Deze is niet van de aldi. Deze is van de AH.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:51 schreef LuDann het volgende:
Jagar, wat klote!Ik hoop dat het meevalt met het regelen van een nieuw rijbewijs.
En Stippel, fijn dat wurm weer beter is! Die yoghurt ziet er lekker uit.
Ssssst, dat is precies wat ik probeer te creëeren.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:25 schreef pinquit het volgende:
Nooooohhh N al 1Hou opppp!
Verlatingsangst for life nu dus he, die gaat nevernooitniet het huis uit. Maar dat wil je toch juist?![]()
Ik had het online even opgezocht en zag dat de AH zelfs 2 verschillende merken heeft van kokosyoghurt. Ik mis yoghurt wel. Vooral tijdens het koken eigenlijk, niet zozeer om zo te eten. Ekoplaza moet ik ook nog eens heen binnenkort, voor edelgistvlokken. Schijnt dat dat een beetje naar parmezaanse kaas smaakt.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:11 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Deze is niet van de aldi. Deze is van de AH.
Binnenkort komen er ook andere variant smaakjes uit (volgens hun fb pagina)
Ach gut, pokjesquote:Op woensdag 11 mei 2016 09:57 schreef Krisvc het volgende:
Ik ben vandaag verplicht een dagje vrij, want L. moest zojuist met waterpokken van de opvang worden opgehaald. Pokje en ik zijn dus een dag extra thuis. Ze is nog vrolijker dan normaal, dus geen straf. Zo maar even havermout scoren, al lijkt ze nu nog nergens last van te hebben.
Volgens mij had ik dat ook bij de jumbo XL zien staan. Mega schap vol allerlei zaden, vlokken toeters en bellen. Ik had jammer genoeg niet genoeg tijd om daar uitgebreid te kijken.quote:Op woensdag 11 mei 2016 10:23 schreef LuDann het volgende:
[..]
Ik had het online even opgezocht en zag dat de AH zelfs 2 verschillende merken heeft van kokosyoghurt. Ik mis yoghurt wel. Vooral tijdens het koken eigenlijk, niet zozeer om zo te eten. Ekoplaza moet ik ook nog eens heen binnenkort, voor edelgistvlokken. Schijnt dat dat een beetje naar parmezaanse kaas smaakt.
Wat rot van het slechte slapen Mariposas! Slopend is dat. En Jagar, dat s'nachts feesten is zoooo herkenbaar.![]()
Memorylane voor Selvaria.Niet te geloven dat ze morgen alweer 1 jaar oud is!
Doorslaaps voor A van pinq! Wat goed, ik ben een beetje jaloers.Maar hier de laatste paar dagen ook nog maar 1 nachtvoeding opeens. Bizar, zo *hop* van minstens 3 naar 1 keer een paar slokken. Jammer dat ze alleen nog een aantal keer gewoon wakker wordt van iets en dan getroost moet worden.
Aw Kris, je pokje.Hopelijk krijgt ze er weinig last van.
Ja, zieke kindjes horen thuis natuurlijk, mee eens. J was echter niet ziek toen. Geen koorts, gewoon vrolijk, gewoon eten en drinken etc. Vandaar de vraagquote:Op woensdag 11 mei 2016 10:47 schreef Krisvc het volgende:
Beleid. Zieke kindjes horen thuis en niet op de opvang. Bij de waterpokken is er één lijn getrokken dat zolang de pokken niet ingedroogd zijn ze thuis moeten blijven. Koorts ondanks vrolijk en niet ziek kind is ook ophalen. Ik kan me er wel in vinden.
Als ie over zes maanden nog niet doorslaapt is dat nog steeds normaal volgens mijquote:Op woensdag 11 mei 2016 13:16 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik las een doorslaap! Wat tof!
Dan meteen een vraagje daar over voor de minibabymama's - hoe slapen die van jullie 's nachts? Ik word toch weer onzeker van de 'slaaptiealdoor'-vragen die mensen altijd stellen. Nee dus.. En volgens mij is dat normaal toch, voor een baby van 9 weken? Hij drinkt eigenlijk de hele dacht gewoon om de drie uur. Dus ook 's nachts, dat gaat dan gewoon door. Ik vind het niet erg ook eigenlijk, ik kan 'm meestal na de voeding en een boer en wat knuffels weer zo in z'n wieg leggen
. Tot een uur of 6, dan moet 'ie meestal poepen en dat gaat met veel gekreun en gegil
.
jonge, mijn baby van bijna 8 maanden slaapt nog niet door.quote:Op woensdag 11 mei 2016 13:16 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik las een doorslaap! Wat tof!
Dan meteen een vraagje daar over voor de minibabymama's - hoe slapen die van jullie 's nachts? Ik word toch weer onzeker van de 'slaaptiealdoor'-vragen die mensen altijd stellen. Nee dus.. En volgens mij is dat normaal toch, voor een baby van 9 weken? Hij drinkt eigenlijk de hele dacht gewoon om de drie uur. Dus ook 's nachts, dat gaat dan gewoon door. Ik vind het niet erg ook eigenlijk, ik kan 'm meestal na de voeding en een boer en wat knuffels weer zo in z'n wieg leggen
. Tot een uur of 6, dan moet 'ie meestal poepen en dat gaat met veel gekreun en gegil
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |