‘Peter R. de Vries: Internetpesters Aangepakt’ vanaf dinsdag 26 april om 20.30 uur bij RTL 5quote:Persbericht
In ‘Peter R. de Vries: Internetpesters Aangepakt’ helpt Peter R. de Vries mensen die via internet of social media worden getreiterd, gestalkt of bedreigd. Vaak is er sprake van regelrechte terreur. Honderdduizenden Nederlanders hebben er jaarlijks mee te maken, waaronder veel jongeren. Samen met zijn team ontmaskert Peter de (vaak anonieme) daders en confronteert hij hen met hun verwerpelijke praktijken, om zo de ellende voor eens en altijd te stoppen. Op dinsdag 26 april vanaf 20.30 uur start het tweede seizoen van het programma bij RTL5, dat minstens zo geruchtmakend belooft te zijn als de eerste serie in 2015.
In deze nieuwe reeks komen slachtoffers van cyberpesten in beeld. Peter R. de Vries: “In het eerste seizoen hebben wij de noodzaak van dit programma direct bewezen met de 'Facebook-zaak', een kwestie die wereldwijd de pers heeft gehaald en nog steeds onderwerp is van rechtszaken. Ik weet zeker dat we in het tweede seizoen opnieuw baanbrekende reportages gaan brengen die de (politieke) agenda weer gaan beheersen.”
Programmadirecteur RTL 5 Werner van Es: “We zijn trots dat na een succesvol eerste seizoen internetpesten en de ernst hiervan door Peter R. de Vries op de kaart is gezet. Het is dan ook logisch dat RTL 5 met dit tweede seizoen opnieuw de strijd aangaat tegen internetterreur.”
heee een mede Peter R loverquote:
Toch zeker wel ¤450.-quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:33 schreef Schuimpjes het volgende:
Hoeveel zou Peter voor dit programma betaald krijgen?
Eenschquote:Op dinsdag 26 april 2016 20:35 schreef Fylax het volgende:
O ze is anti zwarte piet, dan verdient ze het gewoon.
Dit.quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:35 schreef Fylax het volgende:
O ze is anti zwarte piet, dan verdient ze het gewoon.
iddquote:Op dinsdag 26 april 2016 20:35 schreef Fylax het volgende:
O ze is anti zwarte piet, dan verdient ze het gewoon.
jepquote:Op dinsdag 26 april 2016 20:35 schreef StephanL het volgende:
Dus omdat haar zoontje wordt geconfronteerd met racisme moet zwarte piet maar aangepast worden?
quote:Op dinsdag 26 april 2016 20:38 schreef TigerXtrm het volgende:
Dit is echt zo cringe waardig. Je laat je kind videos op internet plaatsen. Het is dan jouw verantwoordelijkheid als ouder om voor je kind zo'n kanaal te modereren. Haal zo'n comment weg en ga verder met je leven, huilies
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |