5 seconden je adem inhouden lukt toch wel?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:36 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Bij waterboarding krijgt de persoon die het ondergaat het gevoel dat hij stikt. Er is een filmpje op youtube waarbij iemand de weddenschap aangaat dat hij 5 seconden gewaterboard wordt voor een paar honderd dollar.
Het lukt hem niet.
Het water stroomt ook je neus in, je krijgt direct het gevoel dat je stikt.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:37 schreef gosschalks het volgende:
[..]
5 seconden je adem inhouden lukt toch wel?
Good luck....quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:36 schreef gosschalks het volgende:
[..]
"I will find you.... And I will kill you.."
Hij vroeg dan ook naar de link tussen die stroom en deze aanslag.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:37 schreef luxerobots het volgende:
Wat is het gevaar van de vluchtelingen die nu binnenkomen? Pauw toch, sommige mensen zeggen dat er geen domme vragen zijn, maar dit is er één.
Oh. Sorryquote:
Automatisch reflex van je lichaam, ongecontroleerd.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:37 schreef gosschalks het volgende:
[..]
5 seconden je adem inhouden lukt toch wel?
quote:
Hij redt zijn dochter met de beste keelklappen ooit gezien op het witte doek.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:36 schreef gosschalks het volgende:
[..]
"I will find you.... And I will kill you.."
Update 13.02 uurquote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik heb het nog niet eerder gehoord.
Ik mis bij die discussie steeds het onderscheid tussen mensen die voor IS gaan strijden en mensen die tegen Assad gaan of gingen strijden.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:38 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die Syriëgangers zou je als statement tegen de muur moeten zetten.
quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:39 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Update 13.02 uur
Drie namen van verdachten die circuleren zijn Marat Unusov, Ivan Dovbash en Alexey Dovbash. Het zijn Wit-Russische verdachten die genoemd worden door Life News, een Russische nieuwssite met een zeker tabloidgehalte, maar die vaak wel goed ingelicht is. Zo meldt HLN.
Russische veiligheidsdiensten zouden België recent gewaarschuwd hebben voor drie verdachten die eind februari naar België reisden. Hierbij ging het om de Wit-Russische broers Aleksej (27) en Ivan Dovbasj (23) en hun kompaan Marat Joenoesov. Het zou gaan om moslimbekeerlingen die een terroristische training hebben genoten in Syrië.
http://m.metronieuws.nl/n(...)van-brussels-airport
Over sinds 1945quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:40 schreef J0kkebr0k het volgende:
Waar is de tijd gebleven dat men de vijand gewoon aanpakte?
Misschien kun je ook eens inhoudelijk vertellen waarom Karskens geen gelijk heeft?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:39 schreef Joezi het volgende:
[..]
[..]
bedtijd blagen, kap eens met getroll
Hoe lang houd jij je act nog vol?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:39 schreef Joezi het volgende:
[..]
[..]
bedtijd blagen, kap eens met getroll
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |