Nou ja, alleen omdat het kindje bruin is, vind ik niet dat ze dan maar misbruikt mag worden.quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:21 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
Ik kan er niet wakker van liggen. Ze naaien maar een eind weg.
Maar wel uit de buurt van onze Nederlandse meisjes blijven, de vuile viezerikken.
Mij boeit het niet meer. Zolang ze maar van onze kinderen afblijven. Kan er geen nacht van wakker liggen. Dat was 10 jaar geleden anders maar nu niet meer.quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nou ja, alleen omdat het kindje bruin is, vind ik niet dat ze dan maar misbruikt mag worden.
Zegt veel over jou.quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:25 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Mij boeit het niet meer. Zolang ze maar van onze kinderen afblijven. Kan er geen nacht van wakker liggen. Dat was 10 jaar geleden anders maar nu niet meer.
Nee hoor, zegt wat over die cultuur. Daarin mag je jonge kinderen misbruiken en uithuwelijken. Ieder z,n hobby.quote:
En ik zit er niet op te wachten om ze te redden. Ze doen maar, maar van onze kids afblijven.quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:34 schreef nick202 het volgende:
Ik denk niet dat die kinderen er op zitten te wachten om uitgehuwelijkt te worden met zon smerige pedo.
Spijtig dst je blijkbaar vindt dat het in 'onze' cuktuur ligt om dan hier in Nederland kindjes te laten verkrachten omdat ze toevallig bruin geboren zijn. Omdat het niet 'onze' kinderen zijn. Mìj lijkt het logisch dat we juist alle kinderen in ons land voor dat lot behoedenquote:Op vrijdag 15 april 2016 10:30 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Nee hoor, zegt wat over die cultuur. Daarin mag je jonge kinderen misbruiken en uithuwelijken. Ieder z,n hobby.
ik walg van beide religies dus ja... echter ging het hier om islam kinds bruidjes, of wou je dat bestrijden?quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:58 schreef snakelady het volgende:
[..]
Je weet dat Maria 12 en Jozef 30 was toen ze gingen trouwen?
Ieder geloof heeft kinderbruiden helaas.
Ik nuanceer niks, maar het komt in elke cultuur voor.quote:Op vrijdag 15 april 2016 10:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Het kwartje is al wel gevallen hoor; jij vindt dat de TT nergens op slaat.
Is het kwartje bij jou ook al gevallen? Dat ik het intens walgelijk vind dat jij kinderverkrachting aan het 'nuanceren' bent omdat het in de Veluwe ook gebeurt?
Het is vaak zo dat zulke misstanden gretig worden aangehaald met geen enkel ander doel xenofobe uitspraken te doen zonder dat de problematiek zelf ter sprake komt. Aanranding en verkrachting m.b.t. de nasleep van het Keulen incident is een goed voorbeeld van hypocrisie.quote:Op vrijdag 15 april 2016 08:53 schreef timmmmm het volgende:
Is het dan minder erg ofzo, of wat vind je zelf dat het nut van deze 'nuance' is?
'ja maar zij en zij doen het oohook'
Nee, ik zeg alleen dat dat verhaal geen excuus is voor hedendaagse kinderbruidjes gezien Maria ook nog een kind was.quote:Op vrijdag 15 april 2016 12:25 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ik walg van beide religies dus ja... echter ging het hier om islam kinds bruidjes, of wou je dat bestrijden?
Volgens mij houden ze die kinderen ook gescheiden tot ze 18 zijn. Dan mogen ze naar hun echtgenoot.quote:Op vrijdag 15 april 2016 06:03 schreef Copa het volgende:
Vreemd dat hier weinig tegen gedaan wordt. Prima dat moslims naar Europa vluchten en hun religie en cultuur meenemen, ik heb daar niets op tegen, maar het moet natuurlijk wel volgens de wet allemaal gaan.
http://welkeleeftijd.nl/om-te-mogen-trouwen/quote:Op vrijdag 15 april 2016 08:28 schreef snakelady het volgende:
Volgens de wet voor jongens 17 jaar en meisjes 16 jaar (in Nederland kan een meisje van 16 jaar ook trouwen wanneer ze toestemming krijgt van haar ouders of zwanger/bevallen is).
quote:Ben je minderjarig maar wil je toch trouwen, dan heb je toestemming van je ouders of voogden nodig. In deze situatie is het nog steeds zo dat de rechter het laatste woord heeft en het trouwen kan verbieden.
Klopt, maar ik ken zelf twee meiden die op 16 en 17 jarige leeftijd getrouwd zijn, een was zwanger en de ander zelfs dat niet eens.quote:Op vrijdag 15 april 2016 14:53 schreef Gia het volgende:
[..]
http://welkeleeftijd.nl/om-te-mogen-trouwen/
Uhuh, maar de rechter kan er nog altijd een stokje voor steken.
[..]
Volgens mij niet. Er wordt vaak wel een afspraak gemaakt bij hele jonge meisjes dat zo'n vent ervan afblijft tot ze menstrueert o.i.d., maar dan zit ze nog vast in het soort huishouden waar minderjarige bruiden binnen worden gehaald, meestal niet de meest vriendelijke en ontwikkelde huishoudens. En ze wordt alsnog verkracht tegen de tijd dat het wel mag volgens de afspraak.quote:Op vrijdag 15 april 2016 14:35 schreef Physsic het volgende:
[..]
Volgens mij houden ze die kinderen ook gescheiden tot ze 18 zijn. Dan mogen ze naar hun echtgenoot.
Toch blijft het apart dat daar zo de nadruk op ligt. Zijn eerste vrouw die significant ouder was als hij en al die andere vrouwen die geen kindbruidjes waren, maar de meeste weduwen waren worden dan ineens snel buiten beschouwing gelaten.quote:Op vrijdag 15 april 2016 09:53 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dit mohammed was ook met een kind getrouwd, hij was oud genoeg om haar opa te zijn. aisha was haar naam. en ze was 9 hij was in de 50 goeie match volgens de islam, dus ja niet zo gek dat hun volgelingen dit ook willen.
Het is in veel discussies inderdaad niet relevant. Het wordt pas relevant als we het gaan hebben over het huwelijksrecht in veel landen in het Midden-Oosten, want daar is/was de minimum-leeftijd in veel gevallen 9 jaar. Deze is/was gebaseerd op de leeftijd van Aïsha. Dan is die leeftijd dus zeer relevant, want hij rechtvaardigt in het lokale recht de jonge leeftijd van zo'n kindbruidje.quote:Op vrijdag 15 april 2016 15:05 schreef erodome het volgende:
[..]
Toch blijft het apart dat daar zo de nadruk op ligt. Zijn eerste vrouw die significant ouder was als hij en al die andere vrouwen die geen kindbruidjes waren, maar de meeste weduwen waren worden dan ineens snel buiten beschouwing gelaten.
Door zowel de mensen die kritiek willen hebben op de islam als oude vieze ventjes die onder het mom geloof met kinderen willen "trouwen".
Ik vind veelwijverij ook niet kunnen, eigenlijk.quote:Op vrijdag 15 april 2016 15:05 schreef erodome het volgende:
Toch blijft het apart dat daar zo de nadruk op ligt. Zijn eerste vrouw die significant ouder was als hij en al die andere vrouwen die geen kindbruidjes waren, maar de meeste weduwen waren worden dan ineens snel buiten beschouwing gelaten.
Door zowel de mensen die kritiek willen hebben op de islam als oude vieze ventjes die onder het mom geloof met kinderen willen "trouwen".
Geheel mee eens dat het aangepakt dient te worden. Maar het staat me dan ook in het geheugen dat er een extra aanpak kwam voor kindhuwelijken die in het land van herkomst wel legaal waren (wat dus bij zo jong uit Syrie niet het geval is, dat zijn daar ook onwettelijke huwelijken).quote:Op vrijdag 15 april 2016 15:12 schreef Jihawti het volgende:
[..]
Het is in veel discussies inderdaad niet relevant. Het wordt pas relevant als we het gaan hebben over het huwelijksrecht in veel landen in het Midden-Oosten, want daar is/was de minimum-leeftijd in veel gevallen 9 jaar. Deze is/was gebaseerd op de leeftijd van Aïsha. Dan is die leeftijd dus zeer relevant, want hij rechtvaardigt in het lokale recht de jonge leeftijd van zo'n kindbruidje.
Nu hebben we het in dit geval over meiden van tussen de 12 en 17 geloof ik, dus dan vind ik het hele Aïsha-verhaal niet relevant. De Nederlandse wetgeving is dat wel. Ik mag mijn dochter of zoon niet uithuwelijken zonder dat Jeugdzorg of welke instantie die tegenwoordig ook beheert voor de deur staat. Hetzelfde recht geldt voor deze minderjarige bruiden. Handhaaf het dan ook, denk ik dan. De wet staat niet toe om met twee maten te meten, en al helemaal niet uit cultuurrelativistische motieven.
Precies, je zult met een aanpak moeten komen waarbij de meiden in elk geval bewust gemaakt wordt van hun rechten en dat ze beschermd kunnen worden. En er zullen ertussen zitten die er geen gebruik van willen maken omdat ze zelf bewust die keuze willen maken. Daar gaat het mij om: dat ze die keuze hebben en kunnen maken op het moment dat ze voldoende besef hebben wat deze inhoudt.quote:Op vrijdag 15 april 2016 15:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Geheel mee eens dat het aangepakt dient te worden. Maar het staat me dan ook in het geheugen dat er een extra aanpak kwam voor kindhuwelijken die in het land van herkomst wel legaal waren (wat dus bij zo jong uit Syrie niet het geval is, dat zijn daar ook onwettelijke huwelijken).
Het lijkt mij van groot belang om zo'n stel gelijk uit elkaar te halen bij aankomst en het huwelijk onwettelijk te verklaren. Echt uit elkaar plaatsen dus, permanent.
Straffen als het in het land van afkomst ook buiten de wettelijke regels valt (leeftijdsgrenzen voor huwelijk dus). Man afgewezen, meisje gewoon zonder verdere bemerking het verdere asielproces in lijkt me dan niet onredelijk.
Goed duidelijk maken dat het huwelijk hier niet geld (ontbinden dus) en dat voortzetting van die relatie vanaf dat moment strafbaar is als het wel binnen de wetten van het land van afkomst valt.
Zitten we met iets oudere (16+) bruiden en zijn er al kinderen in het spel. Dan eerst scheiden, meisje ruimte en rust bieden. Duidelijk maken dat de hulpvraag voor haar en haar kinderen niet veranderd en dat het huwelijk per onmiddelijk ontbonden kan worden.
Die eigen keuze geven wat ze willen, maar wel met een verplichte gescheiden periode zodat er getoond kan worden dat die meiden hier op eigen benen kunnen staan en veilig zijn, zonder die man en voor die man. En dan denk ik niet aan dagen, maar aan maanden.
Omdat dit onder cultuur valt en is het automatisch geen pedofilie meer.quote:Op vrijdag 15 april 2016 06:03 schreef Copa het volgende:
Vreemd dat hier weinig tegen gedaan wordt. Prima dat moslims naar Europa vluchten en hun religie en cultuur meenemen, ik heb daar niets op tegen, maar het moet natuurlijk wel volgens de wet allemaal gaan.
quote:Abuse fears after child brides found living with older husbands in Scandinavian asylum centers
Child brides are being allowed to stay with their older husbands in some Scandinavian asylum centers, it has emerged. Authorities defend the practice by saying husbands may be the only person brides know and trust, but others suspect possible child abuse.
In Norway, 31,000 asylum seekers arrived during 2015. Ten of those migrants were under the age of 16 and married, and four had kids, according to the Norwegian Directorate of Immigration (UDI), as cited by Reuters.
Some of them “live with their partners,” an email from the institution said.
"Minors seeking asylum are in a difficult situation where they have left their homeland, family and friends, and the partner they have traveled with can be the only person they know and trust in Norway," said Heidi Vibeke Pedersen, a top UDI official.
Activists are furious over the fact that those who arrived back in 2015 have been allowed to stay where they are.
place them with their partner in facilities rigged for adults is not acceptable," Camilla Kayed, of the Ombudsman for Children Norway, an official watchdog for children's rights, told Reuters.
However, Oslo did not ratify conventions by the Council of Europe aimed at avoiding child abuse and exploitation.
In most Scandinavian countries, the lowest age of consent is 15 – in Norway, it’s 16 – while 18 is the minimum age for marriage.
Norway isn’t the only Scandinavian country to have such issues, though: after a review in February, dozens of young female asylum seekers were discovered living with older men in Danish refugee centers.
At the time, Danish authorities reacted strongly to the news, with a spokeswoman for the Integration Ministry saying that couples younger than 18 would be banned from living together unless they have “exceptional reasons.”
A month earlier, at least 70 married girls under the age of 18 were found in asylum centers in Sweden, including major cities like Stockholm and Malmo.
"This is worrying. We know that children fleeing [their home countries] are very vulnerable both for human trafficking and to become targets of forced marriage," Sweden's Ombudsman for Children, Fredrik Malmberg, wrote in a blog.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |