Voor de camera speelt hij gewoon een rolletje. In het veld zie je hoe hij echt is.quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:18 schreef Joezi het volgende:
Geweldige sympathieke vent. Ik heb nu 2 keer mogen interviewen, buiten het veld is het echt een kerel van goud.
Goh, dat denk ik nou ook altijd van mensen die tijdens een spelletje een ander naar de keel grijpen.quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:18 schreef Joezi het volgende:
Geweldige sympathieke vent. Ik heb nu 2 keer mogen interviewen, buiten het veld is het echt een kerel van goud.
Voetbal is oorlog. Als dat je niet bevalt: dan ren je toch lekker weg?????quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:45 schreef probeer het volgende:
[..]
Goh, dat denk ik nou ook altijd van mensen die tijdens een spelletje een ander naar de keel grijpen.
Tsja. Maar iemand die zich zo agressief gedraagt, zou ik dan niet echt sympathiek noemen.quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:47 schreef Joezi het volgende:
[..]
Voetbal is oorlog. Als dat je niet bevalt: dan ren je toch lekker weg?????
Hersenloze havenslaven bedoel je.quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:48 schreef Max-Westerman het volgende:
Hij past goed tussen het publiek in de kuip
Dat gaat niet zo best als je keel vast gegrepen wordt.quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:47 schreef Joezi het volgende:
[..]
Voetbal is oorlog. Als dat je niet bevalt: dan ren je toch lekker weg?????
Nee.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |