Ad block staat uit. Laatste net gedaan, werkte 1x daarna deed die het weer niet.quote:
Serieus? Of grapje?quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:45 schreef zeer het volgende:
Ik heb dat ook soms en start dan m'n modem en router opnieuw op.
ik ookquote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:45 schreef zeer het volgende:
Ik heb dat ook soms en start dan m'n modem en router opnieuw op.
Bedankt.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 18:24 schreef FredvZ het volgende:
En weer verder. Mis je een post? Dat zou heel goed kunnen, wil je TS helpen? Wees welkom!
Raar zeg dat je geen website kan openen als je netwerkkaart kapot is....quote:Op zaterdag 19 maart 2016 23:47 schreef Amarantha het volgende:
Het lijkt toch hardware matig een probleem te zijn. Maandag ga ik hem inleveren voor reparatie, netwerkkaart is waarschijnlijk ook al lange tijd kapot dus hij moet toch terug.
Alle andere websites doen het wel gewoon goed? Dan lijkt het me heel sterk dat het aan je hardware ligt.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 23:47 schreef Amarantha het volgende:
Het lijkt toch hardware matig een probleem te zijn. Maandag ga ik hem inleveren voor reparatie, netwerkkaart is waarschijnlijk ook al lange tijd kapot dus hij moet toch terug.
quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:42 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ad block staat uit. Laatste net gedaan, werkte 1x daarna deed die het weer niet.
Dit lijkt niet echt met elkaar in overeenstemming te zijn: als je netwerkkaart kapot zou zijn zou hij veel waarschijnlijker gewoon geen internet meer geven.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 23:47 schreef Amarantha het volgende:
Het lijkt toch hardware matig een probleem te zijn. Maandag ga ik hem inleveren voor reparatie, netwerkkaart is waarschijnlijk ook al lange tijd kapot dus hij moet toch terug.
inkoppertjes (gewoon, voor de zekerheid even vragen) : De kabel(s) heb je al eens vervangen?quote:Op zondag 20 maart 2016 01:56 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb al een tijd lang dat de pc geen kabel internet herkent. Ik heb echt van alles geprobeerd, vanavond ook Windows opnieuw.. Probleem is er nog.
Nee maar het werkt bij mijn huisgenoten gewoon prima. Heb meerdere kabels enz geprobeerd.quote:Op zondag 20 maart 2016 02:07 schreef mschol het volgende:
[..]
inkoppertjes (gewoon, voor de zekerheid even vragen) : De kabel(s) heb je al eens vervangen?
e.v.t ook de switche(s); Andere poorten op de router geprobeerd?
Dat alleen fok niet werkt zal niet aan je hardware liggen.quote:Op zondag 20 maart 2016 02:17 schreef Amarantha het volgende:
Maar of dat verklaard waarom alleen FOK niet werkt?
Dat is mss wat ver gezocht maar ik heb echt van alles geprobeerd. Daarbij heb ik ook een probleem met video's bekijken op bijv. de website van RTL Nieuws. Kan ik niet afspelen, heb ik al een tijdje. Ik vind het gewoon jammer dat ik niet weet wat ik nog kan doen.quote:Op zondag 20 maart 2016 02:40 schreef embedguy het volgende:
[..]
Dat alleen fok niet werkt zal niet aan je hardware liggen.
Dit ga ik morgen checken, heb de laptop net uitgedrukt.quote:Op zondag 20 maart 2016 02:50 schreef zarGon het volgende:
Browser is makkelijk te checken: incognito-modus gebruiken.
Bestaat het probleem dan nog steeds?
Eventueel een hard refresh: Ctrl + R (of Ctrl + F5).quote:Op zondag 20 maart 2016 02:52 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Dit ga ik morgen checken, heb de laptop net uitgedrukt.
Ik laat het weten zodra ik wakker ben.quote:Op zondag 20 maart 2016 02:52 schreef zarGon het volgende:
[..]
Eventueel een hard refresh: Ctrl + R (of Ctrl + F5).
Probleem is er nog.quote:Op zondag 20 maart 2016 02:50 schreef zarGon het volgende:
Browser is makkelijk te checken: incognito-modus gebruiken.
Bestaat het probleem dan nog steeds?
Ja.quote:Op zondag 20 maart 2016 11:55 schreef embedguy het volgende:
Heb je dit probleem ook als je op een ander netwerk zit dan waarop je nu zit?
- Windows is opnieuw geinstalleerd. Gisteravond gedaan.quote:Op zondag 20 maart 2016 16:59 schreef zarGon het volgende:
Is Windows nou wel of niet opnieuw geïnstalleerd?
Dit is zo'n probleem dat je van dichtbij zelf moet bekijken, van afstand is er weinig over te zeggen. Bedoel, wat betekent "Firefox is er net mee gestopt"?
Wat betreft je netwerkkaart... Dit is wat jij nu zegt: ik heb een auto, maar als ik Amsterdam binnenrijdt, dan stopt de motor er plotseling mee en kan ik niet meer rijden. In Rotterdam heb ik dit probleem niet. Alsof de motor van de auto in bepaalde steden niet meer rijdt, zeg maar...
Als je netwerkkaart het niet doet, dan doet-ie het niet. Het is niet zo dat je netwerkkaart kan kiezen om bij bepaalde websites niet te werken.
Waar heb je dan meerdere kabels voor geprobeerd? (Zie posts hiervoor...)quote:
Mja, probeer dus een aantal zaken uit te sluiten, maar dat gaat moeilijk op afstand zo.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:06 schreef embedguy het volgende:
Je hebt meerdere netwerken geprobeerd zeg je; heb je dan ook echt totaal verschillende netwerken met kabel geprobeerd. Dus bijv. op school?
Klinkt mij als een probleem in de firewall van de router/isp(wat uit te sluiten valt als je je laptop op een totaal ander netwerk uitprobeert)... Of een virus ofzo waarmee je meerdere pc's hebt geïnfecteerd inclusief de net opnieuw geinstalleerde windows.
Ik bedoel idd bedraad internet, excuses! Dat probleem heb ik al 9 maanden met mijn Lenovo, hebben meerdere mensen naar gekeken en dingen gedaan maar vrijwel enige wat nog logisch is is dat de poort niet meer goed werkt. Draadloos internet werkt wel prima op de laptop.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:02 schreef zarGon het volgende:
Ik raak een beetje in de war door je "kabelinternet".
Ik neem aan dat je daarmee bedoelt dat je binnenshuis een kabel aansluit op je laptop om te kunnen internetten? Dat is dus 'bedraad internet'. Als je geen kabel gebruikt, heet dat 'draadloos internet'. De term "kabelinternet" slaat meer op je internetabonnement, en staat verder los van hoe jij het binnenshuis gebruikt.
Okay, anyways. Ik neem aan dat wanneer je "kabelinternet" zegt, daarmee bedraad internet (kabel in laptop) bedoelt. En dat lijkt niet helemaal te werken. "Beperkt internet" betekent eerder dat er wat mis is met je instellingen en/of het netwerk zelf. Het probleem is dus ook dat wij hier op een afstand helemaal niet kunnen controleren of het netwerk wel goed is ingesteld en of alles juist ingesteld op de laptop.
Het kan zijn dat je RJ45-poort niet meer goed functioneert, waardoor je problemen hebt wanneer je bedraad probeert te internetten. Echter zou je dan bij draadloos internet geen problemen moeten hebben.
Dus, oude laptop i.c.m. draadloos internet + browser (Firefox/Chrome en zo).
Windows is opnieuw geïnstalleerd op de oude laptop zeg je. Kun je mij vertellen welke laptop (merk en model) precies dat is en welke Windows erop staat?
Nee ik heb het niet op school ofzo geprobeerd want ik zit niet op school . Ik hoopte vandaag naar mijn vader te gaan maar helaas. Voor de rest zo niet echt een optie om ergens anders te internetten. Helemaal niet op zondagquote:Op zondag 20 maart 2016 18:06 schreef embedguy het volgende:
Je hebt meerdere netwerken geprobeerd zeg je; heb je dan ook echt totaal verschillende netwerken met kabel geprobeerd. Dus bijv. op school?
Klinkt mij als een probleem in de firewall van de router/isp(wat uit te sluiten valt als je je laptop op een totaal ander netwerk uitprobeert)... Of een virus ofzo waarmee je meerdere pc's hebt geïnfecteerd inclusief de net opnieuw geinstalleerde windows. Al lijkt me bijde opties niet echt logisch maar je hele probleem klinkt onlogisch dus... Wellicht alsnog.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |