maak je geen zorgen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:43 schreef static het volgende:
[..]
Wat fijn dat je er dan ook komt posten.
nee echt lands meest verschrikkelijke dj ooit. Een zege voor de fm band dat die man geen radio meer maakt.quote:
Qua radio ben ik het niet vaak met je eens, maar dit keer wel.quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:56 schreef Joene het volgende:
[..]
nee echt lands meest verschrikkelijke dj ooit. Een zege voor de fm band dat die man geen radio meer maakt.
PJR?!😳quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:07 schreef Loveless85 het volgende:
Ik wacht nog steeds op de intrede van PJR.
Bedankt, Hans.quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:43 schreef GGMM het volgende:
In principe is dit een topic vol trieste ziellepoten
Mattie iig nietquote:
Het is zielepotenquote:Op woensdag 4 mei 2016 12:43 schreef GGMM het volgende:
In principe is dit een topic vol trieste ziellepoten
Dit, zodra die terug komt op de radio luistert heel Nederland meequote:Op woensdag 4 mei 2016 11:11 schreef KingRadler het volgende:
dit is wel goed voor de zender, net of Qmusic hierachter zit
Dus Evert weet dat Kirsten het heeft opgebiecht? Dat vind ik persoonlijk een verzachtende omstandigheid, voor zo ver er in dit verhaal überhaupt nog lichtpuntjes te vinden zijn, maar het lijkt me sterk. Dit heeft ze echt niet opgebiechtquote:Op woensdag 4 mei 2016 10:49 schreef Ticootje het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p/25722709
dat is m
Dus de vader van de tweeling is Johan P.?quote:Op woensdag 4 mei 2016 14:51 schreef amaranta het volgende:
Ik zat net naar de radio te luisteren (Q music). En op het nieuws ging het over het vonnis van die kerel die zijn nichtje heeft verkracht en vermoord.
Hij liep vooraan mee met de stille tocht, hielp zoeken en droeg zelfs haar kist.
Sommige mensen zijn gewoon ziek in hun hoofd.
En laten zich bezwangeren.
Wat ik wilde zeggen. Zelfs van iemand van wie je her dus niet verwacht.
Misschien hoopte ze wel gewoon dat het wél van hem was of dat hij er nooit achter zou komen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 14:55 schreef Nadine26 het volgende:
Nee hoor. Dat is anders gegaan. Kirsten had, als ze het wilde vertellen, wel eerder een momentje gevonden.
Nee, maar hij had ook een 2de agenda.quote:Op woensdag 4 mei 2016 14:57 schreef mjh487 het volgende:
[..]
Dus de vader van de tweeling is Johan P.?
1 op de 3. Lees je wel wat je schrijft?quote:Op woensdag 4 mei 2016 14:58 schreef FANN het volgende:
[..]
Misschien hoopte ze wel gewoon dat het wél van hem was of dat hij er nooit achter zou komen.
Bijna één op de drie Nederlandse mannen die via een dna-test laten onderzoeken of zij de biologische vader zijn van een kind krijgen de deksel op hun neus las ik ergens
1 op de drie die het laat onderzoeken....quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:01 schreef amaranta het volgende:
[..]
1 op de 3. Lees je wel wat je schrijft?
Dat is trouwens eerder in dit topic al weerlegd.
Bron:quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:01 schreef FANN het volgende:
[..]
1 op de drie die het laat onderzoeken....
1 op de drie die het laat onderzoeken zeg ik toch?quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:02 schreef amaranta het volgende:
1 op de 3. Dat zou dus beteken. Dan van de 450 kinderen op mijn school. 150 kinderen een andere vader hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |