abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_161237533
Goedonavondt,

Aan het kijken voor een huisvesting in Londen (waarschijnlijk. met zijn 2e) dat gepland staat voor December '16 tot April '17.

Zijn met een stageplaats bezig waar we zeer waarschijnlijk onze stage kunnen lopen (hartje Londen, 100mtr van St. Pauls Cathedral, 200 mtr van de Big Ben.)

Nog een lange tijd te gaan dus, maar ben benieuwd of mensen nog tips hebben (voornamelijk voor huisvesting).

Laat het maar Horen! :)
pi_161242184
Londen is vrij duur. Je zou op Google kunnen zoeken voor de goedkoopste prijzen, desnoods een gedeelde kamer zodat je niet alle kosten op je hoeft te nemen.

Toen ik een tijd in Parijs verbleef, voor 2 maanden, in 2012 boekte ik een hotel via booking.com, dus ik 'woonde' een tijd in een hotel wat opzich best leuk is en toch ook wel even wennen. Het is wel relatief goedkoop trouwens.

Maar nogmaals, Google eerst eens wat appartementen of iets dergelijks, vaak zat iets goedkoops te vinden.
  Moderator donderdag 7 april 2016 @ 07:55:41 #3
45833 crew  Fogel
pi_161246805
Ik heb de OP en het eerste antwoord verhuisd naar KAA / United Kingdom #24 (post 179).
Graag daar verder :)
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')