Zondag patatdag tochquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:20 schreef Insomnia_ het volgende:
WOW, ik schreef 1-2 keer per week.
Zoveel cheat ik ook weer niet.
Moest maand zijn.
ja die stuurden me vandaag een mail dat ze al genoeg mensen hadden en toen ging ik voicemail luisteren en hadden ze gebeld dat die mail een foutje was en dat ik moest terug bellen.quote:
Mwah weet niet. 1x pw kan in principe prima.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:21 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Nee elke week ongezond vind ik te veel.
Ohhhh nicequote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:20 schreef supersof het volgende:
[..]
ja die stuurden me vandaag een mail dat ze al genoeg mensen hadden en toen ging ik voicemail luisteren en hadden ze gebeld dat die mail een foutje was en dat ik moest terug bellen.
Dus dat ga ik morgen doen
Zou alleen niet weten waaromquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:22 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mwah weet niet. 1x pw kan in principe prima.
quote:
ja beetje collegaquote:
Sommige mensen hebben die behoeftequote:
Is toch niet veelquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:23 schreef Fok-it het volgende:
[..]En altijd zeggen. Ja maar 3/4 keer pw take away
Elke avond
Eten halen![]()
![]()
![]()
quote:
Kan geen dm inlezen weet je toch schat .quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:23 schreef supersof het volgende:
[..]
ja beetje collega
waarom heb je nog steeds niet mn dm beantwoord elan
Ken ook wel mensen die een brood per dag eten.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:25 schreef Fok-it het volgende:
Sommige zaten gewoon aan 20 boterhammen per dag ofzo en beweerde bij hoog en laag dat dat gewoon normaal was
Bij mijn opa en oma gingen er ook veel broden doorheen hoor. Maar mijn vader en oom aten gewoon echt veelquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:25 schreef Fok-it het volgende:
Ik vond dat brood topic wat ik laatst tegenkwam op fok wel heel bizar. Was iets van 10 jaar geleden hoeveel brood je per dag at
Sommige zaten gewoon aan 20 boterhammen per dag ofzo en beweerde bij hoog en laag dat dat gewoon normaal was
oke zal ik wel doen danquote:Op dinsdag 3 mei 2016 00:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Kan geen dm inlezen weet je toch schat .
Stuur gwn PM dan als belangrijk is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |