Tot nu toe wel ja. Amper fouten aan Koreaanse kant, vreselijk degelijk en als het even niet loopt dan gaan ze terug naar Kim. Aan Nederlandse kant gewoon net wat teveel fouten, geen servicedruk en een blokkering die nog niet lekker staat. Dan krijg je dit.quote:Op zondag 15 mei 2016 09:41 schreef Pedroso het volgende:
Korea vandaag gewoon beter, is weinig aan te doen tot nu toe.
Yep, Korea verdedigend ijzersterk en met Kim iemand die alles goed doet en dan heb je een probleem als je zelf niet top speelt.quote:Op zondag 15 mei 2016 09:43 schreef TheArt het volgende:
[..]
Tot nu toe wel ja. Amper fouten aan Koreaanse kant, vreselijk degelijk en als het even niet loopt dan gaan ze terug naar Kim. Aan Nederlandse kant gewoon net wat teveel fouten, geen servicedruk en een blokkering die nog niet lekker staat. Dan krijg je dit.
Nee, maar dat op papier zegt niets. Op papier maakt Thailand ook geen kans, maar die gaan zich echt wel in de strijd om de tickets mengen.quote:
En Peru ja. En het is ook niet ondenkbaar dat ze winnen van Italië of Japan.quote:Op zondag 15 mei 2016 10:21 schreef Max23 het volgende:
Winnen van Thailand en de Dom. Republiek is genoeg toch?
En dat zijn ze wel. Thailand liep in de eerste set ook over Italië heen. Ze hebben echt een goede ploeg, maar worden nu gewoon weggespeeld.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |