ditquote:Op maandag 9 mei 2016 20:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Iets valt je op? Heb je ook onderzocht of dat klopt? Dat lijkt me stap 1 voordat je naar een mogelijke verklaring zoekt.
Ik haal anderzijds ook mijn neus op voor vrouwen uit Winterswijk of Eindhoven.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:12 schreef Berk-24 het volgende:
In de typische studentensteden is er een mannentekort en vrouwen gaan voor kwaliteit. Ze willen graag een man uit hun eigen stad en niet uit Eindhoven of Winterswijk. Daarom willen ze liever langer single blijven waardoor de man uit Eindhoven of Winterswijk ook geen vrouw kan blijven door een vrouwentekort in die omgeving.
Dus zodra je niet hoort wat je wil horen moet er een slotje komen?quote:
Wat is je bron? Je komt nauwelijks met (hoogopgeleide) vrouwen in aanmerking, dus het kan niet anekdotisch zijn.quote:Op maandag 9 mei 2016 20:56 schreef syndroom het volgende:
Het valt me op dat veel hoogopgeleide vrouwen bewust single blijven terwijl mannen juist ervoor kiezen om een relatie aan te gaan en om aan kinderen te beginnen.
Is hier een verklaring voor? Wel opmerkelijk dat hoogopgeleide mannen vaak succesvol zijn met vrouwen en kinderen hebben terwijl laagopgeleide mannen vaak ongewenst kinderloos blijven.
Ik ook niet.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:00 schreef Njosnavelin het volgende:
Hm, dat valt mij helemaal niet op eigenlijk.
Die indruk heb ik niet echt eerlijk gezegd. Behalve dan wellicht dat inderdaad hoogopgeleide vrouwen wat vaker bewust single/kinderloos blijven dan lager opgeleide vrouwen.quote:Op maandag 9 mei 2016 20:56 schreef syndroom het volgende:
Het valt me op dat veel hoogopgeleide vrouwen bewust single blijven terwijl mannen juist ervoor kiezen om een relatie aan te gaan en om aan kinderen te beginnen.
Dat lijkt me toch niet zo opmerkelijk? Die liggen gewoon beter in de markt.quote:Is hier een verklaring voor? Wel opmerkelijk dat hoogopgeleide mannen vaak succesvol zijn met vrouwen en kinderen hebben terwijl laagopgeleide mannen vaak ongewenst kinderloos blijven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |