Dat moet je dus nooit doen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:13 schreef supersof het volgende:
gewoon stoppen met de pil
"oeps, schatje, was er per ongeluk twee vergeten"
kun je dat laten testenquote:
nee gohquote:
Ik soms eentjequote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:16 schreef Lokasenna het volgende:
Ik vergeet er echt wel eens twee. Hopelijk word ik geloofd als het ooit mis zou gaan.
denk niet dat kaneel met scherp schietquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:16 schreef Lokasenna het volgende:
Ik vergeet er echt wel eens twee. Hopelijk word ik geloofd als het ooit mis zou gaan.
Ja, eentje boeit niet zoveel. Maar heb wel eens de neiging te vergeten dat ik ze uberhaupt moet gebruiken en dan denk ik er na een paar dagen ineens weer aan, meestal door bloed.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:16 schreef supersof het volgende:
[..]
Ik soms eentje
maar maakt tegenwoordig niet meer uit met de pil van tegenwoordig
Ja bij fertiliteitafdeling in ZH, moet je daar heen met je kwakkie gaan ze met microscoop checken op kwaliteit en kwantiteit. Mijn ex heeft volgens mij zoon van mij. Maar weet niet zeker man. Erg he.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:15 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
kun je dat laten testen
buiten een vrouw zwanger maken
Niet dat ik reden heb om aan de fertiliteit te twijfelen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:17 schreef Elan het volgende:
Ja bij fertiliteitafdeling in ZH, moet je daar heen met je kwakkie gaan ze met microscoop checken op kwaliteit en kwantiteit. Mijn ex heeft volgens mij zoon van mij. Maar weet niet zeker man. Erg he.
oh shitquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:17 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ja, eentje boeit niet zoveel. Maar heb wel eens de neiging te vergeten dat ik ze uberhaupt moet gebruiken en dan denk ik er na een paar dagen ineens weer aan, meestal door bloed.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Mijn ex heeft volgens mij zoon van mij. Maar weet niet zeker man. Erg he.
Preciesquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:18 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Niet dat ik reden heb om aan de fertiliteit te twijfelen.
ja das waarquote:Op dinsdag 3 mei 2016 01:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Precies
Dat soort dingen zijn in God's hand.
Als ze exceptioneel voetbaltalent hebben keer claimenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |