Ok, dat taalgebruik is blijkbaar normaal hier, succes ermee.quote:Op donderdag 16 juni 2016 21:23 schreef derLudolf het volgende:
Ligt aan de context, als je kankert om het kankeren kun je optyfen.
Waar slaat dat op?quote:Op donderdag 16 juni 2016 22:00 schreef derLudolf het volgende:
Stem je d66 Piet? Dat zijn ook van die twijfelkonten. Ja, nee, weet niet
Lijkt me normale feedback maar een fatsoenlijk antwoord is teveel gevraagdquote:Op donderdag 16 juni 2016 05:36 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik stoor me aan de titel van dit topic: PTA / Irritaties op de weg #108 A15; dagelijkse portie aids in asfaltvorm.
Chique antwoord, echt.quote:Op donderdag 16 juni 2016 22:00 schreef derLudolf het volgende:
Stem je d66 Piet? Dat zijn ook van die twijfelkonten. Ja, nee, weet niet
quote:Voor rellen, trollen, schelden en het steeds maar uitlokken van een verdediging bij degene die een irritatie post, wordt in dit topic vanaf heden niet meer gewaarschuwd, maar worden er streng notes uitgedeeld die tot een ban kunnen leiden. Kun je je niet gedragen of beheersen? Klik dan gerust dit topic weg.
Ja. Dat je het iemand die toch al weg gaat niet naar zijn zin hoeft proberen te maken, want dat is verspilde moeite.quote:Op donderdag 16 juni 2016 21:57 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ook nog iets nuttigs te melden verder?
Troll lekker verder.quote:Op donderdag 16 juni 2016 23:09 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja. Dat je het iemand die toch al weg gaat niet naar zijn zin hoeft proberen te maken, want dat is verspilde moeite.
Het gaat wel ergens over namelijk een ongewenste ziekte in TT.quote:Op donderdag 16 juni 2016 23:15 schreef Anne het volgende:
Heren, het gaat echt helemaal nergens meer over,
Dus de mod die de TT heeft aangemaakt was niet derLudolf.quote:Op donderdag 16 juni 2016 23:15 schreef Anne het volgende:
Heren, het gaat echt helemaal nergens meer over, dus laten we er een eind aan breien; De moderator die de TT heeft aangemaakt vindt hem kunnen, ik vind hem kunnen en als ik zo tussen de regels doorlees, vindt derLudolf hem ook kunnen.
Ik vind de TT in ieder geval niet aanstotelijk en ja, van mij mag je een persoon waar je jezelf aan hebt geïrriteerd, in het topic best een keertje een tyfuslijder noemen, zolang het maar niet richting een user gericht is, want dat is dan weer absoluut not done.
Dat waren mijn twee centjes. En ik ga nu naar bed.
Verrassend.quote:Op donderdag 16 juni 2016 23:15 schreef Anne het volgende:
De moderator [...] vindt hem kunnen, ik vind hem kunnen ...
Ten eerste quote je nogal selectief, vind je niet?quote:Op vrijdag 17 juni 2016 06:23 schreef Ridocar het volgende:
Ondanks dat die aids-tt mij niet heel erg kan boeien:
[..]
Verrassend.
Ik kan mij niet herinneren dat jullie van mening verschilden over beslissingen qua moderatie (en dan heb ik het niet over een favoriet kleurtje ofzo). Tot zover de objectieve second opinion.
quote:Op woensdag 22 juni 2016 19:01 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wat begrijp jij niet, trotse dierenbeul? Blijf van mijn posts af.
Jij bent voor mij een gewone kut-user annex dierenbeul hoor. Commentaar kan dus gewoon in de sc.quote:Op woensdag 22 juni 2016 19:04 schreef derLudolf het volgende:
Commentaar op mod acties mogen in dit topic
[..]
Dat mag je vinden. Maar Anne was duidelijk met die edit. En dan kun je gewoon kappen. Wat je ook van me vindquote:Op woensdag 22 juni 2016 19:12 schreef Duvel het volgende:
[..]
Jij bent voor mij een gewone kut-user annex dierenbeul hoor. Commentaar kan dus gewoon in de sc.
1 Ik had mijn ziens al mijn visie gegeven.quote:Op woensdag 22 juni 2016 19:16 schreef Duvel het volgende:
Ludolf, je misbruikt je modknoppen om geen verantwoording te hoeven afleggen over een post als user. Dat lijkt me niet de bedoeling.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |