Ja, is denk ik vooral oefenenquote:Op donderdag 24 maart 2016 00:38 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik ben een slechte spreker, zeker in het Engels. Kan moeilijk op de juiste woorden komen, altijd redelijk gespannen, wat je ook hoort in mijn stem. Ik doe het ook gewoon te weinig om er beter in te worden, beetje oefening zou best van pas komen.
Helaas is dat niet helemaal meer verantwoord deze tijdequote:Op donderdag 24 maart 2016 07:58 schreef Mortaxx het volgende:
Kies je dan de knapste chica om mond op mond te demonstreren?
Ik wacht op de bus naar Thailand
Volgende keer gewoon een week geen etenquote:Op donderdag 24 maart 2016 12:33 schreef Etsu het volgende:
Zo he. Mijn bloed kookt. Ben net zó boos geworden op Bella. En ze rende weg, gleed uit over de vloer, toen kreeg ik haar in d'r kraag gevat op de trap en toen ging ze miauwen en toen heb ik dr naar boven gegooid en daar zit ze nog steeds.
Blijf potdomme met je nagels uit mijn nieuwe bank!
Voorkom je toch niet. Hier worden 's nachts de meeste stoelen kapot gekrabd.quote:Op donderdag 24 maart 2016 12:33 schreef Etsu het volgende:
Blijf potdomme met je nagels uit mijn nieuwe bank!
quote:Op donderdag 24 maart 2016 13:11 schreef Lokasenna het volgende:
Beetje raar om boos te worden om zoiets wat je gewoon weet dat gaat gebeuren wanneer je een kat in huis neemt.
Ze weet dat het niet mag. En ze heeft een krabpaal. Het leven kan zo simpel zijn.quote:Op donderdag 24 maart 2016 12:59 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Voorkom je toch niet. Hier worden 's nachts de meeste stoelen kapot gekrabd.
Kattenmensen zijn dan ook de slimste niet.quote:Op donderdag 24 maart 2016 13:11 schreef Lokasenna het volgende:
Beetje raar om boos te worden om zoiets wat je gewoon weet dat gaat gebeuren wanneer je een kat in huis neemt.
Kuroi weet ook dat het niet mag en heeft ook een krabpaal. Toch hoor ik een paar keer per avond haar nagels in de witte leren stoelen gaan. Voorkom je toch niet. Katten zijn ontzettend eigenwijs.quote:Op donderdag 24 maart 2016 13:12 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ze weet dat het niet mag. En ze heeft een krabpaal. Het leven kan zo simpel zijn.
Dat zullen we nog wel zien.quote:Op donderdag 24 maart 2016 13:18 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Kuroi weet ook dat het niet mag en heeft ook een krabpaal. Toch hoor ik een paar keer per avond haar nagels in de witte leren stoelen gaan. Voorkom je toch niet. Katten zijn ontzettend eigenwijs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |