Als je het bij AE gekocht heb kun je een dispute aanmaken. Als je ook nog andere kenmerken kan vinden dat het een fake is (genoeg over te vinden...google) dan maak je een heel goede kans...quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:32 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Ja, dit is exact hetzelfde als t originele bestand. Heb alleen wat saaie stukken er uit geknipt.
Stel dat het namaak is, zijn er dan opties om je geld terug te krijgen?
Dat is de magie van China. Daar is geen logica voor. Je moet daar niet te lang over denken haha, gewoon blij zijn dat het komt.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:16 schreef Stansfield het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk met super goedkope artikelen die je bijvoorbeeld bij aliexpress besteld? Dan wordt die vaak door postnl bij je bezorgt. Maar op een pakketje van 3 euro, dan verdient de tnt er toch niks aan? Hoe wordt dat betaald??
Ik heb de Ali link net gehad: http://nl.aliexpress.com/(...)l?detailNewVersion=2 (65-75 dollar nu).quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:33 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Als je het bij AE gekocht heb kun je een dispute aanmaken. Als je ook nog andere kenmerken kan vinden dat het een fake is (genoeg over te vinden...google) dan maak je een heel goede kans...
Was de prijs ook significant lager dan bij de bekende webshops?
Ja, ik geef je helemaal gelijk. Ik ben niet de koper, hij had mij om advies moeten vragen ipv de goedkoopste cam op Ali te gaan bestellen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:31 schreef shiznuts het volgende:
Ja, dat is er gewoon vol intrappen gewoon. Er staat nergens een claim dat het om een 'SJCAM' gaat. Er ging al tijden de trend dat er ripoffs waren en de serienummer ophoogte en ze zodoende verkochten. 'SJ9000' is ook geen SJCAM model. Dus je kunt niet gaan claimen dat je iets neps hebt gekregen. Dat iets onder verwachtingen presteert... dat is een beetje de koper's eigen probleem... volgende keer op FOK! reviews lezen en inlichtingen halen i.p.v. zelf George of the Jungle te spelen.
Die seller verkoopt ook de sj7000 en daar staat wel bij dat het niet om een originele sjcam gaat, met een link naar wel een originele (zegt de verkoper)http://nl.aliexpress.com/(...)l?isOrig=true#extendquote:Op woensdag 20 april 2016 00:53 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Ja, ik geef je helemaal gelijk. Ik ben niet de koper, hij had mij om advies moeten vragen ipv de goedkoopste cam op Ali te gaan bestellen.
quote:Laten we het zo zeggen 'if it's too good to be true, it usually is', ofwel: als iets te mooi is om waar te zijn, dan is dit vaak ook zo.
Pff. Geen idee eigenlijk GeniusJ.quote:Op dinsdag 19 april 2016 13:13 schreef GeniusJ het volgende:
[..]
Thanks! Wat is wat jou betreft dan de beste optie?
Kan ook geen actie-camera zijn natuurlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het lijkt erop dat het allemaal goed komt. HIj kan de camera terugsturen en ik heb hem nu een Banggood link gegeven van een ECHTE SJ4000. Ben nu wel benieuwd naar het verschil in kwaliteit (echt vs nep)quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:18 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Ik heb de Ali link net gehad: http://nl.aliexpress.com/(...)l?detailNewVersion=2 (65-75 dollar nu).
Alle signalen wijzen erop dat t een fake is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 20 april 2016 12:43 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat het allemaal goed komt. HIj kan de camera terugsturen en ik heb hem nu een Banggood link gegeven van een ECHTE SJ4000. Ben nu wel benieuwd naar het verschil in kwaliteit (echt vs nep)Terugsturen kost ook wel een centje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am just a dreamer, but you are just a dream
Ja, hij kijkt maar wat ie doet. Het is z'n eigen stomme foutquote:Op woensdag 20 april 2016 12:52 schreef Dromer het volgende:
[..]
Terugsturen kost ook wel een centje.
Ik wil niemand verdedigen maar zo goedkoop was die s9000 van AE ook weer niet. Ongeveer dezelfde prijs als een originele sjcam toch? Dus lijkt me eerder onwetendheid dan perse zo goedkoop mogelijk willen bestellen.quote:Op woensdag 20 april 2016 13:05 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Ja, hij kijkt maar wat ie doet. Het is z'n eigen stomme fout. Krijg je ervan als je 0,0 research doet en de goedkoopste van Ali besteld.
65 dollar vs 65 euro maar je hebt gelijk. Het is meer dat hij heeft besteld zonder na te denken.quote:Op woensdag 20 april 2016 13:26 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Ik wil niemand verdedigen maar zo goedkoop was die s9000 van AE ook weer niet. Ongeveer dezelfde prijs als een originele sjcam toch? Dus lijkt me eerder onwetendheid dan perse zo goedkoop mogelijk willen bestelen.
Totdat ie hem ook nog een keer zonder trackingnummer terugstuurt en de verkoper claimt niks ontvangen te hebben....quote:
Ik denk dat iedereen die heeft gehad, want ik heb ook een 'sorry' coupon terwijl er niets te 'sorry'en' valt richting mij.quote:Op donderdag 21 april 2016 08:50 schreef WammesWaggel het volgende:
Als spijtbetuiging voor het feit dat Gearbest een telefoon met malware heeft gezonden heb ik een coupon voor 8% korting op de volgende bestelling gekregen.![]()
Nope, niks gehad...quote:Op donderdag 21 april 2016 12:14 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen die heeft gehad, want ik heb ook een 'sorry' coupon terwijl er niets te 'sorry'en' valt richting mij.
Hm.. dan moet ik gaan nadenken over wat ze fout hebben gedaan.quote:
Ja, ga maar in de hoek staan en denk maar eens wat je geda... eeuh, wat zij gedaan hebbenquote:Op donderdag 21 april 2016 13:40 schreef Dromer het volgende:
[..]
Hm.. dan moet ik gaan nadenken over wat ze fout hebben gedaan.
Misschien het laat verzenden ivm Chinees nieuwjaar...
en hoe bevalt het?quote:Op zaterdag 9 april 2016 17:15 schreef Chunees het volgende:
mij cube i7 is binnen,alleen met chinese opstartlogo en er zat geen stekker omvormer erbij, dus heb ik die zelf
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |