Aan ons heeft hij een flinke kluif.quote:Op zondag 3 april 2016 22:27 schreef deadprez het volgende:
In wiens pohi zou TS nu gedoken zijn in een wanhopige poging anderen te dissen?
jaquote:
Ow bij mij waarschijnlijk, pak de zwakkere in deze fok! Samenleving haha. Vast iets over mijn chronische ziekte ofzo. Ik ben benieuwd!quote:Op zondag 3 april 2016 22:27 schreef deadprez het volgende:
In wiens pohi zou TS nu gedoken zijn in een wanhopige poging anderen te dissen?
Ach, dat zegt dan meer over hemzelf.quote:Op zondag 3 april 2016 22:29 schreef PrisTheShiz het volgende:
[..]
Ow bij mij waarschijnlijk, pak de zwakkere in deze fok! Samenleving haha. Vast iets over mijn chronische ziekte ofzo. Ik ben benieuwd!
Een verrotte ziel op zoek naar een 'pure' vrouw.quote:
Ik blijf me toch telkens weer verbazen wat een figuren je af en toe tegenkomt hier.quote:Op zondag 3 april 2016 22:31 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Een verrotte ziel op zoek naar een 'pure' vrouw.
De grap van de eeuw. Op zoek gaan naar de daadwerkelijke Maagd Maria.
En elke keer is de eerste gedachte die door mijn hoofd schiet: "Dit moet een trol zijn."quote:Op zondag 3 april 2016 22:34 schreef deadprez het volgende:
Ik blijf me toch telkens weer verbazen wat een figuren je af en toe tegenkomt hier.
iddquote:Op zondag 3 april 2016 22:34 schreef hoink581 het volgende:
[..]
En elke keer is de eerste gedachte die door mijn hoofd schiet: "Dit moet een trol zijn."
Ik ben een sociale jongen, ik zal me dus komende dagen hier niet meer vertonen. Jullie wel, tegen beter weten in.quote:
Bij een verband is een verandering van een van de variabelen van invloed op de andere variabele, ze staan dan in verband met elkaar, er is samenhang tussen beide variabelen. Met 'lijken' wordt louter een overeenkomst aangeduid, een vergelijking. Hierbij kunnen twee variabelen volledig onafhankelijk van elkaar zijn, los van elkaar, zonder elkaar te beďnvloeden.quote:Op zondag 3 april 2016 22:22 schreef hoink581 het volgende:
En met het woord 'lijken' geef je aan dat er overeenkomsten zijn tussen de twee entiteiten die je vergelijkt. Je legt dus een verband.
Ga jij maar om met bedorven vrouwen die al op hun 20e zijn uitgerangeerd. Beter ga je zo leven zoals ik mijn leven leid.quote:Op zondag 3 april 2016 22:31 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Een verrotte ziel op zoek naar een 'pure' vrouw.
De grap van de eeuw. Op zoek gaan naar de daadwerkelijke Maagd Maria.
Echt niemand gelooft dit.quote:
Die rechtse ziet er een stuk uitdagender uit, maar is alleen bereikbaar voor de alpha-males. Links komt vriendelijker over.quote:Op zaterdag 2 april 2016 14:52 schreef AquaPur het volgende:
Een goed voorbeeld hieronder dat sterk lijkt op de vrouw die 's morgens tegenkwam op internet qua hoe contrastrijk iemand kan zijn met en zonder make-up. Links komt op mij spontaner over en met haar zou ik eerder contact leggen dan met de rechtse. Die rechts kijkt erg afstandelijk en arrogant. Toch gaat het om de zelfde persoon! Komt nog bij dat die rechts geen oorbellen in heeft, dat zou het contrast nog meer vergroten.
[ afbeelding ]
Zoals het Erno betaamt, kan hij het weer eens niet laten om in een topic van zijn kloon te reagerenquote:Op zondag 10 april 2016 19:30 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Die rechtse ziet er een stuk uitdagender uit, maar is alleen bereikbaar voor de alpha-males. Links komt vriendelijker over.
Verder wel een terechte klacht. Op de zwemles toonde alleen vrouwen van 24 die al samenwoonde en werkte belangstelling in mij. De gewillige grietjes van 18-20 wouden niets met mij te maken hebben. Maar goed, je weet toch: Alle meisjes zeggen ja tegen sexy Sebastiaan en nee tegen Erno-BE
hap hap hapquote:Op zondag 10 april 2016 19:40 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Zoals het Erno betaamt, kan hij het weer eens niet laten om in een topic van zijn kloon te reagerenwant dat moet immers het bewijs zijn dat hij en de TS verschillende personen zijn.
![]()
Wat een genie die Erno.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |