Dat is fijn. Ik ben ook iemand die de telefoon vergeet. Ik heb pas sinds een paar maanden zo'n ding.quote:Op zondag 1 mei 2016 13:29 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Jah, ze hebben sowieso al het nummer van mijn ouders als contactpersoon.
Thanks!quote:Op zondag 1 mei 2016 13:26 schreef Sylvana het volgende:
DankjulliewelHeerlijk genoten van een broodje brie met komkommer en sla
[..]
Zo dat schiet idd op. Kan me voorstellen dat je het spannend vindt hoor. Is ook niet niks natuurlijk. Wel fijn dat je nu al wel die wachttijd hebt opgebouwd.
Zwemse morgen
Hehequote:Op zondag 1 mei 2016 13:30 schreef -sabine- het volgende:
[..]
Dat is fijn. Ik ben ook iemand die de telefoon vergeet. Ik heb pas sinds een paar maanden zo'n ding.
Lekker! hoop het ook voor jequote:Op zondag 1 mei 2016 16:44 schreef Fripsel het volgende:
Hier wel een ok weekend opzich![]()
We hadden boven een slaapkamer, die ik als studeerkamer gebruikte. Maar ja ik studeer al lang niet meer. Dus iedere keer als we iets kwijt moesten "gooi daar maar neer"![]()
Was niet normaal meer de troep. Maar we hadden een tijdje terug een grote kledingkast gratis gekregen dus nu hebben we alles opgeruimd en uitgezocht en gaan we er een grote kleed/waskamer van maken met make-up tafel en ook een lekkere stoel die ik nog van m'n oma heb![]()
En dan hoop ik ook dat ik S ochtends minder wakker word van m'n vriend, want het licht hoeft dan niet meer aan op de slaapkamer enzo
Ik moet zeggen dat ik er, na 16 jaar, met grote regelmaat nog steeds geen kut van snap. Ik weet hoe ik moet reageren, maar suikerspiegels in voldoende mate voorspellen lukt me niet. Twee weken geleden heb ik in een week tijd nog 15 hypo's gehad, was een gezellig weekjequote:Op zondag 1 mei 2016 12:47 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ja idd erg frustrerend als je niet weet waardoor het komt. Maar nu op 7.5 dus eten
Ja, het is erg lekker weer idd. Zag dat het aan de einde van de week zelfs richting 23 graden gaatquote:Op zondag 1 mei 2016 18:56 schreef Jaimy_Luca het volgende:
We hebben gewoon buiten gezeten de hele middag.Buiten gegeten ook. Is echt heerlijk weer hier geweest en nog steeds.
Was erg geslaagd vriend z'n verjaardag vieren (jarig was ie op koningsdag). Ze zijn wel allemaal vroeg weg.Ach hebben wij de avond saampjes.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
7 of zo hier...quote:Op zondag 1 mei 2016 19:18 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ja, het is erg lekker weer idd. Zag dat het aan de einde van de week zelfs richting 23 graden gaat
Had je toch in Nederland moeten blijvenquote:
Betwijfel ikquote:Op zondag 1 mei 2016 20:58 schreef vannelle het volgende:
[..]
Wrijf zelf maar, krijg je het warm van.
Da's natuurkunde jonguh, door wrijving ontstaat warmte.quote:
Dan kan ik eindelijk weer gaan mountainbiken.quote:Op zondag 1 mei 2016 19:18 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ja, het is erg lekker weer idd. Zag dat het aan de einde van de week zelfs richting 23 graden gaat
quote:Op maandag 2 mei 2016 10:25 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Vanochtend in de klimwand geklommen, heb de top gehaald! * weethetevennietmeer trots is op zichzelf
Jaaa net op de fiets naar het umcg gegaan. Heeerlijk heb geen jas aan.quote:Op maandag 2 mei 2016 13:15 schreef houdjemond het volgende:
*steekt even hoofd om de hoek*
Haj.
Pizza was heeeerlijk maar man man man wat een loze calorieënaangezien ik er heel erg op getraind was toen ik nog niet alles mocht eten en drinken schrok ik me kapot.
Don't get me wrong ik ben absoluut niet bezig met mijn gewicht ofzo ( zit nu op een stabiele 49 kilo) maar keek er toch wel ff van op.
Ik ga ergens deze week eens bij m'n mams langs voor een rondje op de hometrainer, heb een jaar niet "in het echt" gefietst en als ik dat nu meteen ga doen zie ik mezelf al binnen 2x trappen in de bosjes liggen.
Fijn dat het weer ook eindelijk een beetje normaal doet vinden jullie ook niet? Ookal zit je alleen maar even buiten of wandel je een klein stukje, het doet toch wonderen voor op z'n minst je humeur vind ik.
Ik ga straks eens even beetje poetsen en opruimen en boodschappen doen, hoewel ik nogsteeds lijp word van dat eeuwige moe zijn moet ik toch die luie cirkel eens gaan doorbreken, of ieg proberen.
Liefs voor iedereen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |