor je tegenstander, na afloop mag je best ff een bittergarnituur bestellen. en bier mochten ze nog niet drinken, want nog geen 18quote:Op zondag 9 april 2017 21:30 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
De regels over het bier drinken na de wedstrijden?
Of andere regels?
Zeker doen..week 31 toernooi in Terneuzen bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 8 april 2017 22:37 schreef XL het volgende:
[..]
Dan moet ik weer eens in Zeeuws Vlaanderen gaan spelen!
Dat toernooi was nooit mijn favoriet. Ik ga week 32 eens in de gaten houden!quote:Op maandag 10 april 2017 08:27 schreef knijn1985 het volgende:
[..]
Zeker doen..week 31 toernooi in Terneuzen bijvoorbeeld.
En als je met ze op het terras was gaan zitten had dat meerwaarde gehad denk je?quote:Op maandag 10 april 2017 06:08 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
als thuisspelende ploeg zorgen voor het eerste rondje koffie en ga je bij elkaar op het terras zitten, als je een partij wint haal je een drankje voor je tegenstander, na afloop mag je best ff een bittergarnituur bestellen. en bier mochten ze nog niet drinken, want nog geen 18
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |