En er dan nog steeds geen reet van kunnen.quote:
Harm Kuipers vindt dit leuk.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
En er dan nog steeds geen reet van kunnen.
http://www.procyclingstats.com/rider.php?id=132248&season=2014
twitter:thijszonneveld twitterde op woensdag 25-05-2016 om 18:55:14Mevrouw Onyia (hordenloopster) is met een retro-test positief getest. Het was pas de 5e keer dat ze werd betrapt. https://t.co/eykaayYQv5 reageer retweet
En dat is naam 15 van de 31 van Beijing. Spanje is dus als tweede land bekend.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:57 schreef Pino112 het volgende:
twitter:thijszonneveld twitterde op woensdag 25-05-2016 om 18:55:14Mevrouw Onyia (hordenloopster) is met een retro-test positief getest. Het was pas de 5e keer dat ze werd betrapt. https://t.co/eykaayYQv5 reageer retweet
Je zou bijna gaan denken dat de oorzaak een lichaams eigen afwijking is i.p.v. doping.quote:Op woensdag 25 mei 2016 19:15 schreef heywoodu het volgende:
Positief bij een wedstrijd op 2 september 2008.
Positief bij een wedstrijd op 13 september 2008.
Geen schorsing door de Spanjaarden, "want ze heeft ook twee keer negatief getest."
IAAF gaat naar CAS --> Twee jaar schorsing.
Terugkeren in januari 2011, in juli 2011 weer positief --> Twee jaar schorsing
Terugkeren en in augustus 2015 weer positief.![]()
Totdat je ziet dat het bij elke test weer om iets anders ging.quote:Op woensdag 25 mei 2016 19:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Je zou bijna gaan denken dat de oorzaak een lichaams eigen afwijking is i.p.v. doping.![]()
Een lichaam verandert over de jaren...quote:Op woensdag 25 mei 2016 19:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Totdat je ziet dat het bij elke test weer om iets anders ging.
Gewoon blijven proberen tot je iets hebt gevonden dat werkt en ze niet kunnen vinden.quote:Op woensdag 25 mei 2016 19:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Totdat je ziet dat het bij elke test weer om iets anders ging.
ooh, deden ze dat dan eerst?quote:Op donderdag 26 mei 2016 07:14 schreef heywoodu het volgende:
In het tennis gaan positieve tests vanaf juli gelijk bekendgemaakt worden, zodat iemand niet maandenlang afwezig is voor blijkt dat het om een dopinggeval gaat.
http://www.telegraph.co.u(...)i-doping-procedures/
Niks geheimzinnigs hoor, ze wachtten gewoon met bekendmaken tot de sporter in kwestie gehoord was en een straf bekend was. Dat is wel heel wat anders dan "sporter X is geschorst en we gaan lekker doen alsof hij geblesseerd is en gaan nooit wat zeggen over een schorsing".quote:
mmm. ben benieuwd wat Nadal er van vind, met zijn rechtszaak, hahahquote:Op donderdag 26 mei 2016 14:13 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Niks geheimzinnigs hoor, ze wachtten gewoon met bekendmaken tot de sporter in kwestie gehoord was en een straf bekend was. Dat is wel heel wat anders dan "sporter X is geschorst en we gaan lekker doen alsof hij geblesseerd is en gaan nooit wat zeggen over een schorsing".
twitter:offtheball twitterde op donderdag 26-05-2016 om 21:05:23Ben Johnson tells us that he failed a dope test in 1986. He contends it was covered up. reageer retweet
lees jij Russisch of gooi je het door een vertaler hen?quote:Op donderdag 26 mei 2016 22:16 schreef TheArt het volgende:
http://www.sports.ru/others/athletics/1040420343.html
Er zouden nog een paar Russen, maximaal 4, betrapt zijn bij de hertesten van Londen.
Russisch naar Engels via Google Translate werkt verrassend goedquote:Op donderdag 26 mei 2016 22:17 schreef THEFXR het volgende:
[..]
lees jij Russisch of gooi je het door een vertaler hen?
Twaalf landen bij de 2008 hertests. Rusland en Spanje weten we zeker, Wit-Rusland zal er ook wel aankomen en dan is er nog kans zat voor Jamaicaquote:Op donderdag 26 mei 2016 22:20 schreef Mani89 het volgende:
Niet echt interessant meer al deze Russische drek. Ik wil Jamaica tot de grond toe zien afbranden.
Toch bijna 9% van de samples positief. Maar toegegeven, ik had hoger verwacht bij doelgericht testen.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 13:16 schreef heywoodu het volgende:
Londen 2012 hertests: 23 sporters uit zes landen en in vijf sporten.
Valt me nog mee.
Nadal heeft geen blessure maar is betrapt.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:02 schreef heywoodu het volgende:
Iemand een idee waar dit over kan gaan?twitter:
Mwah, hij is manager van een aantal atleten schijnbaar, dus met tennis zal het niks te maken hebbenquote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:04 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Nadal heeft geen blessure maar is betrapt.
"karma bitch" dus je verwacht eigenlijk een atleet die negatieve dingen over betrapte atleten heeft gezegd en nu zelf voor de bijl gaat.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 21:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mwah, hij is manager van een aantal atleten schijnbaar, dus met tennis zal het niks te maken hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |