Deze crimineel (de politie-agent) is terecht gearresteerd en wat mij betreft blijft hij de komende jaren in een gevangenis of een psychiatrische instelling, want ofwel is dit uiterst kwaadaardig ofwel is hij ernstig gestoord, hoe dan ook is hij een gevaar voor de samenleving. Even los van het feit dat hij illegaal (buiten dienst, privé-kwestie) een vuurwapen gebruikte schiet je niet per ongeluk in het heetst van de strijd bij zelfverdediging vijf keer iemand door het hoofd. Het is uiterst zorgwekkend dat zulke mensen een politie-agent worden. Wat dat betreft begrijp ik wel dat we in Nederland juist zijn doorgeslagen naar het andere uiterste: extreem truttig testen met vage psychologische testjes. Heel erg effectief zullen ze niet zijn maar als je daarmee het leeuwendeel van dit soort ongeschikte mensen weert bij de politie dan is het de moeite waard.quote:Een 31-jarige politieman is in Spanje gearresteerd nadat hij met zijn dienstwapen een Marokkaanse man doodschoot.
De twee raakten ter hoogte van Fuentiduena del Tajo (nabij Madrid) betrokken bij een verkeersongeluk en kregen het vervolgens met elkaar aan de stok. De politieagent, die buiten diensturen was, trok zijn pistool en joeg vijf kogels in het hoofd van de 39-jarige Marokkaan. Hij woonde in de stas Illescas. Het slachtoffer overleed ter plekke. De schutter liep enkele blauwe plekken op als gevolg van het ongeluk.
De moordenaar is vanochtend gearresteerd. De aanhouding vond kort na de gruwelijke moordpartij plaats. Hij bleek onder de invloed van cannabis te zijn, meldt persbureau EFE. De dader was op dat moment al zes dagen niet op zijn werk verschenen omdat hij 'ziek' was. De bron weet dat de man geen verleden heeft met psychische klachten.
Tja, shit happens.quote:
Als iemand als burger een andere burger bij een verkeersruzie 5 keer door het hoofd schiet dan permitter ik het mezelf om de rechter voor te zijn met de schuldigverklaring.quote:Op dinsdag 26 april 2016 19:30 schreef Nobu het volgende:
Voorlopig is de beste man nog niet veroordeeld. Buitengewoon stigmatiserend draadje.
quote:Op dinsdag 26 april 2016 19:31 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Als iemand als burger een andere burger bij een verkeersruzie 5 keer door het hoofd schiet dan permitter ik het mezelf om de rechter voor te zijn met de schuldigverklaring.
Dit is toch behoorlijk op de feiten vooruit lopen.quote:ofwel uiterst kwaadaardig ofwel is hij ernstig gestoord,
Nee hoor, het doet er werkelijk niet toe wat die andere burger deed. Niets rechtvaardigt het dat je 5 keer iemand door het hoofd schiet als burger.quote:Op dinsdag 26 april 2016 19:32 schreef Nobu het volgende:
[..]
[..]
Dit is toch behoorlijk op de feiten vooruit lopen.
Het was anders wel een Marokkaan hoor.quote:Op dinsdag 26 april 2016 19:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee hoor, het doet er werkelijk niet toe wat die andere burger deed. Niets rechtvaardigt het dat je 5 keer iemand door het hoofd schiet als burger.
Wie heeft het over rechtvaardigen? Overigens is een guardia altijd bevoegd om op mensen te schieten, die is 24 uur per dag agent.quote:Op dinsdag 26 april 2016 19:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee hoor, het doet er werkelijk niet toe wat die andere burger deed. Niets rechtvaardigt het dat je 5 keer iemand door het hoofd schiet als burger.
Eigenlijk wel vreemd. Politie schiet man dood, en dan nog ongeveer tweeduizend kilometer afstand van Nederland: Eigenlijk is dat niet nieuwswaardig.quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:31 schreef de_boswachter het volgende:
Wat is de toegevoegde waarde om te vermelden dat het een Marokkaan is.
Verwacht TS medelijden of verwacht hij juist een topic wat uit de hand loopt ? Ik zie niet in waarom dit erbij moet staan. Dit is gewoon een mens.
Vraag me af hoe jij zou reageren als je het woord "Marokkaan" veranderd in Jood, en in plaats van een Spaanse agent is, dat het een Marokkaanse agent is. Denk dat je dan totaal anfers zou reageren, meneer de moslim hatertje.quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:38 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Eigenlijk wel vreemd. Politie schiet man dood, en dan nog ongeveer tweeduizend kilometer afstand van Nederland: Eigenlijk is dat niet nieuwswaardig.
Maar, dan doen we het zo: Politie schiet Marokkaan dood! : En de poppen zijn aan het dansen. En eigenlijk omdat wij de Marokkanen door dit soort grappen belangrijker maken dan dat ze zijn.
Ik had jou toch hoger ingeschat.quote:Op dinsdag 26 april 2016 19:39 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Het was anders wel een Marokkaan hoor.
Als de meneer een Fransman was geweest, Een Syriër, een jood, of aanhanger van AC Milaan, ik word er niet warm of koud van. Als ik geëmotioneerd zou moeten worden van zulke incidenten overal in Europa is het einde natuurlijk zoek. Dus meneer de moslim hatertje reageert niet anfers. Wat dat ook moge inhouden.quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:47 schreef D1990 het volgende:
[..]
Vraag me af hoe jij zou reageren als je het woord "Marokkaan" veranderd in Jood, en in plaats van een Spaanse agent is, dat het een Marokkaanse agent is. Denk dat je dan totaal anfers zou reageren, meneer de moslim hatertje.
Ja, goeie vraag. Geldt ook voor de nieuwsdienst. Waarom dat erbij zetten? Het gaat om die agent die is doorgedraaid in privé-tijd.quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:31 schreef de_boswachter het volgende:
Wat is de toegevoegde waarde om te vermelden dat het een Marokkaan is.
Verwacht TS medelijden of verwacht hij juist een topic wat uit de hand loopt ? Ik zie niet in waarom dit erbij moet staan. Dit is gewoon een mens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |