Je moet je ogen uit je kop schamenquote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:20 schreef Unlabeled het volgende:
[..]
Ik zou me niks verbazen als erdogan en co hier achter zit. Opvallend dat er gezegd wordt dat de turkse politie de zelfmoordaanslager in t nauw dreef en dat er daarom weinig slachtoffers vielen. Schiet hem dan gelijk dood. Het gaat misschien een beetje cru overkomen maar van alle vier de aanslagen vielen er relatief gezien opvallend weinig slachtoffers. Bij goede timing en locatie is het in istanbul echt niet zo moeilijk om honderden slachtoffers te maken. In ankara net zo. Zal het dan toch...
Het blijft koffiedik kijken though.
Juist. Het ging allemaal net zo goed. De economie liet jarenlang een stijgende lijn zijn. Ook met blote oog kon je waarnemen dat de welvaart sterk was gestegen onder het 'regime' van erdogan. De vredesonderhandelingen in maart 2013 (en de bijkomende meer rechten voor de koerden) was de kers op de taart.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 13:31 schreef Igen het volgende:
Jammer dat Turkije de laatste tijd zo is afgegleden in alle opzichten.
Sommige mensen zijn gewoon zo naar.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Conflicts twitterde op zaterdag 19-03-2016 om 14:34:51TURKEY: AKP member says "I wish wounded #Israeli tourists were dead" #IstanbulBlast - @i24NEWS_EN https://t.co/EgakJqP33o reageer retweet
Ik betwijfel nu of het wel echt getweet is. Twitteraccount @irem_87 lijkt niet te bestaan.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:51 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn gewoon zo naar.
Ik hoop het.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:54 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik betwijfel nu of het wel echt getweet is. Twitteraccount @irem_87 lijkt niet te bestaan.
Het is een hoax volgens mij. Ik haal het wel weg voordat het verder een eigen leven gaat leidenquote:
Het account is dan blijkbaar net verwijderd, want het staat nog wel in de Google Cache:quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:54 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik betwijfel nu of het wel echt getweet is. Twitteraccount @irem_87 lijkt niet te bestaan.
Ah ok. Dan denk ik dat Irem een probleempje aan haar laars heeft.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:58 schreef Igen het volgende:
[..]
Het account is dan blijkbaar net verwijderd, want het staat nog wel in de Google Cache:
https://webcache.googleus(...)&hl=nl&ct=clnk&gl=si
De PKK is een terreurorganisatie vergelijkbaar met de Taliban en IS.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 12:56 schreef MaLo het volgende:
[..]
Maar zo kweek je toch geen sympathie voor je zaak?
Als dit inderdaad het werk van Koerden is, maken ze zichzelf juist zwart.
("Zie je wel, maar goed dat Erdogan zo hard optreedt tegen die rotzakken" )
Je zou zeggen dat dat een formaliteit zou moeten zijn, en dat het gezonde verstand het bij de mensen wint. Niet puur om het risico dood te gaan bij een aanslag, maar omdat je je vakantie toch wel in een vrij en veilig land door wil brengen.quote:
Is dat dezelfde als hier staat?quote:Op zaterdag 19 maart 2016 13:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
De explosie is op video te zien:
nsfw: (geen bloed oid, maar je ziet wel mensen wegvliegen)
Zal wel snel van youtube afgehaald worden...
Nee, zijn twee verschillende filmpjes. Vanuit twee verschillende kanten opgenomen. Best wel onwerkelijk om te zien.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:35 schreef Physsic het volgende:
[..]
Is dat dezelfde als hier staat?
http://nieuws.tpo.nl/2016(...)nslag-heel-dichtbij/
Een onstabiel Turkije wat vervalt in een burgeroorlog vol aanslagen is niet ten goede voor de veiligheid van Europa. Het komt steeds dichterbij. Straks hoeven we slechts nog het raam open te zetten voor live beelden.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 15:13 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat dat een formaliteit zou moeten zijn, en dat het gezonde verstand het bij de mensen wint. Niet puur om het risico dood te gaan bij een aanslag, maar omdat je je vakantie toch wel in een vrij en veilig land door wil brengen.
We hebben de oorlog in Joegoslavië ook doorstaan hoor. Dat was nóg dichterbij.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:44 schreef Elzies het volgende:
[..]
Een onstabiel Turkije wat vervalt in een burgeroorlog vol aanslagen is niet ten goede voor de veiligheid van Europa. Het komt steeds dichterbij. Straks hoeven we slechts nog het raam open te zetten voor live beelden.
quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:44 schreef Elzies het volgende:
[..]
Een onstabiel Turkije wat vervalt in een burgeroorlog vol aanslagen is niet ten goede voor de veiligheid van Europa. Het komt steeds dichterbij. Straks hoeven we slechts nog het raam open te zetten voor live beelden.
Hoppa, nog meer vluchtelingen. Het zou mij niet verbazen als Erdogan de Koerden eruit gaat pesten.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:44 schreef Elzies het volgende:
[..]
Een onstabiel Turkije wat vervalt in een burgeroorlog vol aanslagen is niet ten goede voor de veiligheid van Europa. Het komt steeds dichterbij. Straks hoeven we slechts nog het raam open te zetten voor live beelden.
Wow. Zo relaxedtwitter:Zuttish twitterde op zaterdag 19-03-2016 om 13:44:02Video of the suspect bomber in #Istanbul #twitterkurds https://t.co/ztNxHZKpOU reageer retweet
Jij hebt een beetje een beperkt historisch besef. Van andere Navo landen is allang bekend dat de eigen overheid burgers opblies om socialisten en communisten de schuld te geven.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:22 schreef Melanthi het volgende:
[..]
Je moet je ogen uit je kop schamen
En zover weg van een echte menigte of doelwit. Net alsof er wel eens mensen ontploffen die niet eens weten dat ze een bom mee hebben. Of knetter high natuurlijk.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wow. Zo relaxedtwitter:Zuttish twitterde op zaterdag 19-03-2016 om 13:44:02Video of the suspect bomber in #Istanbul #twitterkurds https://t.co/ztNxHZKpOU reageer retweet
Toch nog 40 gewonden. Denk dat het explosief echter niet heel krachtig was.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 18:21 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
En zover weg van een echte menigte of doelwit. Net alsof er wel eens mensen ontploffen die niet eens weten dat ze een bom mee hebben. Of knetter high natuurlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |