Lijkt me dat ze beseffen dat serie-Dorne niet bijster interessante is na Oberyn en ze die nu in de koelkast hebben gezet totdat Dany met haar draken komt.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 12:21 schreef Luuksor het volgende:
First!
Ben benieuwd hoe GRRM zijn verhaallijnen zich uitspelen tegenover de show lijnen.. Vooral de fAegon / Dorne lijn..
In de boeken is het juist extreem interessant, vooral als je geloofd dat Doran Martel in secret achter heel veel ding het mastermind was. (Jaimes zwaardhand afhakken, Cersei laten opsluiten door Sparrows, Tywin Vergiftigen.) Maar omdat ze het hele verhaallijn zelf zo hebben verpest in de show en vanwege feministisch bullshit hebben ze er maar een eind aangemaakt.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:08 schreef ems. het volgende:
[..]
Lijkt me dat ze beseffen dat serie-Dorne niet bijster interessante is na Oberyn en ze die nu in de koelkast hebben gezet totdat Dany met haar draken komt.
Ik hoop dat the Blackfish nog een terugkeer gaat maken.
Ze willen in seizoen 8 klaar zijn met de serie, dus ik denk dat het nog wel snel gaat de komende afleveringenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:00 schreef Jasonjj90 het volgende:
Ik blijf toch het gevoel houden dat de serie een beetje in de wacht staat tot tWoW uitkomt. Ze gaan hier en daar wel iets verder als de boeken, maar in de meeste plaatsen maken ze een loep terug naar een eerder verhaallijn. (Zie Greyjoys, Jaime naar Riverlands.) Of ze wijken compleet af zoals in Dorne en Stannis
Dingen zijn heel anders in het boek in het Noorden. Ten eerste staan de Manderlies aan zijn kant en stuurt hij nu dus enkel de Frey's op Stannis af, daarnaast zijn er behoorlijke hints naar Stannis die het bevroren meer gaat gebruiken als in de historische Battle on the Ice.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:50 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Voor feminisme in GoT kan je beter kijken naar Brienne, Arya, Gilly etcetera.
Die sandsnakes zijn in de serie gewoon debiel, daar zou ik niet het frame van feminisme opplakken. Beetje flauw om ze dat te noemen alleen maar omdat je aan beide een hekel hebt.
Verder maakt de serie me eigenlijk vooral benieuwd naar de boeken, bijna elke verhaallijn is daar beter in.
Stannis wijkt trouwens toch amper van de boeken af? Zijn karakter hebben ze bijna perfect uitgebeeld en hij zal dus ook wel doodgaan bij zijn faaltocht naar Winterfell.
Wut?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:13 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
In de boeken is het juist extreem interessant, vooral als je geloofd dat Doran Martel in secret achter heel veel ding het mastermind was. (Jaimes zwaardhand afhakken, Cersei laten opsluiten door Sparrows, Tywin Vergiftigen.) Maar omdat ze het hele verhaallijn zelf zo hebben verpest in de show en vanwege feministisch bullshit hebben ze er maar een eind aangemaakt.
Dit jaquote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:59 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Dingen zijn heel anders in het boek in het Noorden. Ten eerste staan de Manderlies aan zijn kant en stuurt hij nu dus enkel de Frey's op Stannis af, daarnaast zijn er behoorlijke hints naar Stannis die het bevroren meer gaat gebruiken als in de historische Battle on the Ice.
Verwacht een hele andere verhaallijn in de North en in de Vale.
[..]
Wut?
Ditquote:
Heb geen hekel aan feminisme, maar het gevoel afgeven van alle mannen zijn zwak wij vrouwen zijn sterk is dan weer een uiterste en dat noem ik wel klassiek extremistisch feminisme.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:50 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Voor feminisme in GoT kan je beter kijken naar Brienne, Arya, Gilly etcetera.
Die sandsnakes zijn in de serie gewoon debiel, daar zou ik niet het frame van feminisme opplakken. Beetje flauw om ze dat te noemen alleen maar omdat je aan beide een hekel hebt.
Verder maakt de serie me eigenlijk vooral benieuwd naar de boeken, bijna elke verhaallijn is daar beter in.
Stannis wijkt trouwens toch amper van de boeken af? Zijn karakter hebben ze bijna perfect uitgebeeld en hij zal dus ook wel doodgaan bij zijn faaltocht naar Winterfell.
Zoek maar op Dornish Masterplan. Doran is al zijn hele leven bezig de Lannisters op hun plaats te zetten. Onderdeel was de belangrijkste dingen afnemen van Tywin en zijn Kinderen. Qyborn speelt hierin een grote rol en zoals ik verwacht is Qyborn een kronie van de Martels.quote:
Uh, nee, Tywin, de Mountain en die andere gast. De kinderen zijn duidelijk niet het doelwit. Waarom zou Oberyn dan voor Tyrion vechten. Of, als Qyborn een Martel-Kronie is, waarom zou hij dan Frankenmountain maken om voor Cersei te kunnen vechten?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:14 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Zoek maar op Dornish Masterplan. Doran is al zijn hele leven bezig de Lannisters op hun plaats te zetten. Onderdeel was de belangrijkste dingen afnemen van Tywin en zijn Kinderen. Qyborn speelt hierin een grote rol en zoals ik verwacht is Qyborn een kronie van de Martels.
Hij was niet aanwezig bij de hand. Hij was wel een Bloody Mummer maar was geloof ik in Harrenhal. Hij is juist degene die Jaime red door zeer goed medisch werk te doen, kon hij hem dan niet gewoon aan infectie laten sterven?quote:Qyborn was aanwezig bij alle belangrijke zaken omtrent de Lannisters. Hij was een Bloody Mommer (De mensen die hem zijn hand hebben afgehakt.) Hij was in Kingslanding toen Tywin Vergiftigd werd (Hij zat niet voor niets op de WC toen Tyrion hem vermoordde, hij was al aan het doodgaan). Hij was in Kingslanding in Cersei's oor aan het fluisteren om haar meer gek te maken dan dat ze al was. En zo heb je een aantal van zulke voorbeelden.
Ik zou Alleras dan nog overtuigender vinden dan Oberyn. Oberyn is geloof ik totaal niet geassocieerd met Marwyn.quote:Dit hoeft natuurlijk niet waar te zijn. Maar de link kan zeker gelegd worden. Qyborn was in Oldtown met Marwyn (Die hij idoliseerden) Oberyn was ook in Oldtown met Marwyn.
Ah, Preston Jacob. Ik weet niet of je dit weet maar die staat niet zo hoog aangeschreven als het op theorieën aankomt in het ASOIAF fandom, dus ik betwijfel of ik overtuigd zou raken.quote:Het is moeilijk dit uit te leggen met weinig woorden, als je echt meer wilt weten en meer details moet je Preston Jacobs opzoeken op YouTube en luisteren naar zijn Dornish Masterplan. Het is 9 parts van 15 minuten ongeveer, maar dan ben je net zo overtuigd als ik geloof me.
Om te bewijzen dat de Lannisters leugenaars zijn. Lannisters hebben de Martels zogenaamd het hoofd van de mountain gestuurd. Als er dan een 8 voet monsterzombie is lijkt dat wel bewijs te zijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:45 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Uh, nee, Tywin, de Mountain en die andere gast. De kinderen zijn duidelijk niet het doelwit. Waarom zou Oberyn dan voor Tyrion vechten. Of, als Qyborn een Martel-Kronie is, waarom zou hij dan Frankenmountain maken om voor Cersei te kunnen vechten?
Ik denk dat we er toch nu wel van overtuigd zijn dat degene die de daad verricht niet altijd het brein is achter een actie. Qyborn kan zeker in het oor van Vargo Hoat hebben gefluisterd wat hij het beste kon doen.quote:[..]
Hij was niet aanwezig bij de hand. Hij was wel een Bloody Mummer maar was geloof ik in Harrenhal. Hij is juist degene die Jaime red door zeer goed medisch werk te doen, kon hij hem dan niet gewoon aan infectie laten sterven?
De Bloody Mummers hakken handen en voeten af, dat is wat ze doen, daar hebben ze geen 'Martell-Cronie' voor nodig, zeker niet een die op dat moment zelf niet aanwezig is.
Sarella is nog niet lang in Oldtown dus dat kan niet. Oberyn hing graag rond in Oldtown brothels... Marwyn hing ook graag rond in Oldtown brothels, dus de link kan zeker gelegd worden ookal is het inderdaad niet letterlijk gezegd.quote:[..]
Ik zou Alleras dan nog overtuigender vinden dan Oberyn. Oberyn is geloof ik totaal niet geassocieerd met Marwyn.
Het kan mij persoonlijk niet veel schelen wat andere mensen over hem denken, feit is dat ik ook maar niemand heb horen praten over de boeken als hij. Die gast heeft een heel eigendunkerig toontje moet ik zeggen, maar hij kent wel elk zinnetje van elk boek dat GRRM ooit heeft geschreven en hij is niet bang een niet populaire route te bewandelen. Als ik GRRM zo inschat is hij ook niet zo van de populaire route.quote:[..]
Ah, Preston Jacob. Ik weet niet of je dit weet maar die staat niet zo hoog aangeschreven als het op theorieën aankomt in het ASOIAF fandom, dus ik betwijfel of ik overtuigd zou raken.
Wat doet hij nou werkelijk voor de Lannisters. Jij weet niets van de ethiek van Doran. Doran werkt samen met Oberyn. Oberyn heeft in mijn mening wel degelijk een link met Qyborn en Marwyn. En Qyborn is bewezen is een slim karakter en hij is geweldig in genezen, waarom zou je hem niet in dienst nemen.quote:De waarom vraag is bijvoorbeeld nog helemaal niet beantwoord. Waarom zou Qyburn het vuile werk opknappen van de Lannisters? Waarom associeerd Doran zich met iemand met een voor hem compleet verwerpelijk ethiek waarvan hij nooit had kunnen voorspellen dat hij nuttig kon zijn? Het is niet alsof hij kon voorspellen dat Jaime in de handen zou vallen van de Bloody Mummers.
Dit geef ik toe vandaar dat ik ook aanraadt die filmpjes te kijken als je er meer van wilt weten. Ik ben lang niet zo goed in het uitleggen van dingen die in mijn hoofd heel duidelijk zijn. Sorry hiervoor.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:43 schreef Norrage het volgende:
wat ik nu lees, zonder de filmpjes, vind ik wel heel erg vergezocht zeg...
En dan zeggen de Lannisters: nee hoor, is iemand anders. En dan? Kan het iemand een fuck schelen behalve Dorne zelf? De Tyrells hebben volgens Kevan allemaal door wie het is, niemand zegt er iets over.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:27 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Om te bewijzen dat de Lannisters leugenaars zijn. Lannisters hebben de Martels zogenaamd het hoofd van de mountain gestuurd. Als er dan een 8 voet monsterzombie is lijkt dat wel bewijs te zijn.
Nee, dat kan niet. Het klopt gewoon van geen kant. Doran wist waarschijnlijk niet eens dat Jaime ontsnapt/vrijgelaten was, laat staan dat die een plan naar Qyburn kon communiceren. Nog afgezien van het feit dat hij niets aan Qyburn heeft als Jaime niet toevallig bij de Mummers terecht komt. Dit gaat ervanuit dat:quote:[..]
Ik denk dat we er toch nu wel van overtuigd zijn dat degene die de daad verricht niet altijd het brein is achter een actie. Qyborn kan zeker in het oor van Vargo Hoat hebben gefluisterd wat hij het beste kon doen.
Sure. Dus nu is het feit dat hij Jaime's leven en/of rest van zijn arm red een teken dat hij anti-Lannister is. Dit is helemaal geen kromme logica.quote:Nogmaals de Martels willen de Lannister kinderen niet dood, ze willen belangrijke dingen afnemen en de naam Lannister te schande maken.
Het afhakken van Jaime's hand was niet zomaar een actie van cruelty er zat gedachte achter. Dit zei Roose letterlijk tegen Jaime.
Om andere redenen, echter. Oberyn is geile gast, Marwyn is uit op arcane geheimen.quote:[..]
Sarella is nog niet lang in Oldtown dus dat kan niet. Oberyn hing graag rond in Oldtown brothels... Marwyn hing ook graag rond in Oldtown brothels, dus de link kan zeker gelegd worden ookal is het inderdaad niet letterlijk gezegd.
[..]
Zijn genoeg mensen die genoeg weten op podcast of fora, echter. Die hebben vaak betere theorieën.quote:Het kan mij persoonlijk niet veel schelen wat andere mensen over hem denken, feit is dat ik ook maar niemand heb horen praten over de boeken als hij. Die gast heeft een heel eigendunkerig toontje moet ik zeggen, maar hij kent wel elk zinnetje van elk boek dat GRRM ooit heeft geschreven en hij is niet bang een niet populaire route te bewandelen. Als ik GRRM zo inschat is hij ook niet zo van de populaire route.
Heelt Jaime, creeert een monster om Cersei's trial te redden en lijkt zijn best te doen voor Cercei.quote:[..]
Wat doet hij nou werkelijk voor de Lannisters.
Ik heb de boeken gelezen. Zijn filosofie met de watertuinen, het gedoe met de Yronwoords, het gedoe met Myrcella, de POV's van Quentyn, Arianne en Areo Hotah kunnen mij geen idee geven van hoe hij over het kwetsen van onschuldige mensen denkt etc.?quote:Jij weet niets van de ethiek van Doran.
Omdat hij in de Bloody Mummers zit? Een groep mercenaries uit Essos die Tywin voor de lolz toevallig naar Westeros haalde omdat ze zo sadistisch zijn? Wat heb je aan een geheim agent in een random mercenary company?quote:Doran werkt samen met Oberyn. Oberyn heeft in mijn mening wel degelijk een link met Qyborn en Marwyn. En Qyborn is bewezen is een slim karakter en hij is geweldig in genezen, waarom zou je hem niet in dienst nemen.
Doran is heel lang een speler omdat hij niet speelt. Zijn plannen waren zo lange termijn en hadden zo weinig directe invloed van zijn kant dat het eerder procrastination is dan een daadwerkelijk plan. Dorans plan was om Viserys en Arianne te trouwen, maar hij zorgt er niet voor dat Viserys geen bedelaar is, houd geen oogje op hem en is hem helemaal kwijt nadat hij de Dothraki Sea opgaat. Daarna veranderd het plan en is het Quentyn en Dany. Er zijn geen agenten in Essos die hem helpen of informatie geven. Het is Quentyn, wat vrienden en een Maester.quote:In dat laatste heb je echter wel een punt er waren zoveel mensen op zoek naar Jaime, het is onmogelijk te weten dat hij in die handen zou vallen. Maar Doran is al langer een speler van de "Game of Thrones" Dan elk ander Karakter in de boeken, dus ik zou zeggen dat hij op een heleboel plaatsen een heleboel kronies heeft zitten.
En nogmaals iedereen mag natuurlijk geloven wat hij/zij wilt, maar ik vind het wel een interessante en niet ongeloofwaardige theorie
Ik denk dat we er beter over kunnen ophouden, we zullen anders toch onszelf steeds herhalen. Natuurlijk zijn er vele punten tegen iets te verzinnen, maar dit geld voor iedere theorie die ik ooit heb gelezen. Nogmaals mijn uitleg is niet briljant toegegeven, maar als je de filmpjes ook daadwerkelijk hebt gezien dan snap je beter wat ik hier probeerde te zeggen. Je moet echter niet een persoon afkraken doordat je een mening van een ander hebt gelezen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:08 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
En dan zeggen de Lannisters: nee hoor, is iemand anders. En dan? Kan het iemand een fuck schelen behalve Dorne zelf? De Tyrells hebben volgens Kevan allemaal door wie het is, niemand zegt er iets over.
[..]
Nee, dat kan niet. Het klopt gewoon van geen kant. Doran wist waarschijnlijk niet eens dat Jaime ontsnapt/vrijgelaten was, laat staan dat die een plan naar Qyburn kon communiceren. Nog afgezien van het feit dat hij niets aan Qyburn heeft als Jaime niet toevallig bij de Mummers terecht komt. Dit gaat ervanuit dat:
1. Qyburn wist dat de BM Jaime tegen zouden komen (lijkt me sterk)
2. Vargo Hoat naar Qyburn luisterd.
3. Dat Qyburn om onduidelijke reden een Martell agent is bij de BM voordat er iets met Lannisters aan de hand is.
[..]
Sure. Dus nu is het feit dat hij Jaime's leven en/of rest van zijn arm red een teken dat hij anti-Lannister is. Dit is helemaal geen kromme logica.
[..]
Om andere redenen, echter. Oberyn is geile gast, Marwyn is uit op arcane geheimen.
[..]
Zijn genoeg mensen die genoeg weten op podcast of fora, echter. Die hebben vaak betere theorieën.
[..]
Heelt Jaime, creeert een monster om Cersei's trial te redden en lijkt zijn best te doen voor Cercei.
[..]
Ik heb de boeken gelezen. Zijn filosofie met de watertuinen, het gedoe met de Yronwoords, het gedoe met Myrcella, de POV's van Quentyn, Arianne en Areo Hotah kunnen mij geen idee geven van hoe hij over het kwetsen van onschuldige mensen denkt etc.?
Dat hij misschien niet de Westeros doktor Mengele inhuurd?
[..]
Omdat hij in de Bloody Mummers zit? Een groep mercenaries uit Essos die Tywin voor de lolz toevallig naar Westeros haalde omdat ze zo sadistisch zijn? Wat heb je aan een geheim agent in een random mercenary company?
Als ze hem in dienst hadden genomen nadat hij zijn ketting kwijt was geraakt, hadden ze hem toch heus niet daar heen gestuurd?
[..]
Doran is heel lang een speler omdat hij niet speelt. Zijn plannen waren zo lange termijn en hadden zo weinig directe invloed van zijn kant dat het eerder procrastination is dan een daadwerkelijk plan. Dorans plan was om Viserys en Arianne te trouwen, maar hij zorgt er niet voor dat Viserys geen bedelaar is, houd geen oogje op hem en is hem helemaal kwijt nadat hij de Dothraki Sea opgaat. Daarna veranderd het plan en is het Quentyn en Dany. Er zijn geen agenten in Essos die hem helpen of informatie geven. Het is Quentyn, wat vrienden en een Maester.
Klinkt dit als iemand die overal spionnen heeft zitten?
Bobby en co. hadden tenminste nog Jorah.![]()
Doran is een goed mens, maar een matige speler, eerdere een inverse Littlefinger of Varys dan iemand die op dat niveau meekan.
Natuurlijk moet je alles geloven wat je wilt, maar er zijn zo'n 50 geloofwaardigere theorieën out there, dus ik zou anders kiezen.
Zijn strijdplannen en wie hem precies vermoord zijn toch maar details. Voorlopig heeft hij ook gewoon verraders tussen die mountainclans die hij heeft gerecruteerd zitten en is het gewoon een all-round faler. Zonder Davos was hij al jaren dood geweest, en gezien Davos niet bij hem is schat ik zijn kansen om te blijven leven niet veel hoger dan in de serie.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:05 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Stannis is in de boeken alles behalve dood en zijn kansen op overwinnen is vele malen groter. In de boeken is hij de beste levende strijdaanvoerder in Westeros. Hij heeft in de boeken een veel beter plan dan volledig vertrouwen op een rode priesteres. En ook al zou hij dood gaan kan dat niet op dezelfde manier, Brienne is immers heel ergens anders. Dit noem ik afwijkend inderdaad.
Hij heeft de siege of Storms End overleeft. Hij heeft Dragonstone ingenomen. Hij heeft de vloot van de Ironmen vernietigd. Ik weet niet hoezo jij denkt de mountainclans verraders zijn, die zijn pro-Stark / anti-Bolton. De verraders waren de Karstarks en daar kwam hij ook achter. Davos heeft niet zoveel betekend voor Stannis op het smokkelen van voedsel naar Storms End na dan. Hij is zeker niet een all-round faler. Zoek jij maar iemand met betere battle credentials dan Stannis en nog leeft.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:38 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Zijn strijdplannen en wie hem precies vermoord zijn toch maar details. Voorlopig heeft hij ook gewoon verraders tussen die mountainclans die hij heeft gerecruteerd zitten en is het gewoon een all-round faler. Zonder Davos was hij al jaren dood geweest, en gezien Davos niet bij hem is schat ik zijn kansen om te blijven leven niet veel hoger dan in de serie.
Ik dacht dat die karstarks een van de mountain clans waren. Maar blijkbaar niet. In ieder geval is het in het geval van de mountain clans alleen maar aan Jon Snow te danken dat Stannis daar uberhaupt over kan beschikken. Als het aan Stannis had gelegen was hij gewoon recht in de val van de Karstarks gelopen. Prima als jij dat strategisch briljant vindt.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:47 schreef Jasonjj90 het volgende:
[..]
Hij heeft de siege of Storms End overleeft. Hij heeft Dragonstone ingenomen. Hij heeft de vloot van de Ironmen vernietigd. Ik weet niet hoezo jij denkt de mountainclans verraders zijn, die zijn pro-Stark / anti-Bolton. De verraders waren de Karstarks en daar kwam hij ook achter. Davos heeft niet zoveel betekend voor Stannis op het smokkelen van voedsel naar Storms End na dan. Hij is zeker niet een all-round faler. Zoek jij maar iemand met betere battle credentials dan Stannis en nog leeft.
De Boltons hebben juist de verraders in hun midden in vorm van de Manderly's. En Stannis was overduidelijk bezig met een plan om de Boltons te stoppen en hij heeft ook nog eens de Ironbank achter zich.
Ik zou niet te veel waarde hechten aan zijn prestaties in het verleden, waarschijnlijk word zijn kunde zwaar overdreven en had hij gewoon telkens de overmacht. Van wat we zien sinds clash of kings is hij niet capabel. Daarbij de beste battle credentials in Westeros zoals je zegt, stelt niet zoveel voor bijna iedereen die daar goed in was zit niet in Westeros of is vermoord of is nog te jong of heeft geen kans gehad om ze (bewezen) te hebben.quote:Lord Seaworth is a man of humble birth, but he reminded me of my duty, when all I could think of was my rights. I had the cart before the horse, Davos said. I was trying to win the throne to save the kingdom, when I should have been trying to save the kingdom to win the throne.[11] ”
– Stannis, to Jon Snow
Ik downplay niet dat Davos hem heeft gered op Storms End, dit heb ik ook aangegeven. Jon heeft inderdaad aangegeven wat Stannis het beste kan doen. Stannis heeft echter geluisterd en dit ook gedaan. Ik weet niet of je het begrijpt maar het is juist een enorm goede kwaliteit om te luisteren naar mensen die meer weten over gebieden die jij wilt overnemen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 17:26 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik dacht dat die karstarks een van de mountain clans waren. Maar blijkbaar niet. In ieder geval is het in het geval van de mountain clans alleen maar aan Jon Snow te danken dat Stannis daar uberhaupt over kan beschikken. Als het aan Stannis had gelegen was hij gewoon recht in de val van de Karstarks gelopen. Prima als jij dat strategisch briljant vindt.
Zonder Davos was Stannis gewoon al dood in Storms End, hij erkent dat ook want anders zou hij Davos niet ridderen. Waarom jij dit wil downplayen weet ik niet. In ieder geval was hij zonder Davos ook nooit naar het noorden gevaren en dus gewoon totaal kansloos aangepakt op dragonstone of in een blaze of glory. Om even de Asoiaf wiki te quoten
[..]
Ik zou niet te veel waarde hechten aan zijn prestaties in het verleden, waarschijnlijk word zijn kunde zwaar overdreven en had hij gewoon telkens de overmacht. Van wat we zien sinds clash of kings is hij niet capabel. Daarbij de beste battle credentials in Westeros zoals je zegt, stelt niet zoveel voor bijna iedereen die daar goed in was zit niet in Westeros of is vermoord of is nog te jong of heeft geen kans gehad om ze (bewezen) te hebben.
Volgens mij moet je nog een keer de boeken lezen. Jon heeft maar 1 doel dat is de WhiteWalkers verslaan. In de oorlog tussen dood en levend heeft iedereen een rol en moeten karakters bij elkaar komen. Dus het verhaallijn van Jon zal niet veranderen door Stannis verder. Roose en Ramsay met welk leger? Het Noorden waar iedereen een hekel aan ze heeft? De Lannisters?? Die nu echt wel met andere dingen bezig zijn en hun echt niet gaan helpen. Beetje uit het niets gegrepen dit.quote:Daarbij stel Stannis wint en hij vermoord Ramsay en Roose, dan zie ik niet echt waarom Jon Snow nog opnieuw tot leven moet worden gewekt. Wat zou hij doen Stannis joinen om Westeros te veroveren? Bij de muur blijven?
Het lijkt mij eerder duidelijk dat zelfs als Stannis bij Winterfell wint, Roose en/of Ramsay zeker weg zullen komen en daarna Stannis verzwakte troep ergens opvegen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |