quote:
Op dinsdag 22 maart 2016 17:25 schreef Tomatenboer het volgende:[..]
Oneens. Ook in het Midden-Oosten en op andere plaatsen ter wereld bestaan er "gematigde" moslims. Ik zou echter eerder spreken van moslims en extremistische moslims, omdat je anders lijkt uit te gaan van het feit dat extremisme de norm is binnen de islam.
Er bestaan miljarden moslims ter wereld. Kom op man, het merendeel is echt geen haatbaard hoor, maar leeft gewoon hun eigen leven zoals wij hier in het Westen dat op onze manier doen.
Mee eens. Er zijn genoeg moslims in Turkije die hier niks mee te maken willen hebben. Die de regering uitkotsen en het liefst zo snel mogelijk vertrekken uit Turkije, omdat ze ook zien dat de fundamentalisten alles kapotmaken daar.
De gematigde moslims zijn er zeker wel en die zijn echt niet anders dan de gemiddelde gelovige in Nederland. Probleem is dat de haatbaarden gewoon overheersen op dit moment, niet in aantallen misschien, maar zeker wel in het laten horen van hun gedachtengoed.