flink litteken onder zijn lip, of had hij die al?quote:
JT lust ook wel een paar biertjes, zo te zien.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 09:55 schreef Xan21 het volgende:
Heerlijke show... een heleboel mensen weer dikker (zelfs Ozzy)... Zeke was vorige keer zoveel afgevallen, zonde. Wat Sandra daar weer doet snap ik niet zo goed... vind haar eigenlijk gewoon een meelifter en dan ook nog 2 keer gewonnen.
Een aantal zegt me eigenlijk niks.quote:Op dinsdag 14 maart 2017 20:12 schreef Xan21 het volgende:
Idd dat zei ik ook...jeesh...ik vind JT helemaal niet zo boeiend. Dat heb ik met een aantal winnaars... zoals Sandra... en waar is Fabioooo?
[ afbeelding ]
Stel je voor dat Tai erbij was geweest als ze die geiten hadden gevangen en Sandra alsnog compleet bonkers was gegaan en die beesten dood wildequote:Op donderdag 16 maart 2017 15:30 schreef Xan21 het volgende:
My god Caleb... grrrr die Tai... toch shifty.
Sandra heeft volgens mij stiekem allemaal MS-13-tattoeages.quote:Op vrijdag 17 maart 2017 11:49 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Stel je voor dat Tai erbij was geweest als ze die geiten hadden gevangen en Sandra alsnog compleet bonkers was gegaan en die beesten dood wilde
Ja dat! Erg jammer van Malcolmquote:Op vrijdag 24 maart 2017 14:51 schreef Tim86 het volgende:
Geniaal dit, al hoopte ik wel dat Sandra eruit zou gaan
had niet verwacht ooit zoveel verschillende manieren van spellen te zien bij de maal Malcolm. Met Malcomb als hoogtepuntquote:
quote:
Ik verbaas me er ook over, maar blijkbaar weet ze haat voor andere op te wekken.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 23:51 schreef Jaytje07 het volgende:
[..]
Echt belachelijk dat ze dat vreselijke wijf niet weg stemmen
Zo inderdaad niet normaal deze tribal.quote:Op donderdag 13 april 2017 19:05 schreef Wuwwa het volgende:
Spoiler alert: waarschijnlijk de heftigste tribal council ever. http://d.pr/v/IQmL
Oef, Varner zat vol met aannames en vooroordelen over Zeke, dat alles wat hij zei, verkeerd uitgelegd zou worden. Hij nam aan dat Zeke een rolmodel was in seizoen 33, en dat hij dat nu achterhield voor de rest. Maar dit werd zeer pijnlijk voor iedereen
Ik denk dat Varner dat nu wel door heeft. Je zag het besef tot hem komen dat hij een stap te ver was gegaan. Ik denk dat die man het nog het zwaarste heeft van allemaal.quote:Op donderdag 13 april 2017 20:03 schreef Xan21 het volgende:
Na een ietwat saaie aflevering eindigen met zo'n tribal... jeesh Varner low blow dudeeee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |