Dat hoeft ook niet, die Frank VIsser is ook al op leeftijd als hij dit 1, 2 jaar kan doen voor een veel hoger tarief als bij de publieke dan is hij klaar met werken waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:14 schreef -0- het volgende:
[..]
Vrees alleen niet dat ze dat stabiel gaan houden.
Heb het gisteren voor het eerst gezien maar het is geen programma wat ik nog eens een keer specifiek zou opzetten zoals de rijdende rechter.
Ik neem het op. Met doorspoelen van de reclames en het steeds herhalen van beelden duurt een aflevering ongeveer 24 minuten.quote:Op dinsdag 5 april 2016 16:45 schreef Jovatov het volgende:
Ik vind het veel te gerekt allemaal tov de gewone Rijdende Rechter.
Duurt allemaal veel te lang...
Mr visser is al met pensioen, als ex rechter heb je echt geen geldzorgen als gepensioneerde.quote:Op dinsdag 5 april 2016 16:15 schreef marzman het volgende:
Logisch dat de buurt gelijk krijgt. Dat cafe ligt niet per se op een verkeerde plek maar is gewoon wat te succesvol (je hebt wel meer cafes in wijken, maar dat zijn meestal vrij rustige cafes). Die cafebaas kan ook niet alles doen, maar iets meer moeite om de buurt tevreden te houden lijkt me niet heel moeilijk.
[..]
Dat hoeft ook niet, die Frank VIsser is ook al op leeftijd als hij dit 1, 2 jaar kan doen voor een veel hoger tarief als bij de publieke dan is hij klaar met werken waarschijnlijk.
Waren die twee vrouwen een setje?quote:Op dinsdag 5 april 2016 16:12 schreef Pulzzar het volgende:
Ik zit het net op uitzending gemist te kijken. Wat heeft die ene pot een zware stem zeg
vroeger teveel telekids gekeken?quote:
Nee dat was een vrouw die eigenlijk een man was.quote:Op woensdag 6 april 2016 07:52 schreef donald_dick het volgende:
[..]
vroeger teveel telekids gekeken?
quote:Christa en Dick wonen al ruim veertig jaar met veel plezier in hun knusse bovenwoning in Rotterdam. Tot een paar jaar geleden, want toen kregen ze plotseling een shoarmazaak als onderbuurman. Vanaf dat moment wordt hun woongenot behoorlijk vergald door de vette geur van shoarma. Christa en Dick trekken bij alle mogelijke instanties aan de bel in de hoop dat er een einde komt aan hun stankprobleem. Uiteindelijk vinden ze gehoor bij Rotterdamse milieudienst die de shoarmazaak dwingt tot een aantal kostbare maatregelen om om zo de overlast in te perken. Maar helaas, wat de shoarmazaak ook doet, niets lijkt te helpen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |