quote:Op zondag 27 februari 2011 @ 09:20 schreef HyperViper het volgende:
Ze moeten hun rotbek houden, ik heb geen zin om te betalen voor hun gebrek aan creativiteit. Als zij niet rond kunnen komen van hun kunst gaan ze maar werken, tering paupers.
Dat kan.quote:
Wieso nicht?quote:Op vrijdag 15 april 2016 16:15 schreef hottentot het volgende:
[..]
Dat kan.
Maar het zal niet gebeuren.
da er schon seit 2 jahren nicht mehr hier ist.quote:
Aber dann ist der HyperVyper ganz kein fok!ker mehr.quote:Op vrijdag 15 april 2016 16:21 schreef hottentot het volgende:
[..]
da er schon seit 2 jahren nicht mehr hier ist.
Fok!ker sind wir fur das leben.quote:Op vrijdag 15 april 2016 16:26 schreef vaduz het volgende:
[..]
Aber dann ist der HyperVyper ganz kein fok!ker mehr.
Wij hebben hem destijds geschorst wegens wangedrag.quote:Op vrijdag 15 april 2016 16:21 schreef hottentot het volgende:
[..]
da er schon seit 2 jahren nicht mehr hier ist.
Hoezo slecht? Het is duidelijk dat deze man goede meningen heeftquote:Op vrijdag 15 april 2016 16:38 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Wij hebben hem destijds geschorst wegens wangedrag.
Slecht voor de reputatie van de andere Hypers.
Even op de quote in de OP klikken.quote:
Dat laatste is dom want als mensen over kunst gaan nadenken zijn ze het vast eens met HyperViper.quote:"We nodigen met enige regelmaat kunstenaars uit om aan projecten voor de openbare ruimte mee te doen. Jongeleen geeft met zijn teksten een vette knipoog en wil proberen mensen te laten denken over kunst en cultuur."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |