Maar dat mag niet in de water!quote:Op woensdag 30 maart 2016 17:06 schreef H0D3NPYL het volgende:
Serieus een boeteNormaal zeggen ze dat je het weg moet gooien ofzo.
Was niet eens in mijn woonplaatsquote:Op woensdag 30 maart 2016 17:12 schreef Gary_Oak het volgende:
TS is de lokale alcoholistische zwerver die elke dag op hetzelfde bankje zijn blikje achterover gooit.
Troubadour zijn.quote:Op woensdag 30 maart 2016 17:17 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Was niet eens in mijn woonplaats
Waren met auto en er waren geen steegjes om snel in te vluchtenquote:Op woensdag 30 maart 2016 17:22 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Je kan toch gewoon weglopen?
Of als hij met de fiets is zijn fiets op slot zetten en het sleuteltje in de struiken gooien zodat hij even bezig is met zoeken en jij kan vluchten?
Gewoon rustig doorlopen. Ze durven toch de politie niet te bellenquote:Op woensdag 30 maart 2016 17:22 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Je kan toch gewoon weglopen?
Of als hij met de fiets is zijn fiets op slot zetten en het sleuteltje in de struiken gooien zodat hij even bezig is met zoeken en jij kan vluchten?
omdat ik vrij benquote:Op woensdag 30 maart 2016 17:44 schreef zovty het volgende:
Waarom loop je bier te slempen en ben je niet gewoon aan het werk?
Met drank achter het stuurquote:Op woensdag 30 maart 2016 17:36 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Waren met auto en er waren geen steegjes om snel in te vluchten
Die stadswachten waren met auto zoals je kunt lezen in de OP, niet ik... Ik had slechts de benenwagen tot mijn beschikking, dus de kans dat ze mij met auto alsnog te pakken krijgen is groot.quote:
Juist niet, je kan gewoon wegrennen.quote:Op woensdag 30 maart 2016 19:46 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Die stadswachten waren met auto zoals je kunt lezen in de OP, niet ik... Ik had slechts de benenwagen tot mijn beschikking, dus de kans dat ze mij met auto alsnog te pakken krijgen is groot.
Ligt aan de APV. Er is geen verbod op het nuttigen van alcohol aan de openbare weg in het algemeen, maar wel plaatselijke verboden, dus in aangewezen gebieden.quote:Op woensdag 30 maart 2016 20:31 schreef Hallmark het volgende:
Huh? Mag je niet gewoon alcohol nuttigen op straat?
Omdat je daar een gebiedsverbod hebt zekerquote:Op woensdag 30 maart 2016 17:17 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Was niet eens in mijn woonplaats
Heb ik nietquote:Op donderdag 31 maart 2016 13:23 schreef nightsleeper het volgende:
Ga dan gewoon lekker in de tuin zitten flapdrol. Daar komt de stadswacht niet.
Stadswachtenquote:
De klacht is die ene met zn compleet debiele Nederlands. Wat een kutkneus.quote:
Of dit drinken.quote:Op donderdag 31 maart 2016 19:55 schreef Piger het volgende:
0% alcoholetiket op je flesje plakken.
Zie je die lui opeens teleurgesteld kijken
Wow. Ook voor alcohol in het openbaar? En ze hadden gewoon al je gegevens genoteerd uit je ID? Het is nu trouwens 90 euro + administratiekosten van 9 euro ofzoquote:Op donderdag 31 maart 2016 22:50 schreef MrSalazar het volgende:
Ik moet trouwens ook nog steeds 80 euro betalen. Van 10 jaar terug. Boete heb ik nooit gekregen.
Ja. Ik zat bij de Nieuwe kerk, Den Haag centrum een flesje bier te drinken. Er stond n.b. zo'n tap-opstelling voor een evenement de volgende dag.quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:01 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Wow. Ook voor alcohol in het openbaar? En ze hadden gewoon al je gegevens genoteerd uit je ID? Het is nu trouwens 90 euro + administratiekosten van 9 euro ofzo
Trouwens hier nog meer beelden van die toezichthouder van 'blikje in de water'
Haha, kreeg die boete ook in Den Haag centrumquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:16 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Ja. Ik zat bij de Nieuwe kerk, Den Haag centrum een flesje bier te drinken. Er stond n.b. zo'n tap-opstelling voor een evenement de volgende dag.
zo'n boete zou je makkelijk kunnen aanvechten. Stel je eens voor dat ik lege jupiler blikje opvul met cola. Dan drink ik dat op in de zone. Politie schrijft boete uit omdat je zogezegd drinkt. Maar eigenlijk drink je niet want er zit cola in. Dus is er in theorie geen bewijs dat je gedronken hebt. Althans in België zou je "vrij gesproken" zijnquote:
quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:33 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
zo'n boete zou je makkelijk kunnen aanvechten. Stel je eens voor dat ik lege jupiler blikje opvul met cola. Dan drink ik dat op in de zone. Politie schrijft boete uit omdat je zogezegd drinkt. Maar eigenlijk drink je niet want er zit cola in. Dus is er in theorie geen bewijs dat je gedronken hebt. Althans in België zou je "vrij gesproken" zijn.
Geloof je het niet, In België zou dat echt lukken met een goede advocaatquote:
Lekker advocaat met slagroomquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:38 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Geloof je het niet, In België zou dat echt lukken met een goede advocaat
quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:22 schreef KREEFTx het volgende:
Ik moest een keer een joint helemaal kapot trappen van de Mongols van handhaving. Wat een kankerkneusjes zijn dat.
Ik denk dat dat in Nederland ook nog wel kanquote:
Met eigen voortuin in rijtjeshuis kan dat ook gewoon.quote:Op zaterdag 2 april 2016 06:59 schreef Frank_Drebin het volgende:
Kan het in mijn blote snikkel doen met een paars lint erom heen. Geen haan die ernaar kraait. Je moet lekker vrij in de natuur gaan wonen, heb je van niemand last.
Je hebt alleen nogal wat bekijks gok ik.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:06 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Met eigen voortuin in rijtjeshuis kan dat ook gewoon.
Het plaatselijke huis aan huis blaadje ga je wel halen dan.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:09 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Je hebt alleen nogal wat bekijks gok ik.
Ach, wie weet kijken er mensen mee. Je zou zomaar een aantrekkelijke middelbare dame die net de bammetjes aan het smeren is kunnen treffen natuurlijk.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:11 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Het plaatselijke huis aan huis blaadje ga je wel halen dan.
Je weet het maar nooit met zo'n paarse strik.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:21 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ach, wie weet kijken er mensen mee. Je zou zomaar een aantrekkelijke middelbare dame die net de bammetjes aan het smeren is kunnen treffen natuurlijk.
Precies. Lijkt me een stuk beter dan een bruin bammetje met pindakaas.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:23 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Je weet het maar nooit met zo'n paarse strik.
Dan kan ook best lekker zijn.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:24 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Precies. Lijkt me een stuk beter dan een bruin bammetje met pindakaas.
Zeer zeker. Maar als iemand met een paarse lint om zijn snikkel in zijn voortuin danst, raad ik toch wat sterkers aan hoor.quote:
Daar was dan ook meestal wel minimaal een krat aan voorafgegaan per persoon.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:29 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Zeer zeker. Maar als iemand met een paarse lint om zijn snikkel in zijn voortuin danst, raad ik toch wat sterkers aan hoor.
Had je nou maar een biertje of drie gedeeld met mams van drie huizen verderop, had de politie niet hoeven komen op te draven.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:32 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Daar was dan ook meestal wel minimaal een krat aan voorafgegaan per persoon.
Mams zat aan de sherry en de kerels op de vensterbank met bier.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:35 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Had je nou maar een biertje of drie gedeeld met mams van drie huizen verderop, had de politie niet hoeven komen op te draven.
Ze kwam speciaal uit bed om boterhammen te smeren voor haar man, of weet ik veel wat zulke achterlijke figuren doen, en nu is ze getraumatiseerd.
In zekere zin is dat maar goed ook. Want, in haar verdediging, we werken allebei fulltime. Maar ik maakte ooit eens de fout door te zeggen: 'hee, vrouw, smeer een wat boterhammen voor me'. Was voor de grap.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:39 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mams zat aan de sherry en de kerels op de vensterbank met bier.
Bammen smeren hoefde niet, allemaal werkeloos.
Dan sta je daar en da's nie leuk, zo kreeg ik ooit koptelefoon van boterhammen met stroop tegen mijn oren geplakt.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:45 schreef Frank_Drebin het volgende:
ik kreeg ze alleen voordat ik het door had dat ze achter me stond, in mijn gezicht gedrukt. Doen we maar niet meer.
Meest vervelend is, zelfs als je denkt alles schoon te hebben, plakt nog steeds iets.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:48 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dan sta je daar en da's nie leuk, zo kreeg ik ooit koptelefoon van boterhammen met stroop tegen mijn oren geplakt.
Frank het was gezellig, ga nu ff douchen.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:51 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Meest vervelend is, zelfs als je denkt alles schoon te hebben, plakt nog steeds iets.
Douche ze.quote:Op zaterdag 2 april 2016 07:55 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Frank het was gezellig, ga nu ff douchen.
Ik geef de TS 1000 % gelijk! Je doet niemand, maar dan ook niemand ook maar enig kwaad door op een bankje bier naar binnen te spoelen. Ik heb al duizenden keren alcohol gedronken in het openbaar - in een park, op de trein, in een stationshal,... - en nog nooit heeft iemand daar ook maar enige last van ondervonden. Moest ik een zo iemand van die ordehandhaving zijn, zou ik simpelweg WEIGEREN iemand een boete geven enkel en alleen maar wegens zo'n volledig slachtofferloze gedraging. Hebben die zogenaamde "ordehandhavers" echt niets beters te doen?quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:50 schreef hemarookworst het volgende:
Wat een kutregel is het verbod van consumptie van alcohol aan de openbare weg. Voor alcoholoverlast heb je toch het verbod op openbare dronkenschap? En wie ben je tot last als je rustig op een bankje aan het drinken ben?
Hoe is het nou om in een land te leven waar alles op internet twee jaar later pas binnen komt?quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:01 schreef Wandeling het volgende:
Al is het twee jaar geleden...
[..]
Gezever
Ik heb het al honderden keren gedaan, en nog nooit problemen door gekregen. Waarom zou ik ook, wie heeft er last van als ik daar blikken bier door mijn keel zit te spoelen?quote:
*paarsquote:Op zaterdag 2 april 2016 07:29 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Zeer zeker. Maar als iemand met een paarse lint om zijn snikkel in zijn voortuin danst, raad ik toch wat sterkers aan hoor.
wat is dit nou voor lulverhaal¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:41 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Ja ik zat ook is een keer met een meid op een bankje zo. Zij tikt een fles wijn weg en ik een sixpack, maar die blikjes waaide weg en toen had iemand ook de wouten gebeld. Hij zeg is dat van jouw ik zeg nee dat lag hier al hij zeg ja niet liegen ik zeg nee iemand anders heb hier gelegd hij zei id geven dus ik deed id geven maar daarna hij zei opruimen die blikjes dan geen boete. Dus ik opgeruimd en daarna zei hij je stinkt naar bier ja racist
Trein weet ik niet, maar op het station mag het in ieder geval niet. Nouja, in Rotterdam-CS dan.quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:23 schreef Wandeling het volgende:
[..]
Ik heb het al honderden keren gedaan, en nog nooit problemen door gekregen. Waarom zou ik ook, wie heeft er last van als ik daar blikken bier door mijn keel zit te spoelen?
In trein mag je wel, iig van NS. Was boete achter de poortjes of voor de poortjes van Rotterdam CS? En wie gaf de boete?quote:Op donderdag 10 mei 2018 22:32 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Trein weet ik niet, maar op het station mag het in ieder geval niet. Nouja, in Rotterdam-CS dan.
Paar jaar terug toen ik daar liep, werd er iemand recht voor mn neus bekeurd omdat ie een flesje bier aan het drinken was. Gewoon, niets aan de hand. Niet agressief dus, niet dronken. Nee, alleen omdat ie uit een flesje bier dronk.
En nu ik dit typ: volgens mij mag het in de trein ook niet Of de knakker waar ik nu net aan moet denken kreeg een boete omdat ie met zn voeten op de bank zat. Of alcohol. Dat was een controle in burger, waarbij de controleurs dus niet herkenbaar als controleurs waren dus. Gerichte actie, misschien zijn ze dan strenger. Denk dat de gemiddelde conducteur niet moeilijk doet als je een biertje in de trein drinkt en je verder gewoon gedraagt.
Kan me niet meer herinneren wie de boete gaf, maar was nog wel op het station. Poortjes stonden er toen nog niet. Is echt een gevalletje in mn kop van misschien wel 10 jaar terug ofzo.quote:Op donderdag 10 mei 2018 22:51 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
In trein mag je wel, iig van NS. Was boete achter de poortjes of voor de poortjes van Rotterdam CS? En wie gaf de boete?
Oh toen was station nog in verbouwing, en als je niet op perron stond stond je eigenlijk wel op straat en dat is drinken op openbare weg. Nu is het dat je achter de poortjes wel mag. In stationshal weet ik niet zeker en dat plein voor station en parkje en straten achter station sowieso niet. Moet het denk ik eens ff navragenquote:Op donderdag 10 mei 2018 23:03 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Kan me niet meer herinneren wie de boete gaf, maar was nog wel op het station. Poortjes stonden er toen nog niet. Is echt een gevalletje in mn kop van misschien wel 10 jaar terug ofzo.
Zou spoorwegpolitie geweest kunnen zijn, zouden gemeente boa's geweest kunnen zijn en misschien zelfs de normale politie. Ik weet het niet meer. Weet alleen dat ik dacht 'Jezus, wat f*cking zielig ben je dat je daarom een boete geeft'.
Mja, sommige van die lui misbruiken maar wat graag dr macht. Alhoewel ik het tegelijkertijd ook wel snap; dr werd genoeg rondgehangen door vage figuren. Maar toch.
Niet op het perron, maar hij had het biertje wel al in de trein opengetrokken.quote:Op donderdag 10 mei 2018 23:11 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Oh toen was station nog in verbouwing, en als je niet op perron stond stond je eigenlijk wel op straat en dat is drinken op openbare weg. Nu is het dat je achter de poortjes wel mag. In stationshal weet ik niet zeker en dat plein voor station en parkje en straten achter station sowieso niet. Moet het denk ik eens ff navragen
Vaak genoeg achter poortjes een biertje opengetrokken in passage waar ook de NS BOA's rondlopen, ik reis regelmatig vanaf Rotterdam CS. En het staat ook in NS voorwaarden dat het toegestaan is zolang je geen overlast bezorgt. Maar in stationshal voor de poortjes weet ik niet of het onder APV valt of onder NS gebied.quote:Op donderdag 10 mei 2018 23:15 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Niet op het perron, maar hij had het biertje wel al in de trein opengetrokken.
Volgens mij was het in de stationshal zelf nog. In het gebouw dus.
Mja, zou het risico niet nemen, denk ik.
Lijkt erop dat hij na dit voorval meteen naar binnen is gerend om die post te typenquote:Op donderdag 10 mei 2018 22:20 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
wat is dit nou voor lulverhaal¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿
Vandaag nog op perron een pilsje gedronken... snap het probleem ook echt niet tis niet dat je mensen echt lastig valt met het drinken van een biertje lijkt wel de sharia politiequote:Op donderdag 10 mei 2018 23:24 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Vaak genoeg achter poortjes een biertje opengetrokken in passage waar ook de NS BOA's rondlopen, ik reis regelmatig vanaf Rotterdam CS. En het staat ook in NS voorwaarden dat het toegestaan is zolang je geen overlast bezorgt. Maar in stationshal voor de poortjes weet ik niet of het onder APV valt of onder NS gebied.
Denk dat het vooral is om bijv. hangjongeren en zwervers te ontmoedigen.quote:Op donderdag 10 mei 2018 23:37 schreef Argo het volgende:
[..]
Vandaag nog op perron een pilsje gedronken... snap het probleem ook echt niet tis niet dat je mensen echt lastig valt met het drinken van een biertje lijkt wel de sharia politie
Drink anders eens kleurloze vodka of jenever uit een waterfles. Benieuwd of ze dan zullen stoppen.quote:Op donderdag 10 mei 2018 23:58 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
En zo is mn broer ook weleens aangesproken toen ie een radlertje dronk met wat vrienden in het park. 0,0% dus, maar wel voldoende reden voor de politie om even te stoppen. Kinderachtig natuurlijk maar het zal wel een reden hebben.
Amstel drinken in het openbaar is vragen om een boete, TS.quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:50 schreef hemarookworst het volgende:
zat ik uit een koud blikkie te drinken. Komt er uit het niets om de hoek een auto van de handhaving toegesneld
Precies. Behalve de stank, zorgen de weggegooide peuken ook voor brandgevaar en vervuiling van de openbare ruimte. Wat nu ook weer niet betekent dat roken zelfs in de open lucht overal verboden zou moeten worden. Een verbod mag nooit een doel op zichzelf zijn, maar uitsluitend een middel óm bepaalde doelen te bereiken.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 09:35 schreef Zwolsboy het volgende:
Roken in het openbaar geeft meer overlast.
Nee dan moet je daadwerkelijk dingen doen, en niet alleen populair op je fiets rondrijden en boetes uitdelen.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 09:34 schreef Wandeling het volgende:
[..]
Kunnen die lui die zogezegd betaald worden om de burger te beschermen zich nu echt niet eens bezig houden met figuren die daadwerkelijk anderen kwaad (willen) doen in plaats van onschuldige mensen lastig te vallen? Moesten ze zich meer met het eerste bezig houden, zou er wellicht al een stuk minder criminaliteit zijn.
Het verschilt per gemeente dus moet je eventjes de APV erop nalezen in je Gemeente. Echter je zomaar omdat je op een bankje in je eentje in alle rust een blikje wegwerkt kan en mag gewoon hoor lijkt mij. En heb je een boete, die BOA zijn ID vragen (moet hij tonen ongeacht in uniform) en maak er een foto van met hem erbij.quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:50 schreef hemarookworst het volgende:
Het was lekker weer, dus zat ik uit een koud blikkie te drinken. Komt er uit het niets om de hoek een auto van de handhaving toegesneld
Wat een kutregel is het verbod van consumptie van alcohol aan de openbare weg. Voor alcoholoverlast heb je toch het verbod op openbare dronkenschap? En wie ben je tot last als je rustig op een bankje aan het drinken ben?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |